Konvertavimas ir kopijavimas

N
  • 16 Grd '11

Patarkit kaip iš DJVU failo nusikopijuoti patikusį straipsnį ar schemą (šiuo atveju žurnalas RADIO) ir sudėti į savo sukurtą aplanką. Bandžiau konvertuoti online konverteriu į PDF bet ir tada negaliu nukopijuoti ir įsikelti. Išeina kažko nemoku tad pagelbėkit, mokysiuos kol laiko turiu...

A
  • 16 Grd '11

Man evince leidzia kopijuoti teksta is pdf. DJVU nebandziau, bet jeigu pavyksta konvertuot, gali naudot evince. Repozitorijuose pilna siam reikalui skirtu programu, pasinaudok paieska.

D
  • 16 Grd '11

Bet ne iš visų pdf evince leidžia kopijuoti. Kai kurių pdf tekstas būna padarytas kaip paveiksliukas. Ir iš tokių pdf teksto nenusikopijuosi tokiu būdu.
Čia nebent tada kokią OCR programą naudoti, kuri iš paveiksliuko atpažintu tekstą. Bet vėlgi reik kokybiško teksto.

N
  • 16 Grd '11

Kiek supratau evince yra paveikslėlių peržiūros programa. Programose jos nesimato bet programų centras rodo kad yra instaliuota. Paspaudus amt failo dešiniu klavišu yra pasirinkimas (atverti paveikslėlių peržiūros programa) ten simboliukas su e raide. Bet kopijuoti neišeina... gal kad archyvas viso žurnalo. Gal tada būt galima po puslapį išimti? labai nesinori dėl schemutės visą žurnalą laikyti kai vietos neperdaug.

N
  • 16 Grd '11

Valio pasirodo iš PDF formato archyvo galima vieną puslapį tiesiog pele nuvilkti į darbalaukį. O apie nufotografavimą kažkaip nedašilo-tai paprasčiausias būdas. Ačiū visiems.
Kas apie paieškas tai su Anglų beveik nedraugaunu tai man kiek sudėtingiau, nors teisintis nevertėtų yra vertėjai ir tt...

A
  • 3 Lie '12

Kaip konvertuoti iš JPG į DOC. Arba iš PDF į DOC ??????

W
  • 3 Lie '12

@artis41 rašė:
Kaip konvertuoti iš JPG į DOC. Arba iš PDF į DOC ??????

Is jpg norint konvertuoti i doc reiktu pasinaudoti OCR tipo programomis (manyciau nemokamu atviro kodo geru tikrai nera, bent kurias bandziau net su anglu kalba pakankamai sunkai pavercia nekalbant apie lietuviu kalba)
Kas yra OCR geriausiai tikriausiai tau sitas parodys
http://www.abbyy.com/

Is pdf konvertuoti i tekstini dokumenta ir atskirus piesinukus yra siek tiek lengviau. Pasinaudok
http://www.mupdf.com/
Ten yra extract ir convert to text tipo programeles. Turetu buti ir ubuntuose per packet manageri.

V
  • 3 Lie '12

@artis41 rašė:
Kaip konvertuoti iš JPG į DOC. Arba iš PDF į DOC ??????

Libreoffice/Openoffice.

A
  • 3 Lie '12

@VytautasR rašė:

@artis41 rašė:
Kaip konvertuoti iš JPG į DOC. Arba iš PDF į DOC ??????

Libreoffice/Openoffice.

JPG tai paveiksliukas jei ką.

Gal seka nurodytumei, nes man neina, atsidarau bei išsaugant ar eksportuojant tokios funkcijos nėra arba aš nematau.

V
  • 3 Lie '12

Na tau reikia ta paveiksliuka ikelti per instert->picture...paskui save->as... rinktis doc.

A
  • 3 Lie '12

@VytautasR rašė:
Na tau reikia ta paveiksliuka ikelti per instert->picture...paskui save->as... rinktis doc.

Kur įkelti, t. y. su kokia programa?

R
  • 4 Lie '12

@artis41 rašė:

@VytautasR rašė:
Na tau reikia ta paveiksliuka ikelti per instert->picture...paskui save->as... rinktis doc.

Kur įkelti, t. y. su kokia programa?

LibreOffice. Abiworde pabandziau-veikia be problemu. Cia is .jpg i .doc . Toks cia ir konvertavimas, tiesiog atidarai su ofisu arba ikeli i ji faila ir issaugai .doc

A
  • 4 Lie '12

LibreOffice. Abiworde pabandziau-veikia be problemu. Cia is .jpg i .doc . Toks cia ir konvertavimas, tiesiog atidarai su ofisu arba ikeli i ji faila ir issaugai .doc[/quote]

LibreOffice ir aš bet gaunasi taip:

http://fotokudra.lt/img.php?img=460227&nav=autm&page=

Ir gaunasi š...das neatidaro. PDF failo LibreOffice neatidaro.

W
  • 4 Lie '12

@artis41 rašė:
Ir gaunasi š...das neatidaro. PDF failo LibreOffice neatidaro.

Trumpai tau paaiskinsiu ka tu bandai padaryti.

  1. officai rodos neatidarineja nei pdf nei jpg dokumentu, nes tai ne dokumentai o labiau paveiksliukai, todel tai ka tau cia pasiule yra tiesiog paveiksliuko ikelimas i pati dokumenta, bet ne paveiksliuko ar pdf turinio ikelimas
  2. Tau sita klaida ismete nes officas nesupranta kaip atidaryti pdf failo, jis ji bando atidaryti kaip tekstini faila.
  3. Jei tave tenkina pdf/jpg ikelimas i dokumenta kaip tiesiog paveiksliuko tai puiku, jei ne - tada ziurek mano ir dar ankstesnius postus.