Linuxistų fleimai už ubuntu.lt ribų

A
  • 24 Vas '12

@windows rašė:
Va cia yra kazkas panasaus. http://linux.omnipotent.net/article.php?article_id=6972

Akim perbėgau ir ten gan gerų patarimų yra, vienas užkliuvęs:

Probably one of the most important points to remember is NOT to act like a fanatic when promoting Linux.

Hmm matyt ne viską sekiau/skaičiau, ką rašiai taigi tavo pozicija "linux reklamos" klausimu man nėra visiškai aiški. Manai jiems reklamuoti/pristatinėti linux derėtų laikantis tam tikrų ribų (pvz. ne fanatiškai) ar išvis niekur niekada jiems nereikėtų prasižioti apie Linux'a?

W
  • 24 Vas '12

@apocalipso rašė:
Hmm matyt ne viską sekiau/skaičiau, ką rašiai taigi tavo pozicija "linux reklamos" klausimu man nėra visiškai aiški. Manai jiems reklamuoti/pristatinėti linux derėtų laikantis tam tikrų ribų (pvz. ne fanatiškai) ar išvis niekur niekada jiems nereikėtų prasižioti apie Linux'a?

Mano atsakymas siuo klausimu butu toks. Ar tau patinka kaip as trolinu windows tema ubuntu forume?

A
  • 24 Vas '12

@windows rašė:
Mano atsakymas siuo klausimu butu toks. Ar tau patinka kaip as trolinu windows tema ubuntu forume?

Kuom tavo trolinimas susije su tavo minėta nuoroda? Ten sakyčiau netgi prevencija trolinimui.

Šiaip turi progą išsakyti aiškia pozicija (kuri nebus ištrinta), apginti emocinį spaudimą patiriančius windows vartotojus, kuriuos sukelia įsisiautėję pingvinai. Pasiulyti, kokiais būdais galėtumėm sumažinti linuxistų troliavimą.
Tokiam kaip tau, daug linux-trolistų mačiusiam, tikrai galvoje turėtų keletas patarimų ar įdėjų suktis, kurias būtų įdomu žinoti. Ar man pradėti galvoti, kad tavo "trolinu, nes kai kurie linuxistai trolina" yra tiesiog priedanga, pateisinti savo klaidingus veiksmus?

W
  • 1 Kov '12

Na va kadangi isejo windows 8 consumer preview ir delfyje pasirode straipsnis, iskart apple, ir linux komentatoriai susoko pasireiksti. Idomu tik kieno ten daugiau ar linux aukstinanciu ar microsofta. Jei spresti pagal komentaru skaiciu galima pagalvoti kad linux puse rinkos uzima.

A
  • 1 Kov '12

@windows rašė:
Na va kadangi isejo windows 8 consumer preview ir delfyje pasirode straipsnis, iskart apple, ir linux komentatoriai susoko pasireiksti. Idomu tik kieno ten daugiau ar linux aukstinanciu ar microsofta. Jei spresti pagal komentaru skaiciu galima pagalvoti kad linux puse rinkos uzima.

Aš neskaitau delfiaus, bet jei tau aktuali tvarka delfio komentaruose, galėtum visus netinkamus komentarus reportuoti (ar kaip ten vadinasi), beto parašyti emaila delfio administratoriams "darykit tvarką ten ir ten" (jei tiki jog jiems ne pofig).
Ką esi bandęs daryti, kad situaciją keistusi apart trolinimo pačiam (manai čia gudriausiais tavo planas ką nors pakeisti?). Apskritai ar tiki, kad fleimo kėlimas kitame forume užkirs kelia fleimams kitur (nuoširdžiai tuo tiki?), gal jau aprimo fleimai svetur po tavo pastangų?
Šiame forume galėtum patarti jaunimui, kaip reikėtų tavo galva kalbėti apie linux ir kur reikėtų, o kur ne. Reikia drausminti, o ne blogą pavyzdį rodyti.

Nori tikėk nori ne, bet žinau, kad yra žmonių, kurie "garbina" linux'us net jei apie juos mažai žino ir jų net nenaudoja. Pagr. priežastis, kodėl jie taip daro tai ne dėl to jog Linux yra geriausi, o dėl to jog jie nusivylę Windows'ais (iš serijos gerai tas kuom nesinaudoju, nes neturėjau problemų). Kai kurie jų argumentai sulipinti "sugedusio telefono principu", dėl to būna kvaili, nelogiški ir perdėti. Ką mūms su tokiais daryti?

