Prisijungti

Kodel windows yra geriau nei linux

• 16 Vas '12

mano seneliui, dusuliui lenovo 3000 n200, su M$ 'doz' inkilu ir 7 ir numatytąja ntfs, hardas buvo pradėjęs skleist keistus, sunkiai aprašomus garsus, girdimus net kitame kambaryje... ir jau vos vos sukosi, galvojau chana, py....diec hardui, tuoj nudvės... bet visa laimė, kad 'doz'ė nudvėsė kapitaliai, (ragai bootloaderiui, ir dar bsod) greičiau nei pats HDD... nutariau sukišt linux su ext2 fs... kaip nutariau taip ir padariau... uraaaaa! mano kompas iš tikrūjų gyvas štai jums ir inkilai ir dar kokie nors kitokie 'doz' su savo kreiva fs...

Pamiršau, visokius defragmenterius, reg cleanerius ir visokias kitokias 3,14-derastijas....

eko
  • 16 Vas '12

@windows rašė:
O as naudoju windows todel kad jie siuo metu yra geriausia namu vartotojui operacine sistema(windows 7) o ne del isitikinimu ar norejimu paziureti kazkokios operacines sistemos koda.

Tai jeigu tu esi paprastas namų vartotojas, kokio velnio tu eini įrodinėt kokie tavo windowsai geri? Paprasti namų vartotojai taip nedaro, jiems nerūpi kas, ką ir kaip naudoja. Kvaili namų vartotojai - taip, kiša savo nosi kur nereikia ir aiškina kas ir kaip. Nemanau, kad tavo nuomonė subjektyvi, nes tu jau esi kaip ir windows fanatikas ir čia jau lenda labai jau asmeniniai interesai..

• 16 Vas '12

armaturinis
ext2 grazu... cia tik /boot ar rimtai visam /

o del defragmentaciju, tai mielasis greitai jas prisiminsi nes btrfs greiciausiai defaultine busima linux failu sistema ji turi, kai ir kai kurios kitos nekalbant apie tai kad nezymi fragmentacija vyksta ir su ext2/3/4, tik deja defragmentatoriaus pastovaus kaip ir nera Bet tu miegok ramiai nes vis dar esi isitikines kad linux failu sistemoms defragmentacija nereikalinga.

eko
Na taip as namu vartotojas browsinu, ziuriu filmus, klausau muzikos etc.. ir? Kazkodel nepastebejau kad paprasti mac ar linux naudotojai visomis progomis nebando ikisti savo idealios os kam nors kitam.

• 16 Vas '12

Win vartotojai turėtų visomis išgalėmis populiarinti linux bet kokias būdais.
Nes kai tik mikrosoftas pagalvos, kad linux populiarėja - ims mažinti win kainas
Nori pigesnių win? Reklamuok lin!

• 16 Vas '12

@scania_gti rašė:
Win vartotojai turėtų visomis išgalėmis populiarinti linux bet kokias būdais.
Nes kai tik mikrosoftas pagalvos, kad linux populiarėja - ims mažinti win kainas
Nori pigesnių win? Reklamuok lin!

Užskaitau...
ir manau, kad dėka mūsų visų ši tema pavys, aplenks ir toli paliks visas kitas ...
Kaip gerai, kad čia nesąmonių kampelis...
Tuoj pradėsiu kraut screenus savo senukų su linuksais ir bus tema...
"Kodėl windows yra geriau nei linux... perki windows palaikai ekonomiką (nesvarbu kieno)
Kuo dažniau keisi windows - tuo dažniau keisi kompiuterį - kuo dažniau keisi kompiuterį - tuo daugiau išleisi pinigų - kuo daugiau išleisi pinigų tuo daugiau kitiems reikės, kad tu jų išleistum (gi gali ?) - kuo daugiau išleisi pinigų (gi gali) tuo daugiau windows galės kurt daugiau (gi moki jiems?) kuo daugiau jie kurs - tuo daugiau tu jiems leisi - kuo daugiau jiems leisi - dažniau keisi windows - kuo dažniau keisi windows - tuo dažniau keisi kompiut.....
afigiet!!!!!!

