DC++?

D
  • 2 Lap '06

Gal galit parasyti kaip isirasyti DC++?Bandziau pagal guid'a is http://ubuntuguide.org bet kazko paleidus meta errora :/

S
  • 2 Lap '06

na tas kashko tai toks labai jau abstraktus. galima sukonkretint ta kashka? Pilna errora ir kaip tu instalinai linux dc++?

E
  • 2 Lap '06

Buvo ir man taip. Po to per Automatix2 suinstaliavau be problemu.

S
  • 2 Lap '06

Ok tada ash tau paaishkinsiu kaip reikia instalinti:}
atsidarai terminala ir rashai

cvs -d:pserver:anonymous@cvs.linuxdcpp.berlios.de:/cvsroot/linuxdcpp login
(palieki tuschia ir spaudi enter)
cvs -z3 -d:pserver:anonymous@cvs.linuxdcpp.berlios.de:/cvsroot/linuxdcpp co linuxdcpp

uzheini i linuxdcpp direktorija ir paleidi kad kompiliuotusi

$ cd linuxdcpp
$ scons

susikompiluos failas ldcpp ji ir paleisi o jei noresi poto galesi susikurti nuoruoda darbastalyje.
Taipogi yra deb paketas
http://packages.debian.org/unstable/net/linuxdcpp0.691
bet chia bus shiek tiek senesne versija.

G
  • 19 Sau '07

neinstaliuoja deb paketo raso.
error:dependency is not satisfiable: libc6

Linux port of the famous dc++ client
This package provides the linux port of the famous windows client dc++ for the P2P network Direct Connect.
This project uses the core dc++ with a rewritten GTK user interface, so most of all the killer features of dc++ are in it!

B
  • 19 Sau '07

DC++

sudo -s

cvs -d:pserver:anonymous@cvs.linuxdcpp.berlios.de:/cvsroot/linuxdcpp login

kai praso password spausti enter

cvs -z3 -d:pserver:anonymous@cvs.linuxdcpp.berlios.de:/cvsroot/linuxdcpp co linuxdcpp

apt-get install scons

apt-get install cvs libgtk2.0-dev libgtkmm-2.4-dev libglademm-2.4-dev zlib1g-dev libbz2-1.0 libbz2-dev g++-3.4 libgtk2.0-0 libgtk2.0-bin libgtk2.0-common g++

apt-get install linux-headers-uname -r

cd linuxdcpp/

apt-get install libssl-dev

scons install

nano /usr/share/applications/linuxdcpp.desktop

nupastinti zemiau pateikta teksta ir issaugoti (ctrl+o)

[Desktop Entry]

Encoding=UTF-8

Name=LinuxDC++

Exec=linuxdcpp

Terminal=false

Type=Application

StartupNotify=true

Icon=/usr/local/share/linuxdcpp/pixmaps/linuxdcpp.png

Categories=Application;Network;

<atskirtos komandos
sita padarius viskas puikiai gaunas

G
  • 21 Sau '07

cia tai normaliai parasiai buduliss.
dekui.

B
  • 21 Sau '07

nėr už ką padėsiu kuom galėsiu:)

U
  • 4 Kov '07

na man instaliuot pavyko, taciau jis veikia letai, toks vaizdas kad kol siuncia ish vieno userio viskas ok, bet jeigu ish keliu pradeda stabdyti visa kompa, ar cia tik man vienam taip, ir ar yra koksnors sprendimas. Beja pasileidau per wine windowsiny strongdc++ bet veikia taip pat:/

A
  • 5 Kov '07

Jei nebūtina jums chat'inti, o tik norite failus siųstis, pabandykit microdc (konsolinį dc++ klientą):
www.nongnu.org/microdc/
http://corsair626.no-ip.org/microdc/
Jinai vieną kitą megabaitą RAM'ų tik naudoja ir stabdymo nesijaus. Naudotis nėra labai sunku, reikia tik įprasti.

U
  • 5 Kov '07

pas mane kompas geras (1 gb ram'o, 1.8ghz) bet kazkur softas pjaunasi ar koks velnias..:/

A
  • 6 Kov '07

O Valknut bandei?

B
  • 22 Bal '07

Prie to pacio: ar yra ant linux'u toks dc klientas, kuris siustu viena faila iskart is keliu vartotoju? As naudoju Linux DC++, taciau jis to nesugeba(bent jau niekur neradau parasyta, kad egzistuoja tokia funkcija). Bandziau emuliuoti rmDC ir strongDC, bet norimu rezultatu negavau: vaizdas mirga, popup'ai nelabai reaguoja i kai kuriuos paspaudimus, taciau siuntimas is keliu vartotoju vienu metu veikia. Tai gal kas zino alternatyva tokioms programoms?

G
  • 23 Bal '07

Regis yra kažkokia apexDC versija.. Na bent jau, kad ji kuriama yra, tai tikrai. O šiaip, tas siuntimas iš kelių vartotojų nesamonė, nebent pas tave netas labai lėtas

F
  • 19 Rugp '07

man per wine ApexDC 0.4.0
normaliai pasileidzia
as ja leidziu is winXP particijos, jau instalinta... per linuxus instalinti dar nemeginau

F
  • 19 Rugp '07

na va... ir instalinasi normaliai

G
  • 20 Rugp '07

Naudoju Valknut DC, bet tikrai nėra geras.

A
  • 20 Rugp '07

Na man Valknut tikrai gerai veikia, o kodėl jis tavo nuomone nėra geras dalykas?