Prisijungti

ubuntu 11.10 nesklandumai

• 18 Spa '11

Va su unity man tokia bėda yra http://ikelk.lt/storage/images/000/070/ ... al_img.png nesvarbu su katru pelies klavišu paspausi meta ta lentelę ir tik per ją gali atsidaryti skype langą ar kitas procedūras atlikti.. Dabar pasijungiau gnome shell tai tas n sykiu mieliau atrodo..

• 18 Spa '11

@Heksogenas rašė:
Va su unity man tokia bėda yra http://ikelk.lt/storage/images/000/070/ ... al_img.png nesvarbu su katru pelies klavišu paspausi meta ta lentelę ir tik per ją gali atsidaryti skype langą ar kitas procedūras atlikti.. Dabar pasijungiau gnome shell tai tas n sykiu mieliau atrodo..

aš esu pasidaręs taip:
http://i.imgur.com/ikFiK.jpg

pagal šita: http://www.webupd8.org/2011/05/skype-ub ... fyosd.html

• 18 Spa '11

Na aš pasijungiau gnome 3 ir jis man patinka bet nepadarau niekaip, kad
Move icons from Message tray (bottom tray) to the Top Bar čia rašo http://www.webupd8.org/2011/10/things-t ... buntu.html
suvedus komandas

sudo apt-get install git-core
cd
git clone https://github.com/rcmorano/gnome-shell-gnome2-notifications.git
sudo cp -r gnome-shell-gnome2-notifications/gnome-shell-gnome2-notifications@emergya.com /usr/share/gnome-shell/extensions/

Nesuprantu kam tas cd.., bet gaunu:

hemas@:~$ git clone https://github.com/rcmorano/gnome-shell-gnome2-notifications.git
fatal: destination path 'gnome-shell-gnome2-notifications' already exists and is not an empty directory.
hemas@:~$ sudo cp -r gnome-shell-gnome2-notifications/gnome-shell-gnome2-notifications@emergya.com /usr/share/gnome-shell/extensions/
[sudo] password for hemas: 
cp: cannot stat `gnome-shell-gnome2-notifications/gnome-shell-gnome2-notifications@emergya.com': No such file or directory

Ir nežinau ką toliau daryt..

• 18 Spa '11

Man rodos tau reiktu pabandyti iš savo /home ištrynti šitą katalogą:
gnome-shell-gnome2-notifications
Ir po to pabandyti viską iš naujo.

O cd reikalinga tam, kad sugrįžtum terminalę į /home vietą, jei kartais ten nesi.

PjautuvasEdvinas
  • 19 Spa '11

Kitos temos nenoriu kuri, tai prarašysiu čia. Google naudotis atrodo moku, tačiau tienkamų problemų sprendimo būdų nerandu.

Taigi:

1. Kodėl per programas, tokias kaip Tux Guitar, ZynAddSubFX ir visokius virtual piano nėra garso?
  2. Kaip sutvarkyti viršutinės GNOME 3 panelės bugą, nes atrodo labi tragiškai (http://img853.imageshack.us/img853/7879/28773059.png) Man jau buvo rašęs kažkuris žmogus, kad reikia bandyt keist šriftus, tačiau žaidžiau ilgai su kalbų, ir šriftų keitimus tiek per sistemos nustatymus, tiek per gnome tweak.
  3. Kodėl atn GNOME 3 atidarant, sumažinant ar padidinant langus ir einant į activities kokiai sekundei pasipila visokių langų vaizdo gabaliukai ekrane?

Iš kart dėkoju už atsakymus

• 20 Spa '11

kad nekurt naujos temos, rasysiu cia,
tokie vat nesklandumai vyksta:
youtube ar kur kitur video veikia gerai, bet paleidus full screen pradeda strigcioti vaizdas, taip pat strigineja kai perjungineju darbastalius arba pacius langus su Winlogo+W, cia ant 11.10 , su 11.04 viskas veikdavo kuo puikiausiai.
Ir siaip kompas dual core AMD 2.9 Ghz 2gb ramo, vaizdo korta integruota, o veikia leciau nei netbookas mano su 1.5 Ghz ir 1gb ramu.
Kama cia gali but saknys bedos?

• 20 Spa '11

Greičiausia susiję su vaizdo plokštės tvarkyklėm. Tikriausia jos nepajėgios susitvarkyt su vaizdu kokios yra...

• 21 Spa '11

na yra is viso 6 tvarkykles:
tvarkykles.png

• 21 Spa '11

O kaip rašoma, kad Tvarkyklės aktyvinta ir dabar naudojama?
Kokią video kortą? Kad Integruotą žinau.

• 22 Spa '11

raso kad aktyvinta ir naudojama, jau visas isbandziau kurios sarase tam yra, su visom tas pats.
Vaizdo korta, bent jau manuale raso kad integrated NVIDIA GeForce 7025

• 22 Spa '11

Silpnoka video korta. Kaip rašoma su senesniom, kaip 4-5 metų video kortom Gnome3 gali ir neveikti. Direct rendering palaiko? Ką ten rodo?

glxinfo | grep render
  • 22 Spa '11
direct rendering: Yes
OpenGL renderer string: MCP61/PCI/SSE2/3DNOW!
    GL_NVX_conditional_render, GL_SGIS_generate_mipmap, GL_SGIS_texture_lod,

nezinau kas kame, bet kazkokia mistika, ir siandien bent jau full screen youtube ar kur kitur nebestrigineja, o ir langai sklandziau persijungineja nebestrigineja taip smarkiai,
ir kazkaip keistai man filmus HD rodo be problemu sita video korta o strigineja grafine aplinka, nejau jai tiek daug resursu reik?

• 22 Spa '11

Pabandžiau ubuntu 11.10 iš cd, viskas veikia.
Instaliavau į kompą neužsikrauna. Tuo metu kai sustoja krautis paspaudus alt+F4 išmeta komandine eilutę.
Gal kažką per ją galėčiau sutvarkyti? Manau problema bus su vaizdo tvarkyklėm ar grafine aplinka.

• 22 Spa '11

@vardas11 rašė:
Pabandžiau ubuntu 11.10 iš cd, viskas veikia.
Instaliavau į kompą neužsikrauna. Tuo metu kai sustoja krautis paspaudus alt+F4 išmeta komandine eilutę.
Gal kažką per ją galėčiau sutvarkyti? Manau problema bus su vaizdo tvarkyklėm ar grafine aplinka.

Instaliavau per nauja tik dabar instaliacijos metu neleidau jungtis prie interneto ir siųsti atnaujinimus. Viskas veikia, bent kol nepaleidau atnaujinimų

• 22 Spa '11

Susigundziau pabandyt ubuntu. Ir pirmas klausimas: kodel prie kalbu kinieciu ikista ir momentais dalis teksto hieroglifais? Kaip tai iskrapstyti lauk? Ar cia eiliniai ubuntu bug'ai?

InfosoftVytautas Bačiulis
  • 22 Spa '11

@siriso rašė:
Susigundziau pabandyt ubuntu. Ir pirmas klausimas: kodel prie kalbu kinieciu ikista ir momentais dalis teksto hieroglifais? Kaip tai iskrapstyti lauk? Ar cia eiliniai ubuntu bug'ai?

Eik į „Kalbos priežiūra“ ir ten, kur reikia pasirinkti programų kalbą, sąraše nukelk kinų kalbą kur nors žemyn iki kol bus pilkos spalvos.

Kitas bug'as randamas įėjus į „Programinės įrangos šaltiniai“ (ar saugyklos; dabar pasijungęs ne Ubuntu, tad nežinau tikslaus pavadinimo). Tarp norimų atnaujinimų automatiškai parinkta, kad siųstų ir nepalaikomus atnaujinimus (sakyčiau, kad standartiniam naudotojui tai nerekomenduojama).

• 23 Spa '11

@Infosoft rašė:

@siriso rašė:

Eik į „Kalbos priežiūra“ ir ten, kur reikia pasirinkti programų kalbą, sąraše nukelk kinų kalbą kur nors žemyn iki kol bus pilkos spalvos.

Kitas bug'as randamas įėjus į „Programinės įrangos šaltiniai“ (ar saugyklos; dabar pasijungęs ne Ubuntu, tad nežinau tikslaus pavadinimo). Tarp norimų atnaujinimų automatiškai parinkta, kad siųstų ir nepalaikomus atnaujinimus (sakyčiau, kad standartiniam naudotojui tai nerekomenduojama).

As taip ir bandziau daryt Tik nieko nepavyko. Paskui radau tuos paketus per synaptica ir iskrapsciau lauk. Tik kazkodel paketai buvo japonu kalbai, o kalbos prieziuroje rase jog kinieciu

• 23 Spa '11

Man iškilo tokia problema- neleidžia prisijungti grafinėje aplinkoje: t.y. įvedus slaptažodį ekranas užtemsta ir vėl prisijungimom raginimas, leidžia tik svečio teisėmis. Bet persijungus į lonsolę Alt-F1 jokių prisijungimo problemų nėra ir vartotoju ir root. Kokios būtų mintys?

• 23 Spa '11

Vargas vargelis, kaip ir su visom x.10 versijom. Vieną randi kaip susitvarkyt tai kažkas atsitinka kitam dalykui
Kažkas užėjo, kad langus pradėjo rodyti be virsutinio rėmelio ir nėjo jų nei stumdyti, nei mažinti/didinti. Šiaip ne taip susitvarkiau.
Dabar nei iš šio nei iš to pradėjo užsikraudinėti be panelių. Viršui tik rodo pilką juotelė, bet jokių ikonų ir nėra šoninės panelės. Tas paneles susirindu ir įjungiu rankiniu būdu, turbūt galima būtų sutvarkyt šitą nesunkiai, bet jau tingiu. Atsibodo.

Per keletą pažinties su Ubuntu metų, pradedant nuo 9.10 versijos, priėjau išvadą, kad visose x.10 versijose stengiamasi įdiegti kuo daugiau naujovių, bet jos iki galo nebūna ištaisytos. Sekančioje x.04 versijoje viską sutvarko iki galo ir galima ramiai naudotis.
Vadinasi norint stabiliai, nesukant galvos dirbti, reikia x.04 versijos. Norisi kuo greičiau išbandyti visas naujoves, tada x.10 versija.

• 23 Spa '11

Iškart išėjus naujai versijai niekad ubuntu neatrodė gerai. Viskas susitvarko po mėnesio ar kito.
Pats kažkaip nesigilinau į Ubuntu 11.10 bėdas, nors jų buvo. Tiesiog neįtikėtinai pasirodė gerai Kubuntu

Atsakyti