Kodel windows yra geriau nei linux

T
  • 20 Kov '15

@Techtronic rašė:

@TroPimpal rašė:
Paskutiniame poste Techtronix kitoj kategorijoj parašė, kad Linux Ubuntu nėra draugiškesnis. Tai dar vienas faktas kodėl Win yra geriau už Bubuntu.

As pabreziau Canonical. Ir taip, Canonical yra daug blogiau nei Microsoft . Galiu parasyti ir daugiau minusu GNU/Linux, tik niekas dar to nepaklause manes...

Aš klausiu, parašyk dar daugiau. prašau.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 20 Kov '15

@starka siuolaikinis jaunimas nesupranta rusiskai

@TroPimpal kai turesi normalu nick ir nustosi gadines moderatoriams nervus, nes dabar nematau jokio tikslo rimciau diskutuoti su tavim, trolini ir tiek.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 20 Kov '15

Kaip lengva manipuliuoti avinu/troliu bandomis

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 20 Kov '15

Na bet palauk.... am.... NE, Linux viskuom geriau anyway.

Z
  • 20 Kov '15

@Techtronic rašė:
Na bet palauk.... am.... NE, Linux viskuom geriau anyway.

Tai žinoma kad geresni, kitaip nekauktų šunys šiame pasaulyje.

@Techtronic rašė:
Kaip lengva manipuliuoti avinu/troliu bandomis

Akyse trejinasi?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 20 Kov '15

@ZeraN. rašė:

@Techtronic rašė:
Na bet palauk.... am.... NE, Linux viskuom geriau anyway.

Tai žinoma kad geresni, kitaip nekauktų šunys šiame pasaulyje.

@Techtronic rašė:
Kaip lengva manipuliuoti avinu/troliu bandomis

Akyse trejinasi?

Taip, matai tas uztemimas savo daro.

Z
  • 20 Kov '15

@Techtronic rašė:

@ZeraN. rašė:

@Techtronic rašė:
Na bet palauk.... am.... NE, Linux viskuom geriau anyway.

Tai žinoma kad geresni, kitaip nekauktų šunys šiame pasaulyje.

@Techtronic rašė:
Kaip lengva manipuliuoti avinu/troliu bandomis

Akyse trejinasi?

Taip, matai tas uztemimas savo daro.

Galėtum paslaugą padaryt dėl manęs, atkibčiau visam laikui nuo adminų ir tavęs — savo paraše parašyk "GENTOO LINUX LOOSER", arba GENTOO LINUX LUSER, tik vieną raidę pridėk prie USER, ir bus pasakiška

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 20 Kov '15

Nusileisk ant zemes, prisikabinti tau pavyko nebent tik prie forumo, o ir jame atrodai kaip loser'is.

Z
  • 20 Kov '15

@Techtronic rašė:
Nusileisk ant zemes, prisikabinti tau pavyko nebent tik prie forumo, o ir jame atrodai kaip loser'is.

Man visiškai vienodai rodo kaip tu susidarei apie mane nuomonę. Pats gi sakei - nenervink moderatorių. Pagal tavo logiką, aš ne tik prie forumo priskretęs, dar ir prie adminų. Taigi siūlau jums visiems išeitį — įvykdykite mano sąlygas ir nei tau, nei moderatoriams neskaudės galvos dėl manęs. Išsinešdinsiu savo noru.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 22 Kov '15

@TroPimpal rašė:
Aš klausiu, parašyk dar daugiau. prašau.

Stai vienas is minusu:

Core was generated by `/usr/lib/systemd/systemd verbose'.
Program terminated with signal SIGABRT, Aborted.
(gdb) bt full
#0  0xb75899dc in __kernel_vsyscall ()
No symbol table info available.
#1  0xb72e4056 in ?? ()
No symbol table info available.
#2  0xb75c3f88 in ?? ()
No symbol table info available.
#3  0x0000005b in ?? ()
No symbol table info available.
#4  0x00000006 in ?? ()
No symbol table info available.
#5  0x00000000 in ?? ()
No symbol table info available.
(gdb)
N
  • 24 Kov '15

@Nazaretas rašė:
http://faceit.lt/2015/03/uefi-secure-boot-gali-tapti-privalomu-ir-neisjungiamu/

UEFI - Linux siaubas

Aš įžvelgiu neišnaikinamą pavojų. Visi nauji kompiuteriai su Windows 10 turės UEFI (ufonautus), o kadangi Microsoft suinteresuota savo platinimu, Linux bus paskelbti už įstatymo ribų, ir visiems laikams teks atsisveikinti šiek tiek pakrypusiems fanams su Linuxais

G
  • 24 Kov '15

@Nazaretas rašė:

@Nazaretas rašė:
http://faceit.lt/2015/03/uefi-secure-boot-gali-tapti-privalomu-ir-neisjungiamu/

UEFI - Linux siaubas

Aš įžvelgiu neišnaikinamą pavojų. Visi nauji kompiuteriai su Windows 10 turės UEFI (ufonautus), o kadangi Microsoft suinteresuota savo platinimu, Linux bus paskelbti už įstatymo ribų, ir visiems laikams teks atsisveikinti šiek tiek pakrypusiems fanams su Linuxais