• 16 Vas '12

robas
Keisti kompiuteri vercia ne pasenusi os o naujesnes programos/zaidimai. Nes as lygiai taip pat sekmingai galiu pradeti krauti savo senukus su windowsais kurie dar puikiai suksis jei tik nuvalyciau dulkes nuo ju, taciau as to net nedarysiu nes visu pirma kai kurios dabartines programos uzima daugiau nei ju esami hardai (~200 mb).
O apie resursu naudojima tai tu cia aisku idomiai pasakei, nes visokie tipo kubuntu su defaultine instaliacija manau jau pralenke tuos pacius windows 7 (taip sakant sugebejo ivykdyti savo penkmecio plana), nekalbant apie kitas nesamones.
Beje kodel cia isvis ziuri tik i kaina, negi vienintelis windowsu trukumas yra tai kad jie kainuoja? Negi tikrai gaila pinigu uz gera produkta ar galvojate kad viskas turi buti nemokamai? Gerai kad mano specialybe nesusijusi su informatika nes taip sakant klientai is manes vis tiketusi labdaros.

@robas rašė:
ir manau, kad dėka mūsų visų ši tema pavys, aplenks ir toli paliks visas kitas ...

Na jei butu galima cia sukrauti pries tai buvusias temas kuriu viena jau istrinta, kita uzrakinta ir dali is naujienu skyrelio, tai kaip ir taptumem rekordininkai ir butumem jau palike uznugaryje net "Gnome ir KDE darbastaliai"

• 16 Vas '12

@windows rašė:

robas
...Keisti kompiuteri vercia ne pasenusi os o naujesnes programos/zaidimai...

Klysti, oi ir kaip labai tu klysti.....
Pasiimk savo seną mėgstamą programą/žaidimą ir paskaityk - taip ten yra reikalavimai ir tie reikalavimai yra: ne programos versija reikalinga jos sėkmingam veikimui o W versija reikalinga. ( kaikurias programas galima paleisti ir naujasnioje OS - bet kiek ilgai??? )
Ir galu gale ne W rišasi prie visų "jos manymu" pagalbinių programų, o "pagalbinės programos" rišasi prie naujesnės W versijos.
Pavyzdys:
Turiu programėlę (net ne žaidimas) kuriai reikia W95.... Atėjo W98 - veikia, gražu, atėjo WM (nesirinkau NT pakraipos) - veikė, Atėjo WxP reikėjo kurėjo (taip programos kūrėjo tinklapyje ieškoti kokie yra atnaujinimai (senas mielas apt-get update; apt-get upgrade - jame viskas)) na o po to atėjo ... hmmm.... gaidžio žmona ir viską sudirbo, viskas kas sudirbta bando sutvarkyt W7 (aka sangokas su 7 leveliu )
reziumė>
Kam man W8 jei viską tą patį galiu daryt su 95?
Kam man w95? jei viską tą pati galiu daryt nemokamai?

• 16 Vas '12

@robas rašė:
Klysti, oi ir kaip labai tu klysti.....
Pasiimk savo seną mėgstamą programą/žaidimą ir paskaityk - taip ten yra reikalavimai ir tie reikalavimai yra: ne programos versija reikalinga jos sėkmingam veikimui o W versija reikalinga. ( kaikurias programas galima paleisti ir naujasnioje OS - bet kiek ilgai??? )
Ir galu gale ne W rišasi prie visų "jos manymu" pagalbinių programų, o "pagalbinės programos" rišasi prie naujesnės W versijos.
Pavyzdys:
Turiu programėlę (net ne žaidimas) kuriai reikia W95.... Atėjo W98 - veikia, gražu, atėjo WM (nesirinkau NT pakraipos) - veikė, Atėjo WxP reikėjo kurėjo (taip programos kūrėjo tinklapyje ieškoti kokie yra atnaujinimai (senas mielas apt-get update; apt-get upgrade - jame viskas)) na o po to atėjo ... hmmm.... gaidžio žmona ir viską sudirbo, viskas kas sudirbta bando sutvarkyt W7 (aka sangokas su 7 leveliu )
reziumė>
Kam man W8 jei viską tą patį galiu daryt su 95?
Kam man w95? jei viską tą pati galiu daryt nemokamai?

