Pasiūlymai

S
  • 5 Kov '12

Padaryta!

Bandau ar veikia:

R
  • 5 Kov '12

Veikia gerai.

A
  • 27 Bal '12

Kaip dėl sticky?, kartais to prisireikia. Moderatoriai galėtų kontroliuoti kas yra aktualu (uždėti sticky), o kai jau nebeaktualu nuimti. Aš įsivaizduoju, kad ši funkcija turėtų būti phpBB dalis tik gal uždisablinta kur nors?

S
  • 27 Bal '12

Padaryta.

Nekenčiu phpBB. Norint jame ką nors surasti, iš pradžių pusvalandį bandai surasti reikalingą nustatymą pats, tada pusvalandi Googlinį, kad rastu paaiškinimą, kur tas nustatymas yra ir galų gale, jei pasiseka, randi tą nustatymą, bet kitą dieną, jo vėl neberastum...

G
  • 3 Geg '12

Sveiki,

Praeityje pasitaikė atvejų, kada blokuoti vartotojai lengvai apeidavo bloką tiesiog kurdami naujus slapyvardžius. Įdiegus tam tikrą MOD'ą būtų galima komplikuoti šį procesą.

http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=636415

Modification description: This MOD will let a user login with either their username or e-mail address. It will also prevent a user from registering with a username that matches another user's e-mail address.

Iš tikrųjų nežinau, gal ir dabar yra integruota kažkokia e-pašto adresus filtruojanti sistema. Jei ne - pabandyti, manau, verta

W
  • 3 Geg '12

Tai kiek man zinoma (o as esu patyres tame) vienodu pasto adresu registruojantis negalima nurodyti.

O del blokavimo, tai botai visada nurodo belekokius adresus tai ju nesulaikys, o piktybiski vartotojai panasus i mane gali nurodyti irgi kokius nori adresus, net jeigu reiktu registracija patvirtinti, is vieno gmail adreso galima priregistruoti vos ne begalybe (jei naudojami + simboliai, pvz rdx+pirmas@gmail.com, rdx+antras@gmail.com, etc), arba tam tikra skaiciu jei naudojami taskai (pvz r.dx@gmail.com, rd.x@gmail.com), na ir nereikia pamirsti, kad sukurti nauja gmail, arba bet koki kita pasto adresa yra tikrai juoku darbas ir kai kuriais atvejais tai gali uztrukti tik kelias sekundes.

D
  • 3 Geg '12

Bet vistiek užblokavimas trunka trumpiau, nei naujo sukūrimas

A
  • 4 Geg '12

@Ghost rašė:
Sveiki,
Praeityje pasitaikė atvejų, kada blokuoti vartotojai lengvai apeidavo bloką tiesiog kurdami naujus slapyvardžius. Įdiegus tam tikrą MOD'ą būtų galima komplikuoti šį procesą.

Yra internete servisai, kuriais galima gauti laikiną pašto dėžutę vieno paspaudimo pagalbą. MOD'as nei botų nei piktybiškų žmonių nesustabdys ir net sakyčiau nepristabdys.

@donatas_s rašė:
Bet vistiek užblokavimas trunka trumpiau, nei naujo sukūrimas

Tik tuo atveju jei kalbame apie žmonės, o ne botus. Bet net ir tais atvejais piktybinis useris ne tik užsiregistruoja bet ir pridergia forumą. Kitaip sakant be mygtuko "blokuoti" paspaudimui laiko sanaudų reiktu įskaičiuoti ir pridergto forumo valymo.

P.S. nepastebėjau dabar spamerių antplūdžio ar čia moderatoriai gerai monitoringa atlieka?

S
  • 4 Geg '12

Pasiūlymas: troliams reikia suteikti teises:

„Jūs negalite įtraukti administratorių ar moderatorių į savo priešų sąrašą.“

kad negalėtume ignorinti. Kaip windowso
Beveik anekdotas - ubuntu neišsiverčia be windows administravimo

R
  • 4 Geg '12

@apocalipso rašė:
P.S. nepastebėjau dabar spamerių antplūdžio ar čia moderatoriai gerai monitoringa atlieka?

Čia pats savęs taip klausi?
Tiesą sakant dabar jų (spamerių) beveik nebesimato.

W
  • 4 Geg '12

Spameriu antpludi sustabde klausimo ivedimas, vietoj visu botu senai ikandamo captcha. Aisku mano velesnis pasiulymas buvo klausima pateikti taip kad jis nebutu googles pagalba iskart atsakytas, nes manau tokiu botu gali buti, kadangi kurie praeina.

S
starka
don Pedrilio
  • 5 Geg '12

Laikas atnaujinti "Naujienų" puslapį, o tai dabar kampe cooming soon 12.04 versijq, o viršuje išvis Atsisiųsk 11.10..

S
  • 5 Geg '12

Atnaujinau naujienų puslapiu. O su „coming soon“, tai jis imamas tiesiai iš ubuntu.com countdown paveiksliuko, tikriausiai jie pamiršo atnaujinti šį paveiksliuką, tai kol kas tiesiog jį išėmiau.

G
  • 8 Geg '12

Augant užduotų klausimų, ir žinoma, atsakytųjų skaičiui, turbūt reiktų pagaliau įsidiegti kažkokią "[IŠSPRĘSTA]" / "[ATSAKYTA]" ar panašią sistemą?
http://www.phpbb.com/customise/db/mod/topic_solved

Ką manote?

A
  • 15 Geg '12

Kartais labai prisireikia "Strike through text" BBCode'o, kai nusišneku perbraukti tekstą. Jei nesunku gal būtų galima įtrauktį tarp galimų BBCode?

S
  • 15 Geg '12

Įdėjau.

testas

D
  • 16 Geg '12

Tik tai dar gal reiktu, kur viršuje dabar virš žinutės tie kodų mygtukai, jie labai neaiškiai užvardinti (aišku pagal nutylėjimą), bet ar nebūtų geriau, tarkim vietoj dabar padaryto "S" mygtuko, pervardinti tarkim į kokį "nubraukti" ar panašiai, kaip tarkim su labai aiškiu šrifto spalva.
Nes nu šiaip senai naudojuosi šia sistema, be kai kurie kodai man visai nežinomi, tarkim prisipažinsiu, kad visai dar nesenai tik supratau, kaip jūs visi įdedate tą kodą, kad jį rodo atskirame fone (su code mygtuku ).

A
  • 16 Geg '12

@donatas_s rašė:
šiaip senai naudojuosi šia sistema, be kai kurie kodai man visai nežinomi, tarkim prisipažinsiu, kad visai dar nesenai tik supratau, kaip jūs visi įdedate tą kodą, kad jį rodo atskirame fone (su code mygtuku ).

Matyt nebuvai užklydęs: BBKodo gidas
Tiesa su naujais pasipildžiusiais kodais jis jau šiek tiek out-dated. Būtų logiška jį paupdeitini, jei ubuntu.lt v3 irgi naudos BBKodą.

D
  • 16 Geg '12

Tikrai taip, to nebuvau matęs puslapio.

S
  • 16 Geg '12

Trūksta galimybės ištrinti savo sąskaitą, profilį, ar kaip pavadinti.
Ar bent jau reikėjo perspėti, kad kartą prisiregistravus, nebus galim ištrinti savo sąskaitos, kaip kokiam fb