W
  • 1 Kov '12

Labai idomus siulymai, todel as tave dabar paskiriu atsakingu asmeniu kad padarytum tvarka delfyje ir sugedintum tuos linux trolius. Dar geriau jei juos nukreiptum i sita subforuma kur jau as galesiu iskarsti jiems kaili

A
  • 1 Kov '12

@windows rašė:
Labai idomus siulymai, todel as tave dabar paskiriu atsakingu asmeniu kad padarytum tvarka delfyje

Gerai, kad panašių pasiulymu nesulaukių iš "iOS vs Android", "Kubilius vs Uspaskichas", "Ežys vs Labas", "Žalgiris vs L.Rytas" ir pan. stovyklų
Jei būtų mano valia aš delfije komentarus išvis komentarus uždisablinčiau, bet man delfio vadovybė šito neleistų, komentarai mases traukia labiau nei patys straipsniai.
Aš stengiuosi kuo mažiau gaišti laiką bulvariniuose puslapiuose kaip delfis, patariu ir tau. Nebent esi tos pilkos masės dalis, kuriuos taip vilioja delfio komentarai, kad niekaip neįšeina ignoruoti.

W
  • 1 Kov '12

@apocalipso rašė:
Aš stengiuosi kuo mažiau gaišti laiką bulvariniuose puslapiuose kaip delfis, patariu ir tau. Nebent esi tos pilkos masės dalis, kuriuos taip vilioja delfio komentarai, kad niekaip neįšeina ignoruoti.

O kur tada savo laisva laika gaisti?
Is nebulvariniu megstu paskaityti www.slashdot.org

S
  • 8 Kov '12

@windows rašė:
....Ar tau patinka kaip as trolinu windows tema ubuntu forume?

Prastai trolini - į pusę komentarų neatsakai, koks tu trolis, kai pasiduodi?!
Plius - atėjai „keršyti“ ? Atsiprašau, bet tai kiek glušavotas sprendimas. Pirma - ne tą taikinį pasirinkai, antra - ne tuos užtari
Ir dar - manai, kad bent jau trolini gerai... Trolis narcizas...
Tavo veiksmai tik vienu aspektu geri. (Aspektas - čia tinka, o ten, kur tu rašei - netiko )
Jie puikiai iliustruoja, kad demokratija forumuose neveikia. Negalima tikėti, kad visi yra mandagūs ir adekvačiai supranta realybę. Taip nėra nei forume, nei gyvenime. Trinti ir trinti. Baninti IP. Trinti ir vėl baninti. Bet kokiu atveju - toliui daugiau darbo parašyti komentarą ar sukurti naudotoją, nei kad ištrinti visą jo kūrybą
Ir dar - forumuose esu matęs, kai pirmą komentarą galima rašyti tik kitą dieną.
Kaži, kiek windowsas būtų prišiukšlinęs?

N
  • 9 Kov '12

windowsiniu gimes, linuxiniu netapsi - tai svelniausiai pasakayti zodziai..
Bet tu. windowsidi, saugok savo nervu lasteles... uzmusiu ju daug ir tik po VIENA

S
  • 9 Kov '12

@neerkaas rašė:
...windowsidi, saugok savo nervu lasteles...

Jis turėtų nervuotis - pirma, pasiskundė mane ignorinantis, paskui kelis pradėjo įžiūrėti visą gaują „ir ko“... Turbūt kad nervai nelaiko
Pagalvok, kokie spąstai - ateini trolinti linuksistų, ir ... esi priverstas gintis ignoru! Absurdas kažkoks...

N
  • 9 Kov '12

Man cia siuksles nesivaidens ubuntu forume... mumeruskos - windowsiniai

A
  • 10 Kov '12

@neerkaas rašė:
Man cia siuksles nesivaidens ubuntu forume... mumeruskos - windowsiniai

Na čia yra open-community, pagrinde skirta padėti žmonėms, dalintis mintimis. Čia nėra iš serijos "čia mūsų gangas, eikit visi povelnių kas mūsų įdealams nepritaria". Norėčiau, kad tai labiau suprastumėte ir nesielgtumėte kaip ižeisti paaugliai. Jokiais būdais čia nereikia karo dėl teritorijos ar garbės. Jei įmanoma tuos "mūšius" perkekit į IRC ir kitus socialinius kanalus (galų gale asmeniškumus į PM).