Dabar paimk irgi is 95 laiku linux programele kuri nebuvo atnaujinama (kaip suprantu tavo ta w95 nebuvo) ir pabandyk paleisti ant dabartiniu linuxu. Savaime suprantama turi suprasti kad jinai daugumoje atveju neveiks, nesikompiliuos ar veiks labai bugovai ir etc.. ir cia nera nieko nuostabaus. Visai mano nesenas pavyzdys yra pvz rodos laptop-tools ar kazkaip panasiai jie vadinasi, kurie nepalaiko linux kernel 3.x+. Kitaip tariant buvo versija 2.6 veikia, upgreidinau kerneli i 3.0 nebeveikia, einam skaityti i puslapi ir etc...

Ka as norejau pasakyti, tai kad nelabai supratau ka tu norejai pasakyti matyt miego noriu ir galva nedirba jau.

• 16 Vas '12

@windows rašė:
Ka as norejau pasakyti, tai kad nelabai supratau ka tu norejai pasakyti matyt miego noriu ir galva nedirba jau.

Tai turėtu praeiti, kai pradėsi dirbti sau, o ne OS (nėra OS geros yra OS tinkama)
sėkmės

• 17 Vas '12

Bičiuliai, grįžkim prie aptariamos temos „Kodėl windows yra geriau, nei linux“
Žmogus ieško bent priežastėlės, kodėl win geriau, o mes jam nepadedam...
Aš tai nežinau tokios priežasties... Turiu dar pasilikęs win, dėl JAF ir nokijos siuitos, bet ar tai priežastis sakyti, kad win geriau?
Tai tiesiog nokija paukštis neišleido lin versijos

• 17 Vas '12

Vienareiksmiskai i klausima atsakyti neimanoma, nes jis (klausimas) yra per nelyg apstraktus. Reiketu kokretizuoti: ar lyginam OS vs OS, ar su visom antrinem programom, kokiam tikslui naudojant lyginame, kas butent naudoja, ar kreipiam demesi i tai, kad windows daugumos naudojama jau metu metus ir egzistuoja iprocio faktorius itt.

• 17 Vas '12

@robas rašė:
Tai turėtu praeiti, kai pradėsi dirbti sau, o ne OS (nėra OS geros yra OS tinkama)
sėkmės

Na situo teiginiu tu mane prajuokinai rimtai. Nuo kada linux OS dirba vartotojui? Taigi yra atvirksciai vartotojas turi kuistis po sistema reguliuodamas ivairius jos parametrus taisydamas bugus ir tt, ir tai yra net traktuojama kaip vienas is sitos OS privalumu. Kai tuo tarpu as su windows 7 dar ne karto nelindau i visokius jos konfiguracinius failus ar ieskojau kaip istaisyti koki buga, windows 7 mano atveju tinka toks teiginys "just works from the box" kai tarkim galiu pateikti pavyzdi su fedora 16 kuri pagal defaulta pas mane kazkodel neenablino touchpade double click funkcijos, kitos linux distribucijos kartais enablindavo kartais ne, bet beveik visos pasizymejo tuo kad rodydavo touchpad setinguose pacti zemiausia sensitivity ir as turedavau ji sumazindi is tikro naudodamasis jau terminalu. Ar nesusimastai kodel windowsuose niekas to terminalo nepasigesta?

• 17 Vas '12

@anabolikas rašė:
Vienareiksmiskai i klausima atsakyti neimanoma, nes jis (klausimas) yra per nelyg apstraktus. Reiketu kokretizuoti: ar lyginam OS vs OS, ar su visom antrinem programom, kokiam tikslui naudojant lyginame, kas butent naudoja, ar kreipiam demesi i tai, kad windows daugumos naudojama jau metu metus ir egzistuoja iprocio faktorius itt.

Konkretizuoju, lyginam windows 7 vs bet kokia linux distribucija, taciau apsistojam ties namu rinka - taip sakant tik namu vartotoju poreikiams jokiu ten serveriu ar skaiciavimo stociu ar ... ir savaime suprantama lyginam tai kas jau yra pateikta kartu su instaliacija. Jei tarkim windows 7 ateina su notepad, tai duaguma linux distribuciju ateina jau su papildomomis ivairiomis programomis, arba jas galima atsisiusti is officialiu repositoriu (tai yra patvirtintu atejusiu kartu su defaultine instaliacija). O kas naudoja cia jau nera labai didelio skirtumo amziaus grupe neribota, lytis taip pat genetiniai faktoriai nesvarbus irgi, taciau naudojama ne kaip darbine priemone o grynai namuose jau savo poreikiams tenkinti.

