Mezon diegimas

G
  • 23 Vas '12

Sveiki, būtų labai šaunu jeigu kas nors galėtų normaliai parašyti kaip suinstaliuoti Mezon interneto modemą (sw 200 lygtais) ant Ubuntu 11.10 operacinės sistemos.
Esu naujas vartotojas ir visiškai nieko nesigaudau nei kaip kompiliuoti nei kaip ką daryti. Turiu vieną kompiuterį su Windows 7 kitą su Ubuntu 11.10 ir Mezon internetą. Nėra galimybės gauti WiFi jeigu ką.

Dėkui , lauksiu naujienų.

V
  • 23 Vas '12

Nežinau kiek tinka 11.10 šie deb paketai, ar jie yra .all deb-ai, bet Baltix-e u-200 tvarkyklės Lietuvai yra paruoštos.
http://ftp.akl.lt/Linux/Baltix/Baltix-U ... sung-u200/

G
  • 23 Vas '12

Taip, moku naudotis ir paieška ir wiki bandau. Dėkui, kad atrašėte, kad padedate. Esu pirmą kartą susidūręs su šia operacine sistema, todėl negaliu rasti būdų kaip viską susitvarkyti nes paprasčiausiai nesuprantu kaip .
Tad iš tiesų nelabai ir žinau ką daryti su tais failais kur įkeltos nuorodos

Dar kart pakartosiu esu tikrai dar žalias

A
  • 23 Vas '12

@galaxis rašė:
Taip, moku naudotis ir paieška ir wiki bandau. Dėkui, kad atrašėte, kad padedate. Esu pirmą kartą susidūręs su šia operacine sistema, todėl negaliu rasti būdų kaip viską susitvarkyti nes paprasčiausiai nesuprantu kaip .
Tad iš tiesų nelabai ir žinau ką daryti su tais failais kur įkeltos nuorodos

Dar kart pakartosiu esu tikrai dar žalias

Gerai, bandome kitaip. Parasyk savo ubuntu versija, irenginio (modemo) modeli, o tada pasistengsime isspresti si klausima.

V
  • 24 Vas '12

Terminale įrašyk ir atpostink į forumą, su pajungtų modemų.

lsb_release -a
lsusb

Gal but pas tave ir sweon modemas? Tema forume yra.

G
  • 24 Vas '12

Na va , pagaliau suradau kaip jį pajungti , dėkui Vladas! , kolegijoje prie laidinio interneto prisijungiau ir susiinstaliavau

Bet dabar kai įeinu į Ubuntu programų centras , nieko įdiegti neleidžia, tas Idiegti mygtukas neaktyvus, kaip kad buvo tada kai interneto nebuvau pajungęs. Tai net nežinau kame čia bėda vėlgi
Tai klausiu ką toliau daryti ? Dar vesti tas komandas į terminalą ir parašyti į čia ką išmetė ?

V
  • 24 Vas '12

Instaliavimui visada yra terminalas ir per jį galimą instaliuot paketų tvarkyklę Synaptic-ą.
Pats neinstaliuoju per Ubuntu programų centrą. Neįpratau. Buvo tema ir sprendė vyrukai forume, dėl neaktyvaus mygtuko. Reik paieškot.

A
  • 24 Vas '12

@Vladasl rašė:
Instaliavimui visada yra terminalas ir per jį galimą instaliuot paketų tvarkyklė Synaptic-ą.
Pats neinstaliuoju per Ubuntu programų centrą. Neįpratau. Buvo tema ir sprendė vyrukai forume, dėl neaktyvaus mygtuko. Reik paieškot.

Čia iš tos serijos tema kur ubuntu rinkosi neperseniausiai...

A
  • 25 Kov '12

Taigi sveiki visi kas skaito sita posta as esu visiskai zalias cia (pirmas dienas naudoju linux) tai va problema ta kad mezonas tiesiog neveikia galit nerasyt kad skaityciau viki arba ieskociau gooleje nes as jau narsau kelias dienas ir esu rades informacijos bet as noriu kad kazkuris is cia esanciu zmoniu netingetu ir detaliau paaiskintu kaip viska cia padarius nes as nesuprantu nei kur tas kazkokias komandas vest nei kaip uzinstaliut cia viska(iprates viska 1 paspaudimu padaryt kaip and windows ).
Lauksiu atsakymu
ps sorry kad be Lietuvisku simboliu rasau

V
  • 25 Kov '12

Forume yra jau kelios temos.
Samsung modemui instaliuok paruoštas tvarkyklės iš Baltix saugyklos.
http://ftp.akl.lt/Linux/Baltix/Baltix-U ... sung-u200/

D
  • 26 Kov '12

Geriausia, kad persikeltume į senas temas apie mezon.

Bet pradėti reiktu nuo to, koks modemo modelis, nes su samsung vienaip, su huavei kitaip, su dar kažkokius dar kitaip reiks elgtis...

A
  • 26 Kov '12

Samsung SWC-U200

A
  • 26 Kov '12

@Vladasl rašė:
Forume yra jau kelios temos.
Samsung modemui instaliuok paruoštas tvarkyklės iš Baltix saugyklos.
http://ftp.akl.lt/Linux/Baltix/Baltix-U ... sung-u200/

Butu gerai jei parasytum kaip susiinstaliuot ir kuri is situ failu pasirinkt
Nes as gi sakiau esu visiskai zalias

V
  • 26 Kov '12

Bijom eksperimentu?
Atsisiunti visus tris paketus (.deb), du kartus su pelytė per paketą ir bandai, jei bus blogas eiliškumas (nebus tinkamos priklausomybės) gausi pranešimą.
Pats instaliuočiau tokių eiliškumų libsub, u-200, madwimax.
P.S. nebandžiau jungti temas, nenoriu netyčiom ko pridirbt.

A
  • 26 Kov '12

@Vladasl rašė:
Bijom eksperimentu?
Atsisiunti visus trys paketus (.deb) du kartus su pelytė per paketą ir bandai, jei bus blogas eiliškumas (nebus tinkamos priklausomybės) gausi pranešimą.
Pats instaliuočiau tokių eiliškumų libsub, u-200, madwimax.
P.S. nebandžiau jungti temas, nenoriu netyčiom ko pridirbt.

gerai pabandysiu,o kaip su tais kitais failais kurie yra tame saite?

V
  • 26 Kov '12

@assasiner223 rašė:
o kaip su tais kitais failais kurie yra tame saite?

Palikt ramybėje.

A
  • 26 Kov '12

@assasiner223 rašė:

@Vladasl rašė:
Bijom eksperimentu?
Atsisiunti visus trys paketus (.deb) du kartus su pelytė per paketą ir bandai, jei bus blogas eiliškumas (nebus tinkamos priklausomybės) gausi pranešimą.
Pats instaliuočiau tokių eiliškumų libsub, u-200, madwimax.
P.S. nebandžiau jungti temas, nenoriu netyčiom ko pridirbt.

gerai pabandysiu,o kaip su tais kitais failais kurie yra tame saite?

Zodziu bandziau tos paketus irasyt tai libusb isirase (arba jau buvo irasytas) bet kai bandziau su u-200 tai jis man atidaro ubuntu software center kuriame raso informacija apie programa bet kai spaudziu install mygtuka jis nera aktyvus (tas pats ir su madwinax)...Ka man dabar daryt?
Gal kaip nors per terminal irasyt???

V
  • 26 Kov '12

Isirašyk GDebi - paketų tvarkyklė.
Terminale

sudo apt-get install gdebi

Na o jau po to jo pagalbą ir įrašysi reikiamus .deb paketus.
P.S. Instaliuojame . Ant paketo užvedame pelytė, nuspaudžiame dešinėji mygtuką, parenkame Atverti su...> parenkame „GDebi .....“.

A
  • 27 Kov '12

@Vladasl rašė:
Isirašyk GDebi - paketų tvarkyklė.
Terminale

sudo apt-get install gdebi

Na o jau po to jo pagalbą ir įrašysi reikiamus .deb paketus.
P.S. Instaliuojame . Ant paketo užvedame pelytė, nuspaudžiame dešinėji mygtuką, parenkame Atverti su...> parenkame „GDebi .....“.

Kazkas negeriai su juo :

ubuntu@ubuntu:~$ sudo apt-get install gdebi
Reading package lists... Done
Building dependency tree       
Reading state information... Done
Package gdebi is not available, but is referred to by another package.
This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
is only available from another source

E: Package 'gdebi' has no installation candidate
ka daryt???

p.s pas mane yra tik mezon kito interneto neturiu tai gal del to neranda nes reik interneto?
p.s.s gal galetum linka numest kur galeciau parsisiust paprastai ???
p.s.s.s cia tu sujungei temas ??:D