Neteks, tiesiog dual boot bus nebeįmanomas

Boot Process under UEFI

  • System switched on - Power On Self Test, or POST process.
  • UEFI firmware is loaded. Firmware initializes the hardware required for booting.
  • Firmware then reads its Boot Manager data to determine which UEFI application to be launched and from where (i.e. from which disk and partition).
  • Firmware then launches the UEFI application as defined in the boot entry in the firmware's boot manager.
  • The launched UEFI application may launch another application (in case of UEFI Shell or a boot manager like rEFInd) or the kernel and initramfs (in case of a boot loader like GRUB) depending on how the UEFI application was configured.
    Note: On some UEFI systems the only possible way to launch UEFI application on boot (if it does not have custom entry in UEFI boot menu) is to put it in this fixed location:
    <EFI SYSTEM PARTITION>/EFI/BOOT/BOOTX64.EFI (for 64-bit x86 system)
    

    Taigi, kol MS neprikiš nagų prie motininių plokščių gamintojų - niekas iš esmės nesikeis O šiems leisti MS kištis būtų nenaudinga, nes sumažėtų pardavimai, na nebent Bilas paremtų finansiškai

N
  • 24 Kov '15

Greičiausiai neišdegs su UEFI, kažkur skaičiau, kad nenori to UEFI niekas išskyrus Microsoftą. Na bet Win 10 net piratinėms kopijoms bus nemokami. Ką manai?

G
  • 24 Kov '15

@Nazaretas rašė:
Greičiausiai neišdegs su UEFI, kažkur skaičiau, kad nenori to UEFI niekas išskyrus Microsoftą. Na bet Win 10 net piratinėms kopijoms bus nemokami. Ką manai?

Nieko bloga nematau UEFI, tai yra ateitis, o senoviniai BIOS boot - net ir dabar jau praeitis.

MS bando padidinti savo konkurencingumą rinkoje, kurį kasmet vis prarasdavo. Manau, dabar ryžtingai žengs svarbų žingsnį ir jiems pavyks, MSW taps konkurencingesnė nei kada nors buvo savo gyvavimo istorijoje

Bet tai nereiškia, kad GNU/Linux atsidurs kažkur paraštėse MS rimtas konkurentas taptų tik tuomet, jei atvertų savo kodą, kiek pamenu - panašių atvejų yra buvę, kai didelės kompanijos galiausiai tampa atviro kodo, na žinoma, su savaip modifikuotom licencijom ir pan., bet MS atveju to dar ilgai teks laukti, taip kad mes ramūs.

N
  • 24 Kov '15

Cha, tikrai taip, būkit ramūs, kad populiarumas išliks ~1%, gal netgi dar labiau sumažės, jeigu iš Linuxų į Win10 pereitų "žalieji ekologai" (t.y. nenorintys mokėti pinigų šitam pinigų rijikui). Manau, kad bent vienas procentas Linux vartotojų yra "žalieji ekologai", jei ne daugiau Manau niekada nesulauksit (-m) to dienos kai išeities kodas išvys dienos šviesą. Juk tai tas pats kad atskleisti kokakolos sudėtį, jau ir taip žinant kokia agresyvi kokakola, su ja galima valyti nešvarumus ir dar kažką. Microsoft atveju agresyviosios medžiagos yra/būtų šnipinėjimas, globalaus masto sekimas. FTB ir antimonopolinėms organizacijoms būtų darbo išrauti MS iš apyvartos.

O be to, atskleidus kodą, prasidėtų distributyvų era kaip su Linuxais. Skaitei naujausią naujieną? Verslo klientai atsisako naudoti Android dėl didelės fragmentacijos - daug versijų, skirtumų, virusų ir saugumo spragų, kurias Google viešai pripažino kad netaisys niekada.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1
  • 24 Kov '15

@Ghost teisingai raso, UEFI yra ateitis, o pakeitimai del UEFI secure boot yra skirti daugiau arm architekturoms, mobile/tablets devaisams.

O del maicrosofto atvirumo, nepamirskim ReactOS

R
  • 24 Kov '15

@Techtronic rašė:
@Ghost teisingai raso, UEFI yra ateitis, o pakeitimai del UEFI secure boot yra skirti daugiau arm architekturoms, mobile/tablets devaisams.

Aš sugrįžau! Techtronic, kada pasikeisi parašą!!!?? Juk sakiau, kad neatsikabinsiu. Tai ką durneliai, vis dar įžvelgiate Linux gėrybes prieš Windows?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 24 Kov '15

@Revolveris rašė:

@Techtronic rašė:
@Ghost teisingai raso, UEFI yra ateitis, o pakeitimai del UEFI secure boot yra skirti daugiau arm architekturoms, mobile/tablets devaisams.

Aš sugrįžau! Techtronic, kada pasikeisi parašą!!!?? Juk sakiau, kad neatsikabinsiu. Tai ką durneliai, vis dar įžvelgiate Linux gėrybes prieš Windows?

Kad mane priverstum kazka keisti tau dar reikia gerokai pasistengti, nes dabar tai atrodai kaip nevykelis... Jokios pagarbos tau nera, ir manau visi siame forume tam pritartu

N
  • 24 Kov '15

Kam jam tas spektaklis, nejau negalit uzbanint jo?

Dėl UEFI SECURE BOOT. Jeigu jis aktyvuotas, nepavyks paleisti bet kokios OS? Kad ir "savadarbes"?