AMD driiveriu instaliavimas

F
  • 19 Spa '11

Sveiki, aš prieš pora dienų isirašiau linuxus ir sumaniau isirašyti driverius. Pas mane Radeon x1650 Žodžiu nuėjau į pagrindinį amd puslapį ir parsisiunčiau drierius. Ir kai jungiu ta install'ą tai meta štai ką:

Created directory fglrx-install.WZoHNC
Verifying archive integrity... All good.

Uncompressing ATI Proprietary Linux Driver-8.593...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

ATI Technologies Linux Driver Installer/Packager

Error: ./default_policy.sh does not support version
default:v2:x86_64:lib32::none:3.0.0-12-generic; make sure that the version is being
correctly set by --iscurrentdistro

Removing temporary directory: fglrx-install.WZoHNC

Internete ieškojau problemos išeičių, bet nieko doro neradau. Ačiū už atsakymus

V
  • 19 Spa '11

„Internete ieškojau problemos išeičių, bet nieko doro neradau...“
Forume paieškok.
Nieko siust nereikią iš AMD/ATI svetainių, firmą negamino tavo vaizdo plokščių. Viskas ko reikią yra diske.

F
  • 19 Spa '11

@Vladasl rašė:
„Internete ieškojau problemos išeičių, bet nieko doro neradau...“
Forume paieškok.
Nieko siust nereikią iš AMD/ATI svetainių, firmą negamino tavo vaizdo plokščių. Viskas ko reikią yra diske.

Negali būti, kaip tai negamino? Aš radau ten linux driverius ant mano vaizdo plokštės. Ir nelabai supratau kokiam diske? Ta prasme orginaliame vaizdo plokštės diske? Jei taip tai ten tik windows.

V
  • 19 Spa '11

Taip driveriai instaliuoti (atviro kodo), kai instaliavai su Ubuntu. Greičiausią.
Dar galimą pažiūrėt, ką siūlo Aparatinės įrangos tvarkyklės (additional drivers).
Galimą pridėt saugyklą ir instaliuot naujausius.

sudo add-apt-repository ppa:xorg-edgers/radeon
sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade
F
  • 19 Spa '11

@Vladasl rašė:
Taip driveriai instaliuoti (atviro kodo), kai instaliavai su Ubuntu. Greičiausią.
Dar galimą pažiūrėt, ką siūlo Aparatinės įrangos tvarkyklės (additional drivers).
Galimą pridėt saugyklą ir instaliuot naujausius.

sudo add-apt-repository ppa:xorg-edgers/radeon
sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade

Ačiū už šokią tokią pagalba