Prisijungti

hmx/rdx/svečio „teismas“

• 12 Vas '12

Perskaičiau visus atsakymų, jei teisingai supratau, vyrauja nuomonės, kad blokavimas nuo žmonių, o ne nuo robotų gali būti nelabai efektyvus, nes yra daug priemonių, kaip tai apeiti.

Taip pat buvo keli pasiūlymai sukurti atskirą temą, ir ten toleruoti bet kokio tipo flamą, kaip tai yra padaryta ubuntuforums.org.

Man tokios temos sukūrimas taip pat atrodo geresnis sprendimas, nei blokavimai.

Tai gi, siūlau daryti taip: jei naujienų komentaruose, forume atsiranda trolinio tipo arba flame-war tipo komentarų, tada juos reikia perkelti į specialią trolių/flame-war'ų temą. Netinkamoje vietoje aptikus trolinį/flame-warinį komentarą, perkelti jį į tą specialią temą ir komentaro vietoje įdėti nuorodą į perkeltą komentarą. Jei tokių komentaru yra labai daug, tai vietoj jų visų užtektų vienos nuorodos.

Jei visi sutinka, su šiuo pasiūlymų, tai manau būtų šaunu pravalyti naujienų komentarus ir perkelti visus trolinius komentarus į tą temą (įdomu ar atsirastų savanorių, kurie užsiimtų perkėlimu? ).

Beje, dėl forumo taisyklių, kiek žinau šiame forume, kol kas niekas nėra aprašęs jokių taisyklių..

• 12 Vas '12

Įdėja gal ir nebloga, bet asmeniškai nenorėčiau matyti temų(os) iš fleimo zonos paspaudus "Peržiūrėti neskaitytus pranešimus" sąraše.

• 12 Vas '12

Aš galvoju, kad nereikia jiems temos. Postų perkelynėjimas į fleimo temą, ne mažesnis darbas nei IP blokavimas, o naudos nebus. Be to kaip minėjo apocalipso erzins visą laiką tie neperskaityti pranešimai.

• 12 Vas '12

@Mariijus rašė:
Aš galvoju, kad nereikia jiems temos. Postų perkelynėjimas į fleimo temą, ne mažesnis darbas nei IP blokavimas, o naudos nebus. Be to kaip minėjo apocalipso erzins visą laiką tie neperskaityti pranešimai.

O dabar paziurim kas buvo pries tai. Pagal hmx/rdx pranesimus matome kad jis trolino su windowsais i viena tema blevyzgose pavadinimu "kada linux bus tinkami" ir rase ne trolio tipo pranesimus i temas nesancias blevyzgose, po kazkurio laiko tema blevyzgose buvo uzrakinta, jisai dingo is akiracio nes matyt gavo bana ir persikele gyventi i naujienu skyriu. Taigi dabar klausimas kas tokiu atveju laimejo ar hmx/rdx gaves proga rasineti naujienu skyriuje ar moderatoriai uzblokave jo pranesimus forume, nekalbant apie tai kad realiai jo niekas cia nesugebejo pagal ip uzbaninti ka rodo rdx_5 naujausio vartotojo sukurimas.
Toliau ar tikrai problema tiktais su hmx/rdx fleimu? Jei paziuretumem dauguma temu rastumem kad dalyje ju vis tiek nueinama i sona. Tarkime tema apie kubuntu atnaujinimus nuvingiavo i tarpusavio asmeninius pranesimus, arba ip adreso slepimas tapo diskusija apie turbinima.

• 12 Vas '12

eisenstein, ar nejauti kad prieštarauji pats sau? Pasakęs kad rdx persikėle į naujienas, nes jį užbanino ir tuo pačiu pasakai, kad jo realiai nesugebejo pagal ip užbaninti, nes susikūrė naują vartotoją, kas fiziškai netrukytų fleimint forume (tai ko jis į tas naujienas veržėsi).

eisenstein nesuprantu kam teisini rdx, dėl to jog ale jis stengėsi laikytis tvarkos ir fleiminti į vieną posta.. Yra kvaila lyginti gigantišką komercinį produką, prie kurio visuomenė pripratus nuo senų laikų su atviro kodo įdėjomis varomu bendruomenės produktais. Ir temos OpenSource "VS" M$ nieko gero neduoda.

Mano manymu geriausias sprendimas būtų sukurti atskira skiltį pavadinimu "Trolinimo ir Fleimo zona" (ar pan). Padaryti kad tos sklities pranešimai neitų į "Peržiūrėti neskaitytus pranešimus" ar į "Peržiūrėti naujus pranešimus", "Peržiūrėti aktyvias temas" sarašus (jei žmonėms įdomu fleimai jie temas galėtų prenumeruoti). Turbūt išjungti search engine indeksavima tam skyriui irgi būtų neblogai (aišku jei phpBB tai geba).

P.S. eisenstein, keista kad jau labai gerai pažysti ka rdx yra pridaręs juolab kad forume prisiregistravai ne taip jau seniai.

• 12 Vas '12

@apocalipso rašė:
P.S. eisenstein, keista kad jau labai gerai pažysti ka rdx yra pridaręs juolab kad forume prisiregistravai ne taip jau seniai.

Cia nematau nieko keisto

• 12 Vas '12

@apocalipso rašė:
eisenstein, ar nejauti kad prieštarauji pats sau? Pasakęs kad rdx persikėle į naujienas, nes jį užbanino ir tuo pačiu pasakai, kad jo realiai nesugebejo pagal ip užbaninti, nes susikūrė naują vartotoją, kas fiziškai netrukytų fleimint forume (tai ko jis į tas naujienas veržėsi).

Naujienu skiltyje nereikia registruoti vartotojo, todel sita tema ir vadinosi .../svecias, tai kad jis tenai postino parodo kad jis pagal ip neuzbaninamas ir taip pat kad moderatoriai ten jo trinti negalejo nes visai kiti accountai atskirti nuo forumo.

@apocalipso rašė:

sitame forume yra paieska pagal nickus kur gali tada is istorijos su visom datom matyti ka vartotojas rase i temas. Butu kvaila is mano puses postinti i sita tema pries tai nepaziurejus kas tas hmx/rdx/svecias.

O del viso kito tu esi teisus. Ir manau sita tema galima jau rakinti

• 13 Vas '12

Galbūt dėl trolinimo chatas pagelbėtų. Neterštu RSS srauto, gal ir šiaip gyvybės įpūstų.

• 13 Vas '12

@raimeksas rašė:
Galbūt dėl trolinimo chatas pagelbėtų. Neterštu RSS srauto, gal ir šiaip gyvybės įpūstų.

Gal ir nieko įdėja. Manau būtų galima tam panaudoti ir esama irc kanalą ty sulinkinti esama ubuntu irc kanalą, kad atsidarytų naršyklėje (kaip kad kažkas panašaus yra linkomanijoje). Nes kiek teko matyti ten gyvybės mažiau nei forume. Aišku čia tik pasvarstymas.. (nes darbo gali būti daugiau nei naudos).
Mano nuomonė trolius labiau traukia "ilgai išliekančios emocijas keliančios postai" nei laikinos žinutės (nors ką gali žinoti)

• 13 Vas '12

Reikės vakare pasiaiškinti, ar phpBB gali tam tikrų temų neįtraukti į neskaitytų pranešimų srautą, blogiausiu atveju reikės įhardcodinti temos ID į patį phpBB.

Dėl chato, jis yra, #ubuntu-lt IRC kanale, Freenode tinkle. Prašom naudotis į sveikatą: http://webchat.freenode.net/

• 13 Vas '12

Atskiriems pranešimams phpBB jokių valdymo funkcijų neturi, bet turi funkcijas atskiriems forumams. Tai sukūriau forumą „Fleimų karai“ (geresnio pavadinimo nesugalvojau, jei turit pasiūlymų dėl geresnio pavadinimo rašykit):

viewforum.php?f=13

Sutapo ir forumo ID

Šį forumą išjungiau iš visų įmanomų srautų ir paieškos rezultatų. Nuo šiol į šį forumą reikėtų perkelti visas fleimų, trolių diskusijas.

Reikėtų perkelti ir visus komentarus iš naujienų, bet dar nesugalvojau, kaip tai padaryti automatizuotu būdu.

• 14 Vas '12

Fleimu karai (Pagalba troliams) mano manymu, taip graziau atrodo.
Kare reikia juk gelbeti istrigusius itrolio gnaiuztus.

• 14 Vas '12

@neerkaas rašė:
Fleimu karai (Pagalba troliams)

Anokia čia pagalba.. forumui reikėjo šiukšliadėžės. Dabar galvojam šiukšliadėžei pavadinimą :)
Mano variantas būtų kiek ilgesnis bet bendresnis: Troliavimas, fleimai ir kitos beprasmės diskusijos.

• 14 Vas '12

o gal tiesiog "šiukšlynas"?

• 14 Vas '12

Pataisykit klaidą Šis forumas skirtas fleimų karamas tik šiame forume leidžiamos įvairios diskusijos, tokios, kaip Windows VS Linux ir pan.

• 14 Vas '12

"Nusivylusiu pasnekesiai, pokalbiai prie alaus"
arba "blevyzgos apie betka"

• 14 Vas '12

Mano variantas "Paplavų kampelis", bet turėtų visada būt paskutinė arba pirma nes bus nebe kampelis
http://www.zodynas.lt/terminu-zodynas/p/paplavos

• 17 Vas '12

@sirex rašė:
Šį forumą išjungiau iš visų įmanomų srautų ir paieškos rezultatų.

Man pavyzdžiui to forumo temas vis dar listina tarp "Peržiūrėti neskaitytus pranešimus", "Peržiūrėti naujus pranešimus" srautų. Nors tarp "Peržiūrėti aktyvias temas" nelistina (bent jau man). Dėl "Peržiūrėti neatsakytus pranešimus" neaišku nes ten berods visi atsakyti.

• 17 Vas '12

tarp naujų pranešimų man rodos listins visada, nes kiek pamenu nebus įmanoma iš ten išjungti rodymo.

• 17 Vas '12

Išjungiau visus listinimo nustatymus, kuriuos radau. Matyt visiškai visur išjungti negalima, bent jau paieškos rezultatuose, RSS srautuose šių pranešimų tikrai nerodys.

Neskaitytų ir naujų pranešimų sąrašuose deja vis tiek rodo. Kitą vertus, rodo ne pranešimų sąrašą, o tik vieną temą, tai manau su tuo gyventi galima?

Atsakyti