Problema su XFCE aplinka

G
  • 1 Kov '12

Sveiki. Taigi man iškilo problema su XFCE aplinka (ją naudoju, nes ji greičiausia, o PC su kitom veikia lėčiau), kai užsikrauna sistema, įjungus bet kokį langą, kursorius (rodyklė) pavirsta į juodą kryžiuką, lango viduje nėra didinimo/mažinimo , išjungimo.. mygtukų, na tiesiog neeina niekaip išjungti lango. Įjungus pagrindinį home aplankalą, sistemą visiškai palūžta, kursorių eina judinti, bet sistema į jo paspaudimus visiškai nereaguoja. Dar įsijungus terminalą ir bandant ką nors rašyti, nereaguoja klaviatūra (kitur pvz. naršyklėje rašyti eina). Su ubuntu 2d viskas veikia gerai. Su linux platforma jau esu apie mėnesį, tad jei galima kalbėkite suprantamais terminais . iš anksto dėkui.

L
  • 1 Kov '12

@g1ntas rašė:
Sveiki. Taigi man iškilo problema su...

Pabandyk kitą window manager'į, nors nesu tikras, ar problema čia, bet kažkas panašaus buvo ir man, bandinėjant Vector Linux. Tiesa, ten tokia problema pasitaikė tik vieną kartą...

Susirask failą /etc/xdg/xfce4/xfconf/xfce-perchannel-xml/xfce4-session.xml

<property name="Client0_Command" type="array">
   <value type="string" value="xfwm4"/>
 </property>

Čia pakeisk xfwm4 į metacity. Metacity naudoja Unity 2D. Kitą kartą prisijungus Xfce turėtų naudoti Metacity.

L
  • 1 Kov '12

Arba reikėtų švariai susidiegti Xubuntu. Gal nesiderina kas nors, kai šalia Unity instaliuota...

A
  • 1 Kov '12

@g1ntas rašė:
Su ubuntu 2d viskas veikia gerai

Tai gal koks Compiz'as pas tave įjungtas ir koks effektas langų valdymo sistema išveda iš rikiuotės.

A
  • 3 Kov '12

Sveiki! Iskilo erzinanti problemele ir man su xfce, o tiksliau xfce4.6.2. Ijungus kompiuteri ir pasileidus grafine aplinka kokias 10 sekundziu kaip ir viskas gerai, o veliau ima ir persijungia i antra workspace (arba paskutini, tik du naudoju). Tai klausimas, kodel taip yra ir kaip tai pasalinti?

S
  • 3 Kov '12

Pas mane paskutinis pasileisdavo... Šiaip tai koks skirtumas, bet , atrodo, suveikė, kai išjungdamas paspaudžiau „save session“ pirmame darbalaukyje

A
  • 3 Kov '12

As save session kaip tik isjungiau. Be to, kitose distribucijose sito nebuvo, o pasileisdavau su xfce4 ir ubuntu, ir arch, ir frugalware, ir openbsd, ir fedora...

A
  • 3 Kov '12

@anabolikas rašė:
As save session kaip tik isjungiau

Nelygu kaip tu ją išjungiai. Jei tik varnelę nuėmiai nuo shudown/logout lango tai reiškia, kad nesaugos sesijos ši kartą išsijungiant, bet jei ji anksčiau išsaugota tai naudos sena kai sistema pasikraus.

A
  • 4 Kov '12

Isjungiau per nustatymus, bet klausimas ne apie tai.

H
  • 6 Rugp '12

Nekursiu temos tai paklausiu čia. turiu Linux mint 13 su XFCE mano bėda http://imgur.com/XHaFR kairiajam ir dešiniajam šone išdidinus langą lieka tokios siauros juostos ir matosi dekstopas, nervina ir blaško toks vaizdas. Bandžiau naršyt po nustatymus, bet nieko. Nesugalvoju kaip panaikinti šitą bugą? Nežinau nei ko klausti googlėj. Beje jei langa minimizuoju tai jį galiu tampyti kaip noriu ir uždengti tas juostas, bet jei maximizuoju atsiranda juostos kraštuose.

Na ir kitas toks klausiams ar neįmanoma skype stardict iconėliu perkelti priekin?

V
  • 6 Rugp '12

Gali but,kad tai temos problemą.
O dėl Skype, Stardict piktogramų kilnojimo nežinau?

H
  • 7 Rugp '12

Na išsprendžiau dėl paraščių, pasisekė išsigooglinti per laiką.. Na dėl skype ir kitko tai čia manau notification area tokia padaryta ir nieko nepakeisi, lyg ant kitų aplinkų priekį būdavo vartotojo paleistos programos, o wireless ir pan gale, bet tiek to čia įpratimo reikalas...

A
  • 7 Rugp '12

@Hemas rašė:
Na išsprendžiau dėl paraščių, pasisekė išsigooglinti per laiką..
Yra tokia nerašyta taisyklė, jei jau suradai sprendimą, pasidalink su kitais

H
  • 7 Rugp '12

Pasirodo tai ne bugas buvo, o po defaultu taip nustatyta. Todėl jį ištaisyt nesudėtinga spaudžiam menu => settings => workspaces ir ten pasikoreguojam kaip norim.

Beje gal kas žinot ką reiškia ,,RC realise"? Šito niekaip neišsiaiškinu.

V
  • 7 Rugp '12

@Hemas rašė:
Beje gal kas žinot ką reiškia ,,RC realise"? Šito niekaip neišsiaiškinu.

RC - release candidate.
http://en.wikipedia.org/wiki/Software_r ... life_cycle