linkejimai windowsui

W
  • 9 Kov '12

Grybas tu

Ar senai pradejai sneketis su grybais?

N
  • 1
  • 9 Kov '12

@windows rašė:

Grybas tu

nuo tada kai tu cia pasirodei. visu kalbu reik mokintis kad tokius mashrumus pamokyt

W
  • 9 Kov '12

@neerkaas rašė:

@windows rašė:

Grybas tu

nuo tada kai tu cia pasirodei

Bandei aptarti tai su savo gydytoju?

N
  • 9 Kov '12

kad man jo net nereikia
ne nu finise tu ir vel apie savo pastangas pateikt individui savo nuomone, kaip jam taip aptart kazka, ko jam nera

A
  • 10 Kov '12

Gal but būtų įmanoma dialogus perkelti į privačias žinutes?

Nežaiskit "mano žodis turi būti paskutinis, negaliu nusileisti" žaidimų.

N
  • 5 Bal '12

kodel, tu, pasirinkai pries tai buvusius nikus, tokius, kaip rdx, hmx???
gal koks chemikas busi ??? Ar karys naudojes vietoj TNT . ar cia sutapimas?
Tu, gal kaip teroristas... elgiesi panasiai... hmmm idomu
na kam naudojamas rdx...
http://en.wikipedia.org/wiki/RDX

W
  • 6 Bal '12

Taip savo laiku domejausi chemija, ir kaip kiekviena berniuka tuo metu mane labiausiai domino ta jos puse kuri gali padaryti garsu "bum". Ir pirmakart situos nickus panaudojau zaisdamas quake 1.

E
  • 6 Bal '12

O tai kaip tada esenstein, bebras,...?

W
  • 6 Bal '12

@EXEinjector rašė:

Sitie nickai buvo vienadieniai, jau po rdx/hmx bano, be ju buvo dar kruva kitu kaip pvz rdx2..5 kurie gaudavo bana iskart po registracijos. Matyt kazkam buvo alergija man, nors pagal ideja as jokiu forumo taisykliu nebuvau pazeides. Tiesiog kartais esi zmogus priverstas pasinaudoti kitu nicku, nes pvz bet koks mano postas ne trolinimo skyriuje iskart issaukia negatyvia reakcija (su nicku windows), paskutinis pavyzdys buvo su youtoube problemom (nors as iskarto supratau kame bedos, bet buvau tik isjuoktas).

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 6 Bal '12

Taip, reiketu sukurti tema 'neerkaas „teismas“', nes jis labiau nusipelne tokio teismo uz nepagarba kitiems.

N
  • 1
  • 6 Bal '12

@Techtronic rašė:
Taip, reiketu sukurti tema 'neerkaas „teismas“', nes jis labiau nusipelne tokio teismo uz nepagarba kitiems.

Tu, windows maziau pjauk ta gryba, ne mazi vaikai esam.
Esant reikalui, prasom pakomentuot, Techtronic minciu eiga. Kaip tai atsirado, kad reikia tokios temos? Gal ponas windows prisideda, kad taip jau malonu monologu varyt butu...
Pabaigai pasakytina, kad "Techtronic-windows" padare esmine klaida. Esme, kad argumentuose yra klaidu, taigi, tai pastebeta ir to man gana
seip maloniai komentuojate, ponai is mazosios p
Ir aplamai, windows, tu toks karstakosis, net lenki mane. maisyk kortas jaunuoli, nes isleisiu tavo paraka... taip kaip sakiau, po viena lastele is leto. as laiko turiu koki pussamzi...

N
  • 1
  • 6 Bal '12

@EXEinjector rašė:

Ale rimtai... nu
kas toks bebras??? cia dar vienas pavasario kurmis? kurio tikslas israust kupsta Isrause ir mes matom stai ka, windows vs Techtronic
viewtopic.php?f=13&t=8076&start=10
manau geri prisiminimai uztikrintys, kai kurias temas...

W
  • 6 Bal '12

Prisipazinsiu man kartais sunku sekti neerkaas minciu eiga. Matyt skirtinga maista valgome.

N
  • 6 Bal '12

@windows rašė:
Prisipazinsiu man kartais sunku sekti neerkaas minciu eiga. Matyt skirtinga maista valgome.

taigi as tau sakiau po viena lastele zudysiu. Tik po viena saunuolis, bent nika parasei teisingai. sveikintina
seip, ka Reindmonde valgyt duoda?
ai jauteisi, super psichologas, chemikas, daktaras ir visazinis ar ne? gal man pristatyt is naujo tave "pagl" chemija, matematika, psichologija, ir kitus kriterijus??? As taves klausiau ne karta, ar mes sutariam ir susitaikom???
va tada aptarsism pasaulio nuodemes
ziuriu nurasineji velniop teisingus atsakymus, windows...

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 7 Bal '12

Turbut laikas ir man prisideti prie windows puses.

p.s nezinantiems cia atrodo yra ubuntu.lt stats

W
  • 7 Bal '12

@Techtronic rašė:
Turbut laikas ir man prisideti prie windows puses.

p.s nezinantiems cia atrodo yra ubuntu.lt stats

As pamenu juokaudavau, kad windows yra dazna OS ubuntu.lt forumuose, kadangi kai nuluzta X serveris, tenka is dualbooto ar kito kompiuterio uzeiti i ubuntu.lt ir klausti kaip ji atgaivinti. Tas pats pasakytina ir su networku.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 7 Bal '12

@windows rašė:
kadangi kai nuluzta X serveris, tenka is dualbooto ar kito kompiuterio uzeiti i ubuntu.lt ir klausti kaip ji atgaivinti. Tas pats pasakytina ir su networku.

O tai reiskia, kad dauguma "linuxistu" nesugebetu naudotis linux be Microsoft Windows.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 7 Bal '12

Och taip, apie X.
Ar vis dar nepasileides X atjungia ir mouse su keyboