stabdo filmai

A
  • 13 Spa '11

sveiki, esu naujokas, linux pas mane 2 diena, norejau sianden filma paziuret geros kokybes, ten BD ripas 1080p .MKV formatas ir filmas labai lagino, nors pries tai kai buvo windows tai viskas buvo ok, kompas ne senas, tikrai veza tokius filmus
padekit,

G
  • 13 Spa '11

Atsidaryk terminal'ą ir pabandyk įsidiegti:

sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras

Tada pranešk, ar nors truputį pagydė

D
  • 13 Spa '11

Ir per ką žiūri? Aš visda filmus žiūriu per vlc, su ja man mažiausia problemų būna.

I
Infosoft
Vytautas Bačiulis
  • 13 Spa '11

@allarosik rašė:
sveiki, esu naujokas, linux pas mane 2 diena, norejau sianden filma paziuret geros kokybes, ten BD ripas 1080p .MKV formatas ir filmas labai lagino, nors pries tai kai buvo windows tai viskas buvo ok, kompas ne senas, tikrai veza tokius filmus
padekit,

Išbandyk XBMC.

S
  • 14 Spa '11

Parasik kokia video korta.. Reikia ijunkti video gelezies spartinima. Nes jokiu budu nepavilks full HD vien tik cpu.
Jeigu nvidia korta tai googlei ivesk tokius zodzius, gpu acceleration ubuntu....
Paziurk gal jau vlc suportina ir kitas video kortas. Cia ka apie senesne vlc versija snekama. Kad tik nvidia palaiko... Kiti kolkas uz borto.
Open source media player VLC is known as a Swiss Army knife of video players. It can handle pretty much any DRM-free video format you can throw at it, from WMV to MKV, with a little H.264, Xvid and DiVX thrown in for good measure. The folks behind VLC just rolled out version 1.1 with support for Google’s new WebM format. But that’s not the only trick up its sleeve. VLC 1.1 also supports hardware video accleration.

What that means is that if you have supported hardware, VLC will use the GPU to accelerate video playback, thus reducing the CPU load significantly.

In order to take advantage of the new hardware acceleration you’re going to need a machine with an NVIDIA graphics processor, so if you’ve got an NVIDIA ION-powered device you should be good to go. If you’ve got integrated Intel graphics or an ATI graphics processor, you might have to wait a while. ATI support should come after the company updates its drivers, and Intel support should come after the VLC team gets to spend some time with Intel hardware that supports GPU decoding — although I suspect that won’t include Intel Atom chips with integrated graphics.

GPU acceleration is also limited to the Windows Vista, Windows 7, and Linux versions of VLC 1.1.

For a complete list of new features in VLC 1.1, check out the VLC home page. The team has also added support for new audio and video codecs, as well as a new framework that will allow coders to write extensions for VLC.

Cia del bendro isprusimo http://en.wikipedia.org/wiki/Video_Acceleration_API

Dar yra "smplayer" ten galima pasirinkti, video spartinima.

N
  • 14 Spa '11

As daznai ziuriu HD filmus, tai galiu pasakyt, kad vlc neissigelbejimas. Vieninteles programos kurios gerai veza tai: 1) arcsoftTotalMedia Theatre (windows), bet brangu, nulauzimai nlb veikia, nebent laikinai. 2) XBMC (Linux/windows/mac). su kitom vienaip ar kitaip atsiranda kazkokia detale. titru BD nenuskaito, tai meniu nera, su Mkv. pykstasi ir pan. XBMC gal vienas minusas. sustabdzius filma ir vel paleidus reikia laiko kad isivaziuotu (iki 10s. daugiau netrunka). o siaip problemu nera.

N
  • 14 Spa '11

coreAVC+GnomeMPlayer.
visi ūžia, kad miręs projektas. tačiau klausimas, ko jūs norit: ar kad projektas būtų gyvas, ar kad galėtumėt filmą pažiūrėt?
core avc ppa gūglėj suvesk, susirasi PPA ir kaip taisyklingai sudiegt. tikrai nėra sunku net daugmaž naujokui

N
  • 14 Spa '11

@netikras rašė:
coreAVC+GnomeMPlayer.
visi ūžia, kad miręs projektas. tačiau klausimas, ko jūs norit: ar kad projektas būtų gyvas, ar kad galėtumėt filmą pažiūrėt?
core avc ppa gūglėj suvesk, susirasi PPA ir kaip taisyklingai sudiegt. tikrai nėra sunku net daugmaž naujokui

Tiesa, pamirsau apie sita galimybe. nelabai patiko bet visgi veikia. beja nera jis toks ir mires vis atnaujina versija.

A
  • 18 Spa '11

@donatas_s rašė:
Ir per ką žiūri? Aš visda filmus žiūriu per vlc, su ja man mažiausia problemų būna.

VLC ir mano favoritas, bet vietomis jį nurungia mplayer. Pats netikėjau kol nepatestavau jo ir vlc ant salyginai slabno netbooko. Žinoma viskas priklauso nuo video kodavimo.. Šiaip ar taip konkurencija gerai:)

A
  • 22 Spa '11

Mplayer?! O ką jis veikia su UDP?

T
  • 23 Spa '11

@abrius rašė:
Mplayer?! O ką jis veikia su UDP?

Veikia.