Prisijungti

linux mint 12 ikonos

• 29 Lap '11

Gal žinot kodėl taip nutinka su ''linux mint 12'', Įjungus kompą po kurio laiko automatiškai pasikeičia ikonos į kažkokias pilkos spalvos. perjungus kampą vėl gerai. Nenoriu dažnai perjunginėti. Gal žinot kame kampas?
Ačiū.

• 30 Lap '11

Gal „temos“ nera pilnos arba temą nenumatytą nustatymuose? Updeitą padaryt
?

• 30 Lap '11

Cia kreivas gnome3 yra toks. As jau seniau rasiau apie tai. Buvo ir man taip

• 30 Lap '11

Nežinau kas ten pas jus tokio kreivo su tuo gnome3, naudojuos, džiaugiuos ir tokių nesamonių nesusiduriu, ko nepasakyčiau apie unity...

O jei užlūžta gnome-shell, galit pabandyti jį perkrauti: alt+F2 ir rašot raidę "r" ir enter.

• 30 Lap '11

Pas mane su Gnome3 tokių dalykėlių nebuvo. Naudojų Faenzo ikonas su Zukitwo temą ir jokių problemų nebuvo.

• 2 Grd '11

@donatas_s rašė:
O jei užlūžta gnome-shell,...

Čia kas, "viskas tvarkoj"?

eko
  • 2 Grd '11

@donatas_s rašė:
Nežinau kas ten pas jus tokio kreivo su tuo gnome3, naudojuos, džiaugiuos ir tokių nesamonių nesusiduriu, ko nepasakyčiau apie unity...

O jei užlūžta gnome-shell, galit pabandyti jį perkrauti: alt+F2 ir rašot raidę "r" ir enter.

Nepadeda, bet bent jau man tokie dalykai buvo ir su naujausia xubuntu versija..

• 3 Grd '11

Perėjau vėl ant ubuntu, po ilgesnio kompo veikimo vėl tokia pat nesąmonė, pastringa kompas ir vėl atsiranda tos pilkos ikonos.

• 4 Grd '11

Nepadeda nei tas ''r''.

• 4 Grd '11

artis41, nenaudok tokiu nesamoniu kaip unity ir gnome shell. Yra XFCE, LXDE, kad ir KDE, kurios veikia gerai. Arba rinkis senesnes ubuntu versijas- 10.10, 11.04. O cia kas bando viska vyniot i vata, ju reikalas... Su kompu reikia atlikinet uzduotis, dirbt darbus, o ne spaudinet r... Ir atsakymas "man viskas gerai, jei blogai spaudziu r"- sukelia juoka. Dirbant su daugiau kompo resursu reikalaujanciom programom video ar vaizdo redagavime- gnome nuolat luzineja.

• 4 Grd '11

Dirbant su daugiau kompo resursu reikalaujanciom programom video ar vaizdo redagavime- gnome nuolat luzineja.

Na Linux tuom ir geras, kad yra iš ko rinktis, aišku man patinka ta naujoji Gnome, bet rimtesniam darbui dar ankstoka, gal po kokių metų kitų, , taigi po truputį migruoju prie KDE.

• 5 Grd '11

@Greitukasxxx rašė:

Dirbant su daugiau kompo resursu reikalaujanciom programom video ar vaizdo redagavime- gnome nuolat luzineja.

Na Linux tuom ir geras, kad yra iš ko rinktis, aišku man patinka ta naujoji Gnome, bet rimtesniam darbui dar ankstoka, gal po kokių metų kitų, , taigi po truputį migruoju prie KDE.

Kodėl migruoji? Kuo KDE įpatinga?

eko
  • 5 Grd '11

@artis41 rašė:

Tuo, kad KDE jau pakankamai išdirbta ir ir stabili grafinė aplinka, ten jau kuris laikas nėra kardinalių naujovių, ne taip kaip gnome3 ar panašiai..

• 6 Grd '11

Na prieš keleta metų tik ją ir naudojau, tuomet dar buvo kde 3.5, kai išėjo kde 4, perbėgau prie gnome, nes kde, pačioj pradžioj, labai jau nestabili buvo, o ir su gnome norėjau susipažint iš arčiau, kaip sakant susipažinau, patiko, pasilikau prie jos, taigi po to sykio kde taip ir neteko daugiau naudotis, išskyrus live cd/usb. Kaip sakant radau priežastį ir progą sugrįžt atgal.

Atsakyti