• 17 Vas '12

@windows rašė:

@anabolikas rašė:

Konkretizuoju, lyginam windows 7 vs bet kokia linux distribucija, taciau apsistojam ties namu rinka - taip sakant tik namu vartotoju poreikiams jokiu ten serveriu ar skaiciavimo stociu ar ... ir savaime suprantama lyginam tai kas jau yra pateikta kartu su instaliacija. Jei tarkim windows 7 ateina su notepad, tai duaguma linux distribuciju ateina jau su papildomomis ivairiomis programomis, arba jas galima atsisiusti is officialiu repositoriu (tai yra patvirtintu atejusiu kartu su defaultine instaliacija). O kas naudoja cia jau nera labai didelio skirtumo amziaus grupe neribota, lytis taip pat genetiniai faktoriai nesvarbus irgi, taciau naudojama ne kaip darbine priemone o grynai namuose jau savo poreikiams tenkinti.

O kaip del antriniu programu ir iprocio faktoriaus? Tvarkykles, atsisiustos is vaizdo plolkstes gamintojo puslapio, suinstaliuotos is pridedamo kompakto, ms office, ir net wifi/ethernet tvarkykles, kuriu labai daznai windows savyje neturi, kaip ir linux vaizdo problemos, irgi yra antrines programos. Pakomentuok prasau.

• 17 Vas '12

O ka cia komentuoti? Yra retail windows 7 DVD ir yra kazkokios linux distribucijos analogas. Tai kas tam windows 7 DVD yra ties tuo ir gali apsistoti, uz ivairius driverius windows 7 os neatsako kurie ateina is gamintojo puslapio, skirtingai nuo tarkim kokio ubuntu kuris juos instaliuoja is savo repositoriu bei atitinkamai atsiuncia tau ivairius updeitus. As man rodos pakankamai aiskiai del to issireiskiau? Visokie OEM windows 7 kurie ateina su papildomomis programomis manes nejaudina nes jie jau yra ikisti kompiuterio gamintojo o ne microsofto

• 17 Vas '12

@windows rašė:
O ka cia komentuoti? Yra retail windows 7 DVD ir yra kazkokios linux distribucijos analogas. Tai kas tam windows 7 DVD yra ties tuo ir gali apsistoti, uz ivairius driverius windows 7 os neatsako kurie ateina is gamintojo puslapio, skirtingai nuo tarkim kokio ubuntu kuris juos instaliuoja is savo repositoriu bei atitinkamai atsiuncia tau ivairius updeitus. As man rodos pakankamai aiskiai del to issireiskiau? Visokie OEM windows 7 kurie ateina su papildomomis programomis manes nejaudina nes jie jau yra ikisti kompiuterio gamintojo o ne microsofto

Butent, kad tvarkykles ir yra bene vienintele apciuopiama linux silpnoji vieta. O atsisakius treciuju saliu pagalbos, windows netenka paskutinio savo argumento sioje diskusijoje. Suinstaliavus kad ir ubuntu, visiskai taip pat groja muzika, rodi filmai, nera flash... bet tuo paciu veikia sparciau, yra office, pilnaverte kompaktu irasymo priemone i pan.

• 17 Vas '12

@anabolikas rašė:
Butent, kad tvarkykles ir yra bene vienintele apciuopiama linux silpnoji vieta. O atsisakius treciuju saliu pagalbos, windows netenka paskutinio savo argumento sioje diskusijoje. Suinstaliavus kad ir ubuntu, visiskai taip pat groja muzika, rodi filmai, nera flash... bet tuo paciu veikia sparciau, yra office, pilnaverte kompaktu irasymo priemone i pan.

Rimtai? As net sekundei pagalvojau kad mes greiciausiai naudojomes skirtingais linuxais? Nes windows 7 stiprioji puse yra stabilumas, mazas bugu kiekis kuri pastebi paprastas vartotojas ir tikrai sedejimas savo kampe kaip ir pridera normaliai os. Kai tuo tarpu as dar nesu mates nei vienos linux distribucijos kuri grynai man i akis naglai neismestu kokio bugo po pusdienio naudojimo.
Linuxuose baterija laiko maziau laiko, neturi normaliu video kodeku kurie turetu gerus algoritmus h.264 formatui ant CPU o ne vien tik ant GPU, flashas isvis tragedija galima pagalvoti kad ten jie paslapcia skaiciuoja proteinu konformacijas ir siuncia duomenis, problemos su sleepu/hibernate kai arba blogai suveikia arba blogai ivyksta pazadinimas kurio nors irenginio ir taip toliau...
Taigi pagrindinis kaltinimas kuri as metu i linux distribuciju puse tai nenormalus bugu kiekis, ir nereikia man cia lia lia kad nesate su jais susidure.

