Domeno perrašymas

C
  • 2 Rugp '11

susidūriau su problema ir niekaip nerandu inete atsakymų. kaip tik nesugalvoju užduoti klausimą visada gaunu atsakymuose ten visokius domenų registravimus, perkėlimus į kitą serverį ir t.t.
o reikalas tame, kad reikia perrašyti domeną kitam asmeniui. šiuo atveju man. gal kas žinote ar galite nukreipti tinkamu adresu kaip, kur ir kokiais būdais tai atliekama teisingai. su visais teisiniais formalumais ir viskuo kas priklauso.

A
  • 2 Rugp '11

Tai kur pirkai domeną ten ir užduok šitą klausimą. http://www.domreg.lt/

E
  • 2 Rugp '11

Parašai tiekėjui, paprastai jau ir skype'us turi, arba į el. paštą, ten sukuriat konferencija (gmaile tas tikrai galima, skype irgi) ir toje konferencijoje dalyvauja - tiekėjas, pardavėjas, pirkėjas. Tiekėjas reikalingas, kad pabūtų tarpininku.

K
  • 2 Rugp '11

jeigu pirka iv.lt, tai galima iš klientams.iv.lt perleisti domeną kitam asmeniui pagal el. paštą.

C
  • 3 Rugp '11

ačiū visiems. čia situacija kiek sudėtingesnė. domenas senas ir priklauso juridiniam asmeniui, kuris išties jau senai egzistuoja tik popieriuje. o ir tų pačių surankioti nelabai įmanoma. mes juo sėkmingai jau ne pirmi metai naudojamės kasmet tvarkingai įmokėdami mokesčius, bet esame suvaržyti veikimo laisve. pvz. pakeisti serverį arba atrišti svetainę nuo tam tikrų pavadinimų arba visokių įstatų.... nu ir panašiai.
užtat ir neaišku nuo kur pradėti krapštyti.