Klausimai moderatoriams

A
  • 1 Vas '12

Norėjau paklausti kodėl yra rakinamos kai kurios temos kaip antais Ubuntu švarus perrašymas? Sprendimas kaip ir rastas, bet nematau prasmės tą tema užrakinti (nepradėta gi ten trolinti). Ar čia apsauga nuo dabar gan dažno spamo? Šiaip aš pastoviai raginu žmonės nekurti naujų temų, o pasiieškoti jau sukurtų ir tęsti diskusiją jei jiems pasiūlyti sprendimai netiko. Šiuo atveju rastų užrakintą temą.

V
  • 1 Vas '12

Čia aš užrakinau tema ir dažniausia kitas. Atsakymas paprastas problema išspręsta, kurioje nepridėsi nei atimsi tiesiog tiktu į DUK. Retai taip būna, kad ieškotu ir testu temas. Moderatoriai gali apjungti temas.
P.S. tikiuosi kad naujajame svetainės variante daugelis problemų atkris.

A
  • 3 Vas '12

Tai kokia tokio rakinimo nauda?

D
  • 3 Vas '12

Aš išsakysiu savo nuomonę šiuo klausimu. Ji labiau palaiko rakinimo pusę. Esmė tokia, kad jei temos klausimas konkretus ir gautas ją išsprendžiantis klausimas, manau verta temą rakinti, kad neprasidėtu temoje beprasmės diskusijos iš vis ne į temą.
Labai puikus pavyzdys, temoje apie ip slėpimą, kur buvo nugrybautą iki procesorių "turbinimo"...

A
  • 3 Vas '12

@donatas_s rašė:
manau verta temą rakinti, kad neprasidėtu temoje beprasmės diskusijos iš vis ne į temą.
Labai puikus pavyzdys, temoje apie ip slėpimą, kur buvo nugrybautą iki procesorių "turbinimo"...

Juokai juokais, bet kad ir kaip off-topic beatrodytų, bet "turbinimas" buvo IP slėpimo priežastis, o pagrindinės problemos priežasties šalinimas (šiuo atveju pagristas atkalbinėjimas) yra tikrosios problemos sprendimo dalis, aišku labiau pritaptų blevyzgų zonai toks postas

@Vladasl rašė:
Čia aš užrakinau tema ir dažniausia kitas. Atsakymas paprastas problema išspręsta, kurioje nepridėsi nei atimsi tiesiog tiktu į DUK.

Ar tai reiškia, kad atsiras "sticky" postas su atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus (atsakymai būtų linkai į pavyzdinius postus/wiki)?

R
  • 3 Vas '12

Man tai keistai atrodo "Nurodinėjimai moderatoriams" (Atleiskit, bet taip išeina)

A
  • 3 Vas '12

@raimeksas rašė:
Man tai keistai atrodo "Nurodinėjimai moderatoriams" (Atleiskit, bet taip išeina)

Nedaryk offtopic'o, tema „Klausimai moderatoriams“

V
  • 3 Vas '12

O jis ir yra moderatorius

A
  • 3 Vas '12

@Vladasl rašė:
O jis ir yra moderatorius

O kuo jis išskirtinis, kad žymės neturi?
Gal ir daugiau tokių yra?

D
  • 3 Vas '12

Moderatorių sąrašas:

sirex
AlgimantasB
raimeksas
donatas_s
Vladasl
admin
eko
Ghost

R
  • 4 Vas '12

@absys rašė:
O kuo jis išskirtinis, kad žymės neturi?

Žymes profilio nustatymuose galima ir nusiimt.

A
  • 4 Vas '12

@raimeksas rašė:
Man tai keistai atrodo "Nurodinėjimai moderatoriams" ;) (Atleiskit, bet taip išeina)

Reikia skirti kritika, pasiūlymus ir klausimus nuo nurodinėjimų. Jau ne pirmą karta mane neteisingai supranti (spėju esam skirtingo amžiaus grupėse). Šiaip ar taip tai nesvarbu aš savo atsakymus gavau.

R
  • 4 Vas '12

@apocalipso rašė:
Reikia skirti kritika, pasiūlymus ir klausimus nuo nurodinėjimų.

Viskas tvarkoj. Taika!