Raspberry Pi jau galima nusipirkt.

A
  • 29 Vas '12

http://www.raspberrypi.org/
Tiesa abi parduotuvės, kuriose galima nusipirkt vos kruta, matyt dėl apkrovimo.

A
  • 29 Vas '12

Smagus žaisliukas, tiesa reikia sugalvoti kur reiktų panaudoti

S
Shookees
Paulius
  • 29 Vas '12

@apocalipso rašė:
Smagus žaisliukas, tiesa reikia sugalvoti kur reiktų panaudoti

kur - tikrai yra, tik sugebėt reiktų padirbėt
Gal yra kokia grupė lietuvių galvojančių grupe pirkti (ale pigiau parsivežti būtų, ar ne?)?

A
  • 29 Vas '12

@Shookees rašė:
kur - tikrai yra

Aš galvočiau apie asmeninį serveriuką, visokiems niekams. Bet tiesa neturiu išorinio IP tai.. motivacija sumažėja.
Susidomėję šiuo produktų galėtu pasidalinti mintim ką jie su juo veiktų

A
  • 29 Vas '12

Asmeniškai aš galvoju apie mini multimedia centriuką, kartu sujungiant interneto privalumus, dvb-t...

Arba į mašiną įsidėsiu kaip grotuvą...
Arba kad vartus man atidarytų be pultelio.

D
  • 29 Vas '12

Kol jūs mastėt, atrodo visą partiją šių kompiuterių išpirko per kelias pirmas minutes

G
  • 29 Vas '12

Susidomėję šiuo produktų galėtu pasidalinti mintim ką jie su juo veiktų

Na pradžiai galvoju serveriuką pakurt, nors didelio reikalo nėra, bet įdomu kaip veiktų su šituo "žvėrim", o ir energijos sąnaudos simbolinės, taip kad nieko nekainuotų, aišku labiau domintų šitas:
http://www.solid-run.com/products/cubox tačiau paimčiau ir Raspberry gal net du (kolega domėjosi reiktų paklaust)

Gal yra kokia grupė lietuvių galvojančių grupe pirkti (ale pigiau parsivežti būtų, ar ne?)?

Mintis nebloga, prisijungčiau.

A
  • 29 Vas '12

O organizuot niekas nenorėtų?

I
  • 19 Kov '12

Kaip suprantu, dabar galima tik užsisakyti

D
  • 19 Kov '12

Kiek domėjausi jie stabdė staigiai pardavimą, nes aptiko ten kažkokį surinkimo nesklandumą, todėl per naują teko jiems berods ethernet elektroniką perlituoti, todėl tik dabar jis bus išsiuntinėjamas kurie spėjo nusipirkti, o visi pagaminti modeliai buvo užsakyti per pirmas valandas, todėl dabar kiek suprantu galima tik į eilę užsirašyti, ir kai vėl bus prigaminta, vėl bus parduodama.