Slackware

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 22 Vas '12

@anabolikas rašė:
Rasiau apie porteus, o ne apie trinity. O del trinity, tai ka as zinau, nemegstu kde, tai man kaip ir vienodai sviecia:)

kde3 != kde4
KDE4 ir man nepatinka

A
  • 22 Vas '12

xfce ir xmonad - mano viskas

R
  • 22 Vas '12

Aš ant laptopo truputėli pabandinėjau Trinity (kubuntu 10.10), tai patiko aišku greitis ir seni geri prisiminimai... Labai sena, įprasta ir jauku sakyčiau. Pas mane dsl internetas, tai kaip ir senais laikais pavyko pakurt tik per pppoe, nes network manager taip ir nesugebėjo sutvarkyt ikišiol... Opera liko be flash, nors kitose naršyklėse veikė gerai (nežadu keist šiaip). Tai va, liko senų bėdelių
Atsiprašau už nelabai į temą

S
  • 22 Vas '12

@anabolikas rašė:
xfce ir xmonad - mano viskas

Aišku
Aš vėl bėdoje... pabandžiau instaliuoti musescore, negalėjo dowgradinti paketų, pavyko per terminalą, tai finale neveikia nei musescore, nei firefox
Jau tampa kaip ir tendencija. Netpkg - ir buldynkšt ant šono

A
  • 22 Vas '12

@scania_gti rašė:
Jau tampa kaip ir tendencija. Netpkg - ir buldynkšt ant šono

Tai pabandyk slapt-get arba dar geriau slackpkg

S
  • 22 Vas '12

O kaip geriau perinstaliuoti iš CD be formatavimo? Va kaip sumaniau - viską ištrinu iškyrus home/documents ir home/downloads ir instaliuoju iš CD. Tada turėtų likti patys failai, bet be jokių nustatymų.
Beje, pažiūrėjau Slackware - ogi tan DVD! Išsigandau ir nebandysiu, jau iš CD atsibosta instaliuoti

A
  • 22 Vas '12

@scania_gti rašė:
O kaip geriau perinstaliuoti iš CD be formatavimo?

Gali istrinti visus konfiguracinius failus ir aplankus, pesiinstaliuoti, nurodydamas skirsni, kaip Tavo vartotojo /home ir neformatuoti.

@scania_gti rašė:
Beje, pažiūrėjau Slackware - ogi tan DVD! Išsigandau ir nebandysiu, jau iš CD atsibosta instaliuoti

Ten ne tik dvd - galima instaliuoti ir is cd. Juk reikia tik vnt!
O jei rimtai, tai yra galimybe ir is flash instaliuoti.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 22 Vas '12

Kiek pamenu, rasydamas Slackware is DVD, pasirenki ka tau rasyti Desktop, server ir tt. Beda didesne nebent tik tada kai reikia ji siustis :]
O Slackware jau gal naudoja grafine aplinka instaliavimui ?

A
  • 22 Vas '12

@Techtronic rašė:
Kiek pamenu, rasydamas Slackware is DVD, pasirenki ka tau rasyti Desktop, server ir tt. Beda didesne nebent tik tada kai reikia ji siustis :]
O Slackware jau gal naudoja grafine aplinka instaliavimui ?

Gal ir praso pasirinkus instaliavimo metu expert mode ar kazka panasaus, bet as instaliavau full, tai man nesiule.
Grafine aplinka instaliavimui?? Oi ne, tiek, nemanau, kad kurejai sau kada nors leis Bet ir be grafikos instaliavimas vyksta gana intuityviai.

S
  • 23 Vas '12

Che, firefox instaliuoti nepavyko Tiesiog išskleidžiau bz2 ir pasileido iš to aplanko 10.02 - paskutinė.
Iš bz2 nepavyksta ir musescore instaliuoti, nepavyksta ir per netpkg, slapt-get nepasileidžia, o įdomus įrankis slackpkg - veikia tik su slackware šaltiniais, zenwalk šaltiniai netinka Bet čia ne bėda, bėda, kad tinkamų programų nėra daug... gerai, kad firefox pasileido taip, o tai 3.6 tektų naudoti... Beje, slack chebra džiaugiasi ketvirta (!) versija...
Ko gero kuriam laikui atsisakysiu Zenwalk. Nedaaugau. Bet gaila, įspūdį gerą paliko. Norėsis grįžti
Beje, pirma buvau paleidęs grafinę aplinką per „init 5“ tai lyg ir gražiau buvo, nei dabar su „init 4“, ir termiinalas dabar nepermatomas, ar čia nesusiję?

A
  • 23 Vas '12

Beje, slack chebra džiaugiasi ketvirta (!) versija...

Nezinau kas ten ir kuo dziaugiasi, bet as naudoju mozilla-firefox-10.0.1, kuri buvo iskart su operacine.

Beje, pirma buvau paleidęs grafinę aplinką per „init 5“ tai lyg ir gražiau buvo, nei dabar su „init 4“, ir termiinalas dabar nepermatomas, ar čia nesusiję?

Nemanau, kad tai susije, nes init tik paleidzia procesus.

A
  • 23 Kov '12

Sveiki, bendraminciai!
Jau nusibodo, turiu viena problema. Mazdaug kas savaite ar kas dvi krenta failu sistema ir tenkakrautiis kito liveCD ir daryti fsck. Papildomas programas instaliuoju gana retai, atnaujinimus, kaip suprantate, siunciu irginedaznai, bet problema kartojasi su pavydetinu pastovumu.
Tiesiog ima nereaguot i X komandas ir pakima kuri nors programa, siandien pakibo visa X, ismete i konsole ir rase apie block errors, bet kaip visada [adariau fsck, pasikroves su hiren's cd ir viskas lakinai dingo.
Gal kas zinote, kaip isspresti tai visam laikui???
Kaip supratote, naudoju slackware 13.37, 64 bitu.

S
  • 23 Kov '12

O netikrinai HDD sveikatos?

A
  • 23 Kov '12

@scania_gti rašė:
O netikrinai HDD sveikatos?

Tikrinau. Jis yra gana naujas ir, raso, kad sveikias. Tikrinu beveik kiekviena karta su RIPlinux.
Yra, aisku, budas, galeciau perinstaliuot ir is naujo suformatuoti, bet labai gaila, nes visa kita veikia tiesiog idealiai.
Aisku, galiu parasyti skripta, kad kaskart kraudamasi, os darytu fsck, bet cia joks problemos sprendimas.

A
  • 3 Bal '12

Issiaiskinau. Cia ne FS griuvo, o kompas kaito, tai gi slackware dar +1