samsung n100+ubuntu 11.10

L
  • 19 Spa '11

aš rašiau kaip isirašyti samsung-tool į ubuntu os, jei naudoji meego tai ten ir taip viskas veikia......bet bent man nepatiko tas meego ir aš ubuntu susirašiau.

C
  • 19 Spa '11

@linius2 rašė:
aš rašiau kaip isirašyti samsung-tool į ubuntu os, jei naudoji meego tai ten ir taip viskas veikia......bet bent man nepatiko tas meego ir aš ubuntu susirašiau.

jei veiktų, nerašyčiau...

L
  • 19 Spa '11

@cvekas rašė:

@linius2 rašė:
aš rašiau kaip isirašyti samsung-tool į ubuntu os, jei naudoji meego tai ten ir taip viskas veikia......bet bent man nepatiko tas meego ir aš ubuntu susirašiau.

jei veiktų, nerašyčiau...

tada nebent pasiskaityk meego forume.... http://forum.meego.com/
o tai kas tau su meego neveikia?

beje samsung-tool yra būtent sukurtas kitoms linux distrom.....jei naudoji meego tau jis nereikalingas nes ir taip visi klavišai veikia.

o ubuntu jau isirašei? jei taip tai aukščiau parašyta kaip susinstaliuoti...atsidarai terminalą ir po vieną eilute paste ir enter paspaudi, poto perstartuoji ir paleidi samsung-tool, toliau manau suprasi

C
  • 19 Spa '11

@linius2 rašė:

@cvekas rašė:

@linius2 rašė:
aš rašiau kaip isirašyti samsung-tool į ubuntu os, jei naudoji meego tai ten ir taip viskas veikia......bet bent man nepatiko tas meego ir aš ubuntu susirašiau.

jei veiktų, nerašyčiau...

tada nebent pasiskaityk meego forume.... http://forum.meego.com/
o tai kas tau su meego neveikia?

beje samsung-tool yra būtent sukurtas kitoms linux distrom.....jei naudoji meego tau jis nereikalingas nes ir taip visi klavišai veikia.

o ubuntu jau isirašei? jei taip tai aukščiau parašyta kaip susinstaliuoti...atsidarai terminalą ir po vieną eilute paste ir enter paspaudi, poto perstartuoji ir paleidi samsung-tool, toliau manau suprasi

neveikia visi papildomi FN klavišai, rankiniu būdu nei brightness nesireguliuoja nei garsas. Bandysiu aš win7 sukalt jam, nes naudotis reik, o čia gaunas ilgas žaidimas

L
  • 19 Spa '11

neisivaisduoju kas tau neišeina...užtrukau apie 15 min. ir viskas veikia....nu jei sukiši win7 papasakok ar greitai sukasi ...

C
  • 21 Spa '11

sukišti Win7. Užsikrauna sakyčiau ilgiau nei įprastai, bet sukasi pakankamai gerai :]