Del monitoriaus nustatymu

D
  • 11 Sau '12

Gal galetumete padeti ir pasakyti kur padaryti tai kad kai ziuri koki filma po keliu minuciu ekranas nepajuoduotu kaip kad pajuoduoja kai nieko su juo nedirbi. Siaip kiek zinojau beveik viska bandziau ir baterijos nustatimus ir desktop effects, vienu zodziu neradau kur galima sia beda sutvarkyti. PAs mane nesiojamas kompas su 11.10 Kubuntu.

V
  • 12 Sau '12

Nepaminėjai. Ekrano nustatymuose nuimti varnele nuo Užtemdyti ekraną energijos taupymui ir gali išjungti po nustatyt į niekada.
Pas mane Ubuntu, bet manau ir Kubuntu yra tokie nustatymai.

D
  • 12 Sau '12

Gal galetumet placiau paaiskinti kur rasti tuos ekrano nustatymus, as sakiau kad atrodo viska perziurejau ir ekrano nustatymus ir ekrano efektu nustatymus ir baterijos taupimo nustatymus pagal mane jau nebeturetu uztamsinti ekrano, bet vistiek po keliu minuciu (5-10) visuomet uztamseja.

V
  • 12 Sau '12

Pas mane Ubuntu, t.y su Gnome aplinka, ne KED-ai, tad aš ne pagalbininkas. Tiesiog ieškok System Setttings>Ekrano nustatymai. Ten kažkur turi būt, galbūt

R
  • 12 Sau '12

System Settings->Power Management http://dl.dropbox.com/u/6501087/Nuotrau ... 1%3A56.png ir reguliuojiesi pagal save.

D
  • 13 Sau '12

Aciu uz patarimus.
Siuose setinguose atrodo viska padariau kaip turetu buti vistiek nieko neiseina. Kad ir kiek ka keisciau vistiek pajuoduoja ekranas.

A
  • 13 Sau '12

@domianas rašė:
Aciu uz patarimus.
Siuose setinguose atrodo viska padariau kaip turetu buti vistiek nieko neiseina. Kad ir kiek ka keisciau vistiek pajuoduoja ekranas.

Neskaičiau viso posto bet ar pas tave nėra kartais screen saver (ekrano užsklanda, nesusijes su energijos taupymu) nustatyta ant Blank. Jei taip pakeisk į None arba išvis išjunk?