Ubunti instaliavimas ant Netbooko

C
  • 12 Spa '11

sveiki taigi noriu yrasyti ubuntu ant netbooko asus x101 jame dabar yra meego bet kazkodel neina man uzbootint netgi y bios nesugebu yeit bandau spaust f2 ,f1,del, f12 ir viskas veda y viena vieta screen kur parasyta "welcome to mee go"
ten yra lis kuriame yra vienas komponentas meego o apacioja raso prees tab to edit option paspaudus tab eina west koda dar tikriausei eitu per ten uzbootint USB bet nelabai as zinau tuos kodus gal kas nors galetu mane apsviesti arba pasakyti kita buda kaip uzbootint USB ant tokio netbooko

M
  • 12 Spa '11

įkišk liveUSB ir kai tik įjungi kompą paspausk ir palaikyk Esc, turėtų atsirasti langas su pasirinkimu krauti iš HDD ar USB. Jei neis, tai paskaityk vartotojo vadovą, ten tikrai turėtų būti parašyta kaip nueiti į BIOS.

C
  • 12 Spa '11

is kokio 10karto pavyko ...

B
  • 7 Lap '11

Gelbėkit, ubuntu fanai ir žinovai...reikia suinstaliuoti nauja kompa, ten( nieko nėra), ubuntu instaliuota, bet nėra draiveriu jokių, nes nei dvd, nei cd neveikia, intiko flešo(vodafone)-neskaito.turiu tik USB,4,8,16GB.Ar ymanoma pačiam susiinstaliuoti ,per USB, kad veiktu internetas, dvd, cd??? kokiu programų reikia?bandžiau su Unetbootin suinstaliuoti Ubuntu 11-10, usb padariau, bet nesigauna kažko, per bios ieinu, padarau, kad krautusi, bet neina:( ką daryti?padėkit...

V
  • 7 Lap '11

„ gavau nauja kompa, ASUS, su ubuntu, bet neveikia dvd, muzika, intiko vodafone flešo neskaito visai...“
Tai mes tavo NB ar PC geležį žinom? Koks ubuntu?

lsusb
lspci

Ineto su laidų nebus?
Vodafono tvarkyklės instaliuot reiks ineto. Tad reiks kito kompiuterio su internetų.

M
  • 7 Lap '11

kas kaip man ubuntu iskart mato vodafone interneta, galima neisirasius narsyti
jei koks naujesnis usb modemas, bandyk su mob. tel
pvz. mano senukas motorola v3xxx, dar nera pavedes
ir isvis nepulkit pirkti tu usb modemu, toki kaip as turiu mob. deveta galima pakankamai pigiai is lombardo paimti(80-100)lt. maciau tokiom kainom
pajungi per usb jungti ir narsai, dar pats papildomai ir kraunasi