Reikalingas pigus kompiuteris

D
  • 23 Lie '11

Sveiki. Gal pas ką namuose yra koks atliekamas, kompiuteris. Būtu idealu, kad atitiktu minimalius ubuntu reikalavimus, nors tiktu ir silpnesnis, tuomet dirbtu su lubuntu arba bodhi linux.
Kadangi šeimoje ko gero atsiras tuoj nauja studentė - sesuo. Jai perleisiu savo darbinį kompiuterį. Naujam pinigų neturiu, todėl ieškau pigios alternatyvos. Kompiuteris kaip minėjau svarbu, kad būtu veikiantis, ir užtektu jo galimybių darbui su openoffice paketu, gimp, bei internetui.
Paprasčiausiai reikia, elementaraus darbinio arkliuko studentui. O gal kas matė kur dovanojamą?

S
  • 27 Lie '11

ech... butum anksciau parases... savo sena laptopa pardaviau uz centus... beje, o kas yra pigus? stacionaras dar dulkes renka, gal pagalvociau apie realizacija.

D
  • 27 Lie '11

Na tarkime iki 100 Lt.
Tik dabar dilema, tėvai siūlo pirkti naują stalinį, kiek žiūrėjau pigiausi prasideda nuo 600 Lt maždaug. Tai dabar mastau, aišku jei pasitaikytu koks senas, bet padorus ir be techninių problemų, galbūt geriau pigesnis variantas.

G
  • 28 Lie '11

Tik dabar dilema, tėvai siūlo pirkti naują stalinį, kiek žiūrėjau pigiausi prasideda nuo 600 Lt maždaug

Na tai jei pagal resursus tenkintų kompas už 100lt, tai pritarčiau tėvų nuomonei ir pirkčiau naują, nes vistiek į seną pinigėlių įdėti reikia, kaip sakant, tai tas sulūžo tai kitas, o kaina naujo, tai ne nuo 600lt, o pats tas ir dar bus 10 kartų galingesnis už tą 100lt vertės.

E
  • 28 Lie '11

Bet prie stacionaraus reikia monitoriaus, pelės, klavos ir dar tau reikalingų priedų, o gali nusipirkti neblogą netbuką už 800LT iš www.kilobaitas.lt ir tūrėsi naują nešiojamą darbinį arkliuką.

D
  • 28 Lie '11

Kompiuterius ir kitą įrangą tik iš kilobaito ir teperku, taip sakant jau 10 metų jų klientas ko gero esu.
Bet netbukas nelabai vilioja, negaliu pakesti mažos klaviatūros, ypač kai nėra skaičių normalios klaviatūros, o ji integruota į raidžių.
Vat šiaip jei šiai dienai pirkti, tai ko gero imčiau patį pigiausią stalinį už 549 Lt:
http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_sta ... MD_Sempron27Ghz/_2GB_DDR3/EKONOMISKAS/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=358841
Klaviatūra ir pelė jau pridedama, o monitoriai pigiausi irgi matau apie 240 Lt kainuoja, tarkim:
http://www.kilobaitas.lt/Monitoriai/Ben ... &ID=328382

Manau tokio kompiuterio darbui per akis, ubuntu naujausias versijas be problemu "paveš".

M
  • 29 Lie '11

Tai tu geriau susirink kompiuterį o ne pirk jau surinktą, taip sutaupysi apie 50 lt, o jei dar atsisakysi DVD-RW įrenginio tai dar virš 40 lt sutaupysi.

E
  • 29 Lie '11

Marijus teisingai sako, tačiau yra vienas bet. Surinkti kompiuteriai parduotuvėse būna dar pigesni nei atskirai perkant. Kitas atvėjis yra perkant surinktus gamyklose. Pavyzdžiui mano kompiuteris rinkas www.FriFor.lt parduotuvėje ir jo surinkto kaina gaunasi apie 150LT mažesnė, tačiau jeigu atsisakysi CD-Rom, pasitenkinsi mažėsnės talpos HDD, bei atsisakyti atminties kortelių skaitytuvo, tai tau su prastesniu korpusu gausis ženkliai pigiau!

P
  • 29 Lie '11

Sveiki visi, Čia matau praktiškai turgų keliat, tad ir aš noriu prisipažinti, ieškau laptopo, kaina sutartinė, bet yra keletas, sakyčiau labai aukštų reikalavimų : Kad sutaupyčiau kalno pinigų,turi neveikti matrica, klaviatūra, pelės laukelis (touchpad), svrabu, kad veiktų patys viduriai, ir gerai veiktų jo akumuliatorius. turiu idėją, ką su tokiu daiktu galima padaryti, bet nerandu aukos . Jei kas turite kur užmetę tokį vargšą, tai praneškit, susitarsim.

D
  • 29 Lie '11

Jei jau naują kompiuterį pirkti, tai dvd-rw reikalingas man daigtas, nes kaik uriuos darbus būtina pristatyti sc arba dvd diskuose paliekant katedrose.
O kilobaite nėra problemų susitarti, kad jie nemokamai pakeistu kompiuterio komplektaciją vietoje.

E
  • 29 Lie '11

http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_sta ... MD_Sempron27Ghz/_2GB_DDR3/EKONOMISKAS/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=358841

AMD Sempron™ 2.7Ghz / 2GB DDR3 / 500GB / GeForce® 7025 / DVD+-RW / 110401 + LOGITECH KLAVIATŪRA IR PELĖ DOVANŲ + GAUK DOVANŲ ESET LICENCIJA 6 MĖN. (VISIEMS ESET PRODUKTAMS IŠBANDYTI)

Puikus daiktas, ypač kaip darbinis arkliukas dirbti tekstu. Turint omenyje tai, kad tūrėtų puikiai bendrauti su Linux. o esetą kam nors už 50lt parduosi arba pats kur nors į windows įsidėsi.

D
  • 29 Lie '11

Esetą atiduosim seseriai, nes ten jai studijose be windows sistemos bus niekaip, nes dirbs su specifinėmis programomis.
O šiaip gi prisiminiau, kad gi turiu gerą Samsung kineskopinį ekraną didelį, tad galima ir tik už 550 Lt prasisukti

E
  • 29 Lie '11

Tai čia jau pigiau grybų!

P. S. http://www.kilobaitas.lt/BRAND_stalinia ... &ID=393541

dar toks daiktas yra> 380LT

D
  • 30 Lie '11

Kažkaip nevilioja tas užrašas "Refurbished ", visiškai neaišku kas jam ten buvo nutikę, ir jau toks kaip reikiant senukas, nes 40 Gb HDD kiek mažoka (mano senukas AMD duron pirktas prieš 10 metų tiek turėjo), nes vien dabar iš savo nešiojamo reiks perkelti apie 20 Gb dokumentų su svarbiomis fotonuotraukomis.
Ir svarbiausias dalykas garantija. Kurios arba visai nebus arba ji jau bus tik simbolinė.

S
  • 2 Rugp '11

Pats is Vilniaus? Galeciau savo stacionara su moniku, klava ir kt, perleist. Du yra ir vienas nenaudojamas. Tik duomenu nepamenu. Jei idomu bus - galesiu paziuret ir persiust hardwaro sarasa.

@donatas_s rašė:
Kažkaip nevilioja tas užrašas "Refurbished ", visiškai neaišku kas jam ten buvo nutikę, ir jau toks kaip reikiant senukas, nes 40 Gb HDD kiek mažoka (mano senukas AMD duron pirktas prieš 10 metų tiek turėjo), nes vien dabar iš savo nešiojamo reiks perkelti apie 20 Gb dokumentų su svarbiomis fotonuotraukomis.
Ir svarbiausias dalykas garantija. Kurios arba visai nebus arba ji jau bus tik simbolinė.

D
  • 2 Rugp '11

Ok, parašyk man į AŽ duomenis kompiuterio ir sumą pinigų už kurią perleistum ir tada pamastysiu. Nes vis dar delsiu ir nieko galutinai nenusprendžiau.

P
  • 13 Rugp '11

Jeigu dar neišsirinkęs,tai dėl monitoriau tai patarčiau imt http://www.nnk.lt/lt/produktai/naudotak ... ol/19LCD_1
čia senos kainos,tai dabar išvis turėtų būt pigiai,nes aš prieš 2,5metų plojau 250lt berods. Rodo tai puikiai-su kokiu philipsu,benq ar dar kokiu velniu nepalyginsi

J
  • 15 Rugp '11

Pirkčiau ir aš stacionarų kompiuterį, gali būti iškart su Ubuntu. Kompiuteris skirtas naršymui, smulkiems raštinės darbams.
Reikalavimai: procesorius 1 Ghz, atmintis - 512, vaizdas: 128. Manau, tiek užtektų Ubuntu'i?
Galiu mokėti apie 100-150 lt.

D
  • 15 Rugp '11

Mano prašymas nebeaktualus. Vis dėl to reikalai pasisuko man geriausiu sprendimu, senasis mano laptopas lieka pas mane, tad naujo niek neprireiks kolkas. Na nebent laptopui pasikeisti mirusią bateriją

G
  • 15 Rugp '11

Reikalavimai: procesorius 1 Ghz, atmintis - 512, vaizdas: 128. Manau, tiek užtektų Ubuntu'i?

Na jei reikalas neskubus, panašus šį mėnesį turėtų atkeliaut pas mane, gal net procesorius greitesnis bus.