Lėtas internetas, bet problema ne pas tiekėją.

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 26 Sau '12

Tai va, jau keli mėnesiai, kai per savaitę keli kartus pasitaiko tokia nesąmonė, kad dingsta internetas pas mus, tačiau pas kaimynus yra toks pat, tačiau tuo metu veikia. Per os rodo, kad tipo internetas yra, bet jis visiškai nekrauna. Po os perašymo irgi tas pats būna, kad keliom valandom nėr interneto. Dabar vietoj 128 KB/s (kaime nėr normalaus interneto) siunčia dažniausiai vos 20 KB/s. Per torrent viskas normaliai. Išjungus visus skype, torrent ir t.t. vis tiek per naršyklę narsyt ir siųstis ką nors neįmanoma normaliai. Per šalia ęsančią nenaudojamą apdulkėjusią windows tas pats velnias. Interneto tiekėjui skambinant sako, kad mums tiekiama visa sparta, viskas normaliai, pabandykite išjunginėti blablabla... O ir pas kitus kaimen, kurie turi tokį patį Erdvių internetą viskas ok . Spėju problemos su integruota Realtek tinklo plokšte. Čia jai jau šakės ar kažką galbūt įmanoma per bios pakeist?

G
  • 26 Sau '12

Visų pirma jei pas kaimynus yra,pas jumis ne,tai gal reiktų visus sujungimus pažiūrėti?Gal kur nekontaktuoja.Interneto greitį per internetą galima pasitikrinti.

[Redakcija: yra != įra] Ghost

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 26 Sau '12

Labai maža tikimybė, kad čia internetas pats kaltas, nes vis gi, tokia mistika vyksta, kad kai perašai os, jo keliom valandom nebūna, ir tuo metu nedega lemputė prie interneto jungties pc gale, nors paprastai dega net kai kabelis ištrauktas. Kai kabelis ištrauktas visada dega žalia lemputė, kai įjungtas ir kas nors siunčiama, kraunama mirgsi šalia dar geltona lemputė. Speedtest rezultatai tai šiek tiek aukštesni, po bios nuresitinimo to defaults http://www.speedtest.net/result/1731375101.png . Žodžiu, kaip matau problema tikrai su pc. Ir per torrent viskas siunčiasi pilnu greičiu.