ubuntu.lt „smigimas“

S
  • 7 Rugs '11

Tikriausiai pastebėjote, kad kelias dienas neveikė ubuntu.lt svetainė. Taip nutiko dėl laikinai dingusios elektros, po kurios serveris nepasikrovė. Kadangi tai nutiko savaitgalį, o serveris stovi VU serverinėje, tai savaitgalio metu niekas negalėjo jo įjungti.

Po to, tikriausiai pastebėjote, kad forume kai kur mėtosi SQL klaidos. Taip nutiko po elektros dingimo, susigadino duomenų bazės lentelė. Lentelė pataisyta sėkmingai.

Kad tokių „smigimų“ ateityje būtų mažiau, serverio BIOS nustatymuose nustatytas automatinis pasikrovimas atsiradus elektrai. O taip pat AKL planuoja įsigyti UPS'ą, kad net ir dingus elektrai, serveris toliau sėkmingai veiktų.

ubuntu.lt svetainė yra patalpinta viename iš AKL serverių. Ačiū jiems už talpinimą ir priežiūrą atsiradus įvairiems serverio gedimams.

Atsiprašome, jei dėl svetainės neveikimo patyrėte kokių nors nepatogumų..

N
  • 7 Rugs '11
warning: Parameter 1 to profile_load_profile() expected to be a reference, value given in /home/ubuntu-lt/www/includes/module.inc on line 450.

Šitokias klaidas turėjai omeny? čia Naujienose (http://www.ubuntu.lt/node).. Jei gerai pamenu, šitas dar iki serverio smigimo buvo :/
http://dl.dropbox.com/u/3907260/kita/ubuntu.png

S
  • 8 Rugs '11

Šita klaida atsirado po serverio atnaujinimo į Debian 5.0, kuriame yra PHP 5.3 versija. Drupal matyt su tokia versija nesusibendrauja.

Kad dingtų ši klaida, reikia atnaujinti Drupal. Kadangi planuose yra visiškas svetainės atnaujinimas:

https://launchpad.net/ubuntu.lt/3.0

Tai dėl to Drupal bereikalingai naujinti nesinori. O klaida yra ne kritinė. Gal būt reikės tiesiog išjungti klaidų pranešimus ir nukreipti juos į failą, įdomu kodėl Drupal nedaro to pagal nutylėjimą.