• 17 Vas '12

@windows rašė:

@anabolikas rašė:

Rimtai? As net sekundei pagalvojau kad mes greiciausiai naudojomes skirtingais linuxais? Nes windows 7 stiprioji puse yra stabilumas, mazas bugu kiekis kuri pastebi paprastas vartotojas ir tikrai sedejimas savo kampe kaip ir pridera normaliai os. Kai tuo tarpu as dar nesu mates nei vienos linux distribucijos kuri grynai man i akis naglai neismestu kokio bugo po pusdienio naudojimo.
Linuxuose baterija laiko maziau laiko, neturi normaliu video kodeku kurie turetu gerus algoritmus h.264 formatui ant CPU o ne vien tik ant GPU, flashas isvis tragedija galima pagalvoti kad ten jie paslapcia skaiciuoja proteinu konformacijas ir siuncia duomenis, problemos su sleepu/hibernate kai arba blogai suveikia arba blogai ivyksta pazadinimas kurio nors irenginio ir taip toliau...
Taigi pagrindinis kaltinimas kuri as metu i linux distribuciju puse tai nenormalus bugu kiekis, ir nereikia man cia lia lia kad nesate su jais susidure.

Butent, kad kodekai, flash ir pan yra antrines programos, kurias kuria ne microsoft. O del baterijos laikymo, tai mano netbook'as su linux ijungus muzika ir isjungus wifi islaiko virs 7 val, todel nereikia man cia aiskint apie baterijos laikyma. Beje, tame paciame netbook'e, linux gyvuoja jau pusantru metu, be bugu ir perinstaliavimo, su atnaujinimais ir pastoviai naudojantis.

• 17 Vas '12

@anabolikas rašė:
Butent, kad kodekai, flash ir pan yra antrines programos, kurias kuria ne microsoft. O del baterijos laikymo, tai mano netbook'as su linux ijungus muzika ir isjungus wifi islaiko virs 7 val, todel nereikia man cia aiskint apie baterijos laikyma. Beje, tame paciame netbook'e, linux gyvuoja jau pusantru metu, be bugu ir perinstaliavimo, su atnaujinimais ir pastoviai naudojantis.

Deja flash su kai kuriomis distribucijomis jau atkeliauja instaliuotas pas linuxus todel as juos ir miniu. O del baterijos tai jei pas tave linuxas laiko 7 val gal windows laikys ilgiau? Nors abejoju tuo kadangi windows 7 nera skirtas netbookams ir ties jais as nelabai noriu kazka komentuoti, bet faktas yra tas kad linuxai blogai tvarkosi su powersave iviairiu irenginiu funkcijomis tai yra arba nezino arba arba. Pvz norint padaryti nors normalesni powersave ant kokiu nors distribuciju reikia vos ne su rankomis scripta parasyti, kai tuo tarpu windows 7 nieko ten kaitalioti absoliuciai nereikia. O del bugu nebuvimo tavo netbooke tu man miglos prasau nepusk, as ne vakar gimes esu ir puikiai zinau sita linux specifika.

• 17 Vas '12

Ok, del hibernate nesigincysiu, nes esu skaites, kad tai yra opi problema, bet pats nesinaudoju, todel nezinau. O windows as turejau - iskart netbook'a nusipirkes Net nekomentuosiu baterijos laikymo, nes buvo neimanoma naudotis - krovesi belenkiek, langus atidarynedavo tiek, kad parukyt spedavau...
O del miglos putimo, tai net ir nebandau. Rasau, kai yra. Apie pagrindini kompa nepasakoju, nes su juo pastoviai eksperimentuoju, todel stabilomo tiketis netenka. Bet nereik man aiskint apie windows kietuma, nes, patikek, windows naudojausi minimum dukart ilgiau, nei tu linux, todel nereik man pasku sekt.

Atsakyti