Interneto tiekėjas

I
  • 9 Sau '12

Sveiki, gal galite patarti interneto tiekėją Pilaitėje? Oficialiai mano name galimi variantai - zebra ir vinita. Vinita tikrai netinka dėl savo apgailėtinų planų, nesveikų kainų ir nemalonaus aptarnavimo. O zebra nelabai patinka dėl savo sukto marketingo (nuolat ieškot sutartyse ir pasiūlymuose visokių spąstų vargina).

A
  • 9 Sau '12

Sunku patarti, nes čia jau prasideda asmeniniai nusistatymai prieš vienus ar kitus tiekėjus (tai gali trukdyti išsirinkti optimalų sprendimą). Jei yra galimybė (pajungtas namas) galima būtų ir Skynet kainas/greitį į galimų tiekėjų sarašą įtraukti.

I
  • 9 Sau '12

Ačiū už atsakymą, deja skynet mano name nepasiekiami, kaip ir Cgate, kuriuo ligi šiol naudojausi kitame bute.

E
  • 9 Sau '12

O mezon ar balticum?

I
  • 10 Sau '12

Ačiū už atsakymą. Mezon ir Balticum gana brangu, lyginant su Zebra.
Jaučiu pasirinksiu Zebros šviesolaidinį - bent jau greitis 40 mb/s

N
  • 12 Sau '12

O kam ieskoti spastu? Pasirasikite neterminota sutarti ar kaip ji ten vadinasi ir viskas.

S
  • 13 Sau '12

Aš irgi gyvenu Pilaitėje, iš dviejų galimų variantų, pasirinkau Zebra. Veikia gerai.

Nors Zebros monopolis šiek tiek neramina, bet tikrai pasirinkimo nėra. Tikiuosi su laiku atsiras daugiau interneto tiekėjų.

M
  • 15 Sau '12

Zebra monopolio nereikia bijoti, pas mane vienintelis šviesolaidio interneto tiekėjas. Pas uošvius apskritai vienintelis ir tai tik DSL. Pas mane per 3 metus apskritai nebuvo sutrikimų. Pas uošvius, vienkiemyje, problemų pasitaiko, bet greitai stengiasi ištaisyti problemas, net ir savaitgaliais. Jei planuoji bent metus naudotis zebra verta pasirašyti sutartį, nes kitu atveju labai brangus įvedimo mokestis ir reikalinga įranga (kainyną galima rasti zebra.lt) Nemaloniausias kabliukas jei prireikia persikraustyti, tada pervedimas į kitą adresą kainuoja 50 lt. O kokių paslėptų mokesčių jūs matot pas teo? Žinoma geriausia gyventi ten kur 3 šviesolaidinio tiekėjai, tada ir nuolaidų solidžių galima gauti

G
  • 15 Sau '12

Zebra monopolio nereikia bijoti

Monopolio visada reikia bijot, jei zebra neturėtų normalių konkurentų, Lietuva, greičiausio interneto pasaulyje, neturėtų.

A
  • 15 Sau '12

Nesuprantu, ka cia galvot - tik skynet.

M
  • 15 Sau '12

@anabolikas rašė:
Nesuprantu, ka cia galvot - tik skynet.

Ne visur tas skynet veikia, prieš komentuodamas pasiskaityk ko žmogus klausia...

Monopolio visada reikia bijot, jei zebra neturėtų normalių konkurentų, Lietuva, greičiausio interneto pasaulyje, neturėtų.

Pilnai sutinku, tačiau jei nebūtų Zebra, Lietuva tarp interneto greičio turbūt nepatektų nei į dvidešimtuką. Nes kiti interneto tekėjai labai jau iš po lieto plečia optinio interneto aprėpties tinklą. O gal aš klystu... gal TEO dėl savo monopolio stabdo konkurentų plėtimasi (bet čia jau sąmokslo teorija)

G
  • 15 Sau '12

Pilnai sutinku, tačiau jei nebūtų Zebra, Lietuva tarp interneto greičio turbūt nepatektų nei į dvidešimtuką. Nes kiti interneto tekėjai labai jau iš po lieto plečia optinio interneto aprėpties tinklą. O gal aš klystu... gal TEO dėl savo monopolio stabdo konkurentų plėtimasi (bet čia jau sąmokslo teorija)

Na jei nebūtų zebrų būtų bebrų , visų pirma reiktų prisimint kokiomis sąlygomis ir kokia kaina mūsų tautiečiams atsiėjo ta zebra. Tinklus mes gerokai dar prieš visokius zebrus turėjom, bet kalba ne apie tai, jei zebra ir toliau turėtų išskirtines monopolisto teises, tai jų optinį ir po šiai dienai fig matytume.

I
  • 16 Sau '12

Jo, būtų mano name skynet, net negalvodamas imčiau

P
  • 13 Lie '15

Keletas skaičių ir faktų apie internetą Lietuvoje:

http://internetaspigiau.tumblr.com/