samsung n100+ubuntu 11.10

C
  • 16 Spa '11

Sveiki chebra! Nusprendžiau vėl prisijungt prie jūsų. Vakar prigriebiau samsung n100 notebook'ą su mintim susikalt ubuntu. Buvo mintis apie debian'ą, bet kažkaip pasirinkau ubuntu, galbūt dėl to, kad prie jų pratupėjau daugiau nei metus.. Nupirkus buvo surašyti meego, bet kažkaip tušti jie man pasirodė, tai tenka keist. Raportuosiu kaip gausis ir žinoma bus nemažai klausimų, kadangi daug kas pamiršta..

C
  • 16 Spa '11

taigi parsisiunčiau ubuntu 11,10, surašiau į usb su programa universal usb installer-mirksi simbolis ir nieko nevyksta. Parsisiunčiau 10,04 UNR, surašiau per unebootin programą-mirksi simbolis ir nieko nevyksta. Kame čia problema?

C
  • 16 Spa '11

jkjkjkj429

patarkit kolegos, kaip išspręst šitą nesamonę

V
  • 16 Spa '11

2009 metai? Kokią versiją Ubuntu. 10.04? O ką patart pagal nuotrauką, laukt reikią. Goglint nebandei?

C
  • 16 Spa '11

ubuntu išbandyta 10.04, 11.10 tas pats gaunasi. Stovi dabar jau apie valandą laiko tas langas, niekas nesikeičia pragooglinau nuo pat ryto, išbandžiau visas programas įrašant image į usb ir išorinį hardą, rezultatai gaunasi tokie patys..

V
  • 16 Spa '11

Kiek paguglinus ir paskaičius... geriau Ubuntu neinstaliuok, kas sugebėjo, labai poto problemų atsirandą. Indijai skirtas aparatėlis, kažkoks uždaras jis.

C
  • 16 Spa '11

o ką patartum?

V
  • 16 Spa '11

Naudotis MeeGo. Samsungas palaiko.
https://meego.com/

C
  • 16 Spa '11

tai tada kalu meego ir žiūrėsim kas bus, kolkas iso image per boot pasileido, lyg ir instaliuoja

C
  • 16 Spa '11

be jokių parkių ir problemų susirašė, matyt kad kažkaip tas ribojimas kitom OS padarytas...

L
  • 16 Spa '11

turiu ir aš tokį aparatuką nors ir skirtas indijai, bet normaliai sukasi ir ubuntu.....patarčiau tik samsung-tools susiinstaliuoti kad galėtum naudotis Fn klavišu, apšvietimą reguliuotis....ir t.t....

C
  • 17 Spa '11

kažkaip nesiseka man tą samung tools įkalt

L
  • 18 Spa '11

@cvekas rašė:
kažkaip nesiseka man tą samung tools įkalt

sudo add-apt-repository ppa:voria/ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install samsung-tool, samsung-backlight
perstaruoji ir sėkmės naudojantis

C
  • 18 Spa '11

[Saulius@Saulius-desktop ~]$ sudo add-apt-repository ppa:voria/ppa
[sudo] password for Saulius:
sudo: add-apt-repository: command not found
[Saulius@Saulius-desktop ~]$

C
  • 18 Spa '11

taip pat ir gaunas jei suvedu apt-get

M
  • 18 Spa '11

@cvekas rašė:
taip pat ir gaunas jei suvedu apt-get

Gal ir kvailas klausymas, bet tu ar ne iš meego bandai paleisti programą apt-get?

C
  • 18 Spa '11

@Mariijus rašė:

@cvekas rašė:
taip pat ir gaunas jei suvedu apt-get

Gal ir kvailas klausymas, bet tu ar ne iš meego bandai paleisti programą apt-get?

iš meego. Žinai kodėl neveikia?

A
  • 18 Spa '11

O man viskas su samsung N100 pavyko kuo puikiausiai, pradžiai bandžiau megoo, poto sužinojau kad tuoj užsilenks projektas o Tizen tingiu laukti, tada Ubuntu 11.04 per flasha instaliavau, o visai neseniai sėkmingai upgreidinosi į 11.10 :)
Vienintelį dalyka ką reikėjo nustatyti kad per BIOS pirmiausia krautu iš flesho.

A
  • 18 Spa '11

@cvekas rašė:

@Mariijus rašė:

@cvekas rašė:
taip pat ir gaunas jei suvedu apt-get :roll:

Gal ir kvailas klausymas, bet tu ar ne iš meego bandai paleisti programą apt-get?

iš meego. Žinai kodėl neveikia?

sudo zypper install ....

Šaltinis

Beto jei jau ruošiesi ilgėliau su MeeGo užsibūti siūlau įsimesti bendruomienės Repus, bus paprasčiau programas instalinti (kitaip iš zypper mažai naudos bus).

M
  • 19 Spa '11

@cvekas rašė:
iš meego. Žinai kodėl neveikia?

neveikia apt-get per meegoo. Siūlau bandyt ubuntu 11.10 įsidėti į USB raktą su UNetbootin. Na turi bent live pasileisti jei teisingai BIOS nustatęs