asmeninės žinutės

C
  • 26 Lap '11

psio. užsimūčinau galutinai. kas nors man asilui paaiškinkit kaip šitame forume ištrinti išsiųstas - gautas asmenines žinutes, bo man jau tuoj netilps. kad ir kokius veiksmus daryčiau leidžia tik parsisiųsti kaip.. nu ten xtml, excel ir t.t. jei pasirenki ištrinti pažymėtas vistiek jos tik siunčiasi, o nesitrina. užsi...sau jau.

S
  • 26 Lap '11

pabandyk susikurti nauja kataloga, i i perkelt kai kurias zinutes ir istrint kataloga su zinutem. kitokio varianto as nematau. kosmaras

L
  • 26 Lap '11

Vartotojo valdymo pultas > Asmeninės žinutės > Pažymėti """Jeigu katalogas pilnas:
Ištrinti seniausias žinutes"""

S
  • 21 Grd '11

@cyf rašė:
psio. užsimūčinau galutinai. kas nors man asilui paaiškinkit kaip šitame forume ištrinti išsiųstas - gautas asmenines žinutes, bo man jau tuoj netilps. kad ir kokius veiksmus daryčiau leidžia tik parsisiųsti kaip.. nu ten xtml, excel ir t.t. jei pasirenki ištrinti pažymėtas vistiek jos tik siunčiasi, o nesitrina. užsi...sau jau.

Beje, susiduriau su tokia pat problema. Paaiskejo, jog su firefox narsykle istrinti neimanoma. Pavyko operoje. Kazkaip atejo i galva pabandyt kita narsykle