Žaidimai

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 28 Grd '11

Kadangi skiltis apie bet ką, tai norėčiau sukurt temą apie žaidimus. Ką žaidžiat ant Linux? Kokių gerų žaidimų žinote, įskaitant ir Linuxinius ir tuos, kurie puikiai veikia per wine. Taip pat čia galėtų visi diskutuoti apie problemas paleidžiant žaidimus per Wine, kaip tai išspręsti. Manau gal ir visai nieko tema
Beje, gal žinote iš kur atsisiųst CS:S, kad pasileistų ant Linux? Reik švaraus, be visokių pakeistų installerių, nes jau du kartus siunčiausi skirtingus CS:S ir nėjo paliest per Winde, užlūžavo. Atsimenu seniau buvau atsisiuntęs švarų, pasileido, bet dabar kur jį rast neberandu .

A
  • 28 Grd '11

Gweled, atomix - vieninteliai, kuriuos zaidziu iki akiu raudonumo

E
  • 28 Grd '11

@anabolikas rašė:
Gweled, atomix - vieninteliai, kuriuos zaidziu iki akiu raudonumo

gweled geras žaidimas, o atomix kažkas panašaus į l2?
O aš ankščiau žaisdavau CS

A
  • 28 Grd '11

Nezinau kas yra l2

J
  • 29 Grd '11

Bandžiau onlive per wine, bet kaip daugeliui pelė neveikė žaidimuose.

M
  • 29 Grd '11

openTTD iskaitant ir 32bpp versija, dar NBA Live '08 visai neblogai sukosi per wine

L
  • 29 Grd '11

Iš linux'inių pats pirmas geimas, kuris užkabino buvo Xmoto Ir Open Arena (Quake 3 analogija). Ir dar neblogas (pavadinimo neprisimenu), bet toks su pingvinu ant pilvo atsigulusiu čiuožti nuo kalno ir valgyti žuvis
O ne iš linux'inių tai dar armadillo run pasileidžia per wine, čia daugiau loginio mastymo reikia

A
  • 29 Grd '11

Heh... Norėjau prieš porą dienų pažaist seną linksmą Worms Armageddon linuxuose, Wine aplinkoje, bet... Š*s (šyšas) gavosi... Vaizdo nerasta, tik "black screen"... et...

A
  • 30 Grd '11

Pastaruoju metu žaidžių Minecraft'a.

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 30 Grd '11

Atsisiunčiau CS:S, installeris veikia ant Linux, betnuo vakar 7 h iki dabar instaliuoja. Tuoj tuėtų baigt

E
  • 30 Grd '11

@apocalipso rašė:
Pastaruoju metu žaidžių Minecraft'a.

Naršyklėj žaidi? Kokioj, kaip? kokių papildinių reikia? Nes man ant Linux Mint neveikia.. Tiksliau man nepavyko paleisti, o broliui "mirštant" reikia, nes kitaip jis gadins kompą su vištela..

A
  • 30 Grd '11

kazkada per wine meginau tai "Diablo 2 Lord Of Destruction" neblogai sukasi tik reikia pasirinkti 2d vaizdo rezima ir instaliuojant truputi man reikejo perdaryti cd4

A
  • 30 Grd '11

@eko rašė:

@apocalipso rašė:
Pastaruoju metu žaidžių Minecraft'a.

Naršyklėj žaidi? Kokioj, kaip? kokių papildinių reikia? Nes man ant Linux Mint neveikia.. Tiksliau man nepavyko paleisti, o broliui "mirštant" reikia, nes kitaip jis gadins kompą su vištela..

Tai yra grinai java žaidimas, tiesa keliamas reikalavimas turi būti Sun (dabar jau Oracle) java JRE o ne koks openjre (būtent openjre/openjdk po defaultu eina ant Linux'u). Komandinėj eilutėj java -version turėtų pasakyti tavo defaultą, kitų atvejų teks parsisiusk Oraclo/Sun java JRE suinstalink. Tuomet leisk minecraft.jar per java komandinėje eilute ir žiūrėk kokias klaidas mes. Šiaip kiek teko susidurti tai pagrindinė neveikimo priežastis man būdavo netinkama java'os versija.

E
  • 30 Grd '11

@apocalipso rašė:

@eko rašė:

@apocalipso rašė:
Pastaruoju metu žaidžių Minecraft'a.

Naršyklėj žaidi? Kokioj, kaip? kokių papildinių reikia? Nes man ant Linux Mint neveikia.. Tiksliau man nepavyko paleisti, o broliui "mirštant" reikia, nes kitaip jis gadins kompą su vištela..

Tai yra grinai java žaidimas, tiesa keliamas reikalavimas turi būti Sun (dabar jau Oracle) java JRE o ne koks openjre (būtent openjre/openjdk po defaultu eina ant Linux'u). Komandinėj eilutėj java -version turėtų pasakyti tavo defaultą, kitų atvejų teks parsisiusk Oraclo/Sun java JRE suinstalink. Tuomet leisk minecraft.jar per java komandinėje eilute ir žiūrėk kokias klaidas mes. Šiaip kiek teko susidurti tai pagrindinė neveikimo priežastis man būdavo netinkama java'os versija.

aišku, ačiū.

S
  • 30 Grd '11

Unreal Tournament retkarčiais pasijungdavau. Yra linuxinė versija.
Ir dar kartais xdemineur = minisvyperis.

R
  • 31 Grd '11

Americas Army

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 1 Sau '12

Gal kas žinot, kad sutvarkyt tokį klaviatūros bugą, nes neina per cs normaliai rašyt žinučių? Tai va, pvz, spaudžiu i, rašosi u, spaudžiu d-rašosi s. Ir taip su beveik visom raidėm. Žodžiu, pasirašo ne reikiama, o kairiau esanti raidė. Kaip sutvarkyt?

E
  • 1 Sau '12

@Pjautuvas rašė:
Gal kas žinot, kad sutvarkyt tokį klaviatūros bugą, nes neina per cs normaliai rašyt žinučių? Tai va, pvz, spaudžiu i, rašosi u, spaudžiu d-rašosi s. Ir taip su beveik visom raidėm. Žodžiu, pasirašo ne reikiama, o kairiau esanti raidė. Kaip sutvarkyt?

Senai aptarta. Tau reikia pagrindine kalba pasidaryt US/UK kalbą.

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 1 Sau '12

@eko rašė:

@Pjautuvas rašė:
Gal kas žinot, kad sutvarkyt tokį klaviatūros bugą, nes neina per cs normaliai rašyt žinučių? Tai va, pvz, spaudžiu i, rašosi u, spaudžiu d-rašosi s. Ir taip su beveik visom raidėm. Žodžiu, pasirašo ne reikiama, o kairiau esanti raidė. Kaip sutvarkyt?

Senai aptarta. Tau reikia pagrindine kalba pasidaryt US/UK kalbą.

Aišku, ačiū