ASUS motininė + kreivokos rankelės + Lievas recovery=

E
  • 28 Lie '11

Norėjau suflashinti Asus motininę, kad gal AM3 procesorius, bet kažkokio velnio flashinau su default ASUS softu ant windows (žinau reikėjo bios utilities naudoti) ir windows nulūžo svarbiausiu momentu.
BIOS turi recovery mechanizmą (ASUS crashfree BIOS) kuris iš cd ar flash'o atnaujina bios.
Ir čia visas gėris prasideda:
1) be vaizdo plokštės atpažinimo, recovery procesas nutrūksta (kokio velnio, man nebūtina matyti kaip BIOS automatiškai recoverinas).
2) PCI_Express vaizdo plokštės nepalaikomos, tik PCI (mano senolis iš kurio bandžiau išlupti plokštę galingesnio PC BIOS recoverinimui yra su 300 MHz CPU, 3 GB HDD, 64 MB RAM ir yra per galingas, nes turi ATI AGP plokštę: absurdas, kodėl nebuvo galima kaip Gygabyte motininės atveju turėti tikrų Dual BIOS, kur vieniems sugedus galima paleisti kitus ir tie BIOS įrašo kopiją).

Nežinau kas tokį laužą su PCI video kortą turi.
Gal kas žino kokį meistriuką ar taisyklą, kuri man suflashintų Bios EFFROM, gaila plokštę išmesti (ir pirkti naują, na ir pinigų ne per daugiausia šiuo metu). Jei galima pageidautina Šiauliuose (na gal tiks ir Vilniuje).