Prisijungti

PDF reader koki naudojat, kad eitų paryškinti (high) tekstą.

• 5 Vas '12

Sveiki, susidūriau su tokia bėda, kad naudojant linux OS nerandu man tinkamo PDF readerio, man reikia, kad skaitant PDF tekstą aš galėčiau pasiryškinti tekstą (highlight) bent viena spalva reikiamas vietas, o jei dar būtų galimos kelios spalvos tai išvis idealu.. Bet va tokios programso nerandu, ant windozės viskas ok ten koki įsirašysi adobe reader ar foxitreader ir ženklini ką nori ir kaip nori, o ant linux atsidarius pdf išlenda visokie document right ir pan. nors tapatį pdf skaitydamas ant windozės viską žymėjaus ką reikia... Gal tiesiog aš kažko nežinau ar nemoku... Dabar ant linux turiu adobe reader 9 ir Document Viewer, ką ar pasiūlytumėt išbandyti?

• 5 Vas '12

Redagavimui yra pdfedit programike, o skaitymui naudoju evince.

• 5 Vas '12

pdfedit, bandžiau ir man ji nelimpa.. Man reik paprasto studentiško varianto skaitau straipsni pasiryškinu kas aktualu skaitau toliau, jokių ten naglų redagavimu nereik, svarbu, kad patogu skaityti ir pasiryškinti, to man neduoda pdfedit, nors ryt reiks labiau pasinagrinėti, bet pirmas įspūdis tai prastas paliko, tikrai ne to ko norėtūsi palyginus ką galima gauti ant windozės naudojant..

• 5 Vas '12

pdftk, pdfmod?

• 6 Vas '12

pdfmod ten nerandau jokios teksto žymėjimo funkcijos.

pdftk įsirašiau, bet jokios grafinės sąsajos neradau, Alt+F2 pdftk niekas nepasileidžia, o terminale siūlo atitinkamas komandas.. ,tai per daug nesigilinau..

PDF editor ir neduoda man teksto žymėti nors tu ką.. Tiesiog neaktyvi ta funkcija, taip ir nepagavau kampo kodėl, ir šiaip ir kitų fukcijų rodo neaktyvių.. Plius neina žymėti teksto po viena žodi išsyk visą eilute pažymi. Taip pat neveikia Stardict scan funkcija.

PDF studio 7 trialas gali žymėti tekstą, bet nebegali atšaukti padaryto veiksmo su ctr + z ar kaip kitiap panaikinti netiksliai pažymėto teksto. Plius kai trialas meta ant viso teksto savo amblemą ir neveikia Stardict scan funkcija.

Xournal negalima kopijuoti teksto. Galima pasiryškinti, bet tas ryškinimas tai su teptuku kaip pabraukai taip ir būna gali apsirinkti ploti teptuko (ne taip kad pasižymi tekstą ir paryškina) galima greit keisti spalvas ryškinimo, parašyti koki nors tekstą. Bet man nepatiko, ne tai ko norėčiau, bet šiaip neblogas daiktas.. Aišku neveikai Stardict, nes neina žymėti teksto.

Adobe reader 9 visi žinot kai patrodo. Ant linux mint jį krauna ilgėliau nei standarti Document viewer. Teksto pasiryškinti funkcija neaktyvi (visokie Document rights ir pan š, ant windozės to nėra, bet su naujasne adobe reader versija..) Veikia Stardict scan funkcija.

Document viewer neturi teksto ryškinimo fukcijos, jei turėtų būti super daiktas, nes greit atidaro pdf, gerai naršosi.. Veikia Stardict scan funkcija.

Okular yra tas teksto ryškinimas galima kentėti, bet man bugovai kraudavo pdf ir juos naršydavo su lagu, paryškintu tekstu kiti pdf reader nerodo ir pan. Bet pats interface visai gerai žiūrisi, kiti skundėsi, kad vis reikia rinktis teksto ryškinimo funkcija per nauja norint vis pažymėti, bet manau dėl to galima kentėti..

Bandžiau seniau ir kitokius pdf readerius, bet nieka neradau kas tenkintu (windozėj vistiek patogiau). Dabar apsistojau ties PDF-Xchange viewer veikia per wine gan greitai (didelius pdf biški lukteri kol užkrauna, bet naršant nelagina) yra teksto paryškinimo funkcijos įvairios, galima keistis spalvas, bet nėr per patogiausiai tai padaryti. Aišku prikišta kitų fukcijų, katrų neina išmesti, kad atrodytu paprasčiau naudotis, bet čia jau skonio reikalas... Man asmeniškai aptiko ir liksiu prie šito varianto. Bet neveikai Stardict scan funkcija gal kas turit idėjų, gal galima kaip nors šita bėda sutvarkyti bet abejoju ar įmanoma taip paprastai... Šiaip labai naudinga funkcija skaitant angliškai nežinai kokio žodžio ar nori pasižiūrėti plačiau reikšmes pažymi žodi ir išverčia.. Jei PDF-Xchange viewer nebūčiau radęs, tai bandyčiau dar Okular pakankinti.. Bet greičiausiai būtu teke jungtis win ten skaityti žymėtis ir po to ant microsoft offisa rašyti ką reikia.. Gaila, kad nėra vieningo formato kur ir microsoft offisas ir libre offisas atidaryti vienodai... Pagooglines radau, kad žmonės ir visaip sprendė bėdas http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=752785&page=5 bet išvada buvo prieta, kad ant linux nėra gero produkto su kuriuo būtų galima skaityti greitai ir patogiai žymėtis ir komentuoti viską ir kad paryškinimus matytų kiti reader'iai...

• 6 Vas '12

@Hemas rašė:
ant windozės viskas ok ten koki įsirašysi adobe reader ar foxitreader ir ženklini ką nori ir kaip nori

Su wine nemėginai žaist? pagal wineHQ duomenys foxitReader4 turėtų veikti neblogai.

• 6 Vas '12

Taip foxit reader 4 versija krauna neblogai ir veikia lyg tvarkingai.. ( 5 vesija sminga..) bet bėda kad 4 versija išsykio pasileidžia su wine, o 5 instaliuojasi. Kadangi išsykio pasielidžia, tai aš negaliu apsidaryti kaip default pdf failų readerio, arba nemoku.. Kaip siūlytumėt apeiti šitą vietą?

Ir šiaip keista naudoju linux mint 12 cinnnamon dekstopą ir man neduoda rinktis su kuo failus atidarinėti tai yra duoda keleta pasirinkimų, bet pačiam neleidžia pridėti papildomų programų... Siūlo Find application online tik nieko neranda paspaudus.. Va dabar pasirinkau kad atidarytu ale man faila su wine išmete kalida ir po to iš sarašo dingo PDF-Xchange viewer ir jo niekaip pridėti negalėjau, teko pasileisti pačią programą ir joje uždėti, kad ji būtu kaip default pdf reader tada viskas susitvarkė.. Ant senesnių versijų tokių bairių lyg nebuva..

Atsakyti