Del atnaujinimu (Kubuntu 11.10

D
  • 26 Sau '12

Kadangi man toliau užėjęs noras pažaisti su distribucijomis.
Tai specialiai dabar vat įsidiegiau šviežiai kubuntu 11.10 iš cd. Pridėjau naujausios kde aplinkos repozitoriumą ir paleidau apt-get distr-upgrade
Žiūrėsim rezultatus :

331 atnaujinti, 19 naujai įdiegti, 4 bus pašalinta ir 0 neatnaujinta.
Reikia parsiųsti 292 MB archyvų.
Po šios operacijos bus naudojama 319 MB papildomos disko vietos.
Ar norite tęsti [T/n]? t

D
  • 26 Sau '12

Klaida buvo si, jei neklystu:
"dpkg was interrupted you must manualy run "sudo dpkg --configure -a" to correct the problem.

Aciu uz pagalba

D
  • 26 Sau '12

Ką gi, turiu pastebėti, kad kubuntu turi kažkokių bėdų su atnaujinimu. Bet dėl ko tos problemos, nesu tikras. Faktas vienas visi atnaujinimai susidiegė puikiai, tačiau po restarto naujoji kde 4.8 atsisakė veikti. Grafinė aplinka užsikrovė puikiai, tačiau praktiškai toliau neberodo gyvybės ženklų, o kažką pastoviai skaito intensyviai iš hdd...

Bet šito per 4 metus ubuntu su gnome aplinka neteko susidurti. Visuomet po normalaus atnaujinimo standartinio viskas puikiai veikdavo.

Tad asmeniškai vėlgi kde pabandymas nepavyko, matyt tikrai kde ne man

Toliau pasižiūrėsim ką naujo siūlo lubuntu

R
  • 26 Sau '12

@domianas rašė:
Klaida buvo si, jei neklystu:
"dpkg was interrupted you must manualy run "sudo dpkg --configure -a" to correct the problem.

Aciu uz pagalba

Terminale rašyt ką prašo pranešimas: sudo dpkg --configure -a

R
  • 26 Sau '12

@donatas_s rašė:
Ką gi, turiu pastebėti, kad kubuntu turi kažkokių bėdų su atnaujinimu. Bet dėl ko tos problemos, nesu tikras. Faktas vienas visi atnaujinimai susidiegė puikiai, tačiau po restarto naujoji kde 4.8 atsisakė veikti. Grafinė aplinka užsikrovė puikiai, tačiau praktiškai toliau neberodo gyvybės ženklų, o kažką pastoviai skaito intensyviai iš hdd...

Protingiausia būtų buvę iš pradžių atnaujint pačią sistemą, po restarto- KDE. Gal tame buvo bėda. Aš tai taip dariau. Šiektiek trumpindanas žinutę aukščiau netaip išsireiškiau...
PS
Dar gali būt bėda su konfigais (konfliktas, kde to labai nemėgsta...) Patikrint reikia sukūrus naują vartotoją komandinėj eilutėj.

E
  • 3 Vas '12

Su Kubuntu 11.10 atnaujinimais problemos prasidėjo , kiek pastebėjau maždaug prieš 2-3 mėn . Bet tik tada jai juos susidiegi iš naujo .
Jai bandai atsinaujinti grafinėje aplinkoje , tai kaip ir jau kažkas rašė ,atsinaujina maždaug iki 50 % ir viskas sustoja.
Kol kas patartina naujai suinstaliuotai kubuntu 11.10 sistemai nedaryt atnaujinimų grafinėje aplinkoje .Bet atsidaryt terminalą ir

sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade

Vėliau jokių problemų neiškyla .
Kiek pastebėjęs prieš pasirodant naujai versijai visą laiką kažkas panašaus būna .Nes prieš galą pasirodo vis daugiau atnaujinimų ir susidiegus naujai , reik labai daug atsinaujinti .
Kaip bus 12.04 , pradžioje viskas bus ok , bet įtariu rudeniop prieš pasirodant 12.10 vėl kažkas nutiks .
P.S. Kuri versija dabar bus stabili ?

A
  • 3 Vas '12

@Evaldas66 rašė:
P.S. Kuri versija dabar bus stabili ?

Jei nori naujovių reikia aukoti stabiluma, tokia taisyklė. Jei nori stabilumo ieškok konservatyvesnės distros ;)

R
  • 3 Vas '12

Na, 11.10 yra naudojama nauja grafinė paketų tvarkyklė Muon. Gal joje kokios bėdos, nežinau. Man patinka dėl paprastumo ir greitumo terminalas atnaujint sistemai. O programas diegt su Muon bandžiau- viskas puikiai, greit , be problemų. Bandžiau ant skirtingų įrenginių, laptopo ir stacionaraus- rezultatas taspats geras. Sunku pasakyt kas čia yra negerai...

E
  • 3 Vas '12

@apocalipso rašė:
Jei nori naujovių reikia aukoti stabiluma, tokia taisyklė. Jei nori stabilumo ieškok konservatyvesnės distros

Aš tarp kitko norėjau paklaust , jau pasimečiau .Kurią dabar versija palaikys 3 metus

@raimeksas rašė:
Na, 11.10 yra naudojama nauja grafinė paketų tvarkyklė Muon. Gal joje kokios bėdos, nežinau. Man patinka dėl paprastumo ir greitumo terminalas atnaujint sistemai. O programas diegt su Muon bandžiau- viskas puikiai, greit , be problemų. Bandžiau ant skirtingų įrenginių, laptopo ir stacionaraus- rezultatas taspats geras. Sunku pasakyt kas čia yra negerai...

Čia jau skonio dalykas . Aš retai tai naudoju , ne bent ieškau to ko nežinau ko ieškau .programas diegiu tik apt-get install ........
Tu tikriausia neišbandei ant Asus laptopo
O , aš išmėginau .Ir va ,"Muon" neveikia Nu ir dar problemų buvo . (Laptopas žmonos ) .Žmonai mažai ko reikia , jai svarbu firefox,as veikia , skype veikia ir daugiau nieko nereikia Asuse ir web kamera neveikia , išbandžiau viską ką žinau ir ko nežinau o google žino bet..... kadangi ir man reikia laptopo , užpykau .Žmonai į Asusą sumečiau savo dydžiai gėdai win , o pats nunešiau pakeist savo Dell,ui šiną .Pasileidau Ubuntus ir valio .Stacionare Kubuntai , Dell,e Ubuntai .

R
  • 3 Vas '12

@Evaldas66 rašė:
Tu tikriausia neišbandei ant Asus laptopo

Pas mane išvis Clevo grabas su Chrome9 vaizduške ...

E
  • 3 Vas '12

@raimeksas rašė:

@Evaldas66 rašė:
Tu tikriausia neišbandei ant Asus laptopo

Pas mane išvis Clevo grabas su Chrome9 vaizduške ...

Nu , tai ką . tada palauk rudens , Gal ką "su vairuosiu " . Kol kas dar namie , bet tuoj nebūsiu namie iki rudens . Tikiuosi vėl atsivežt , pilną bagažinę. Bet jau nukrypstam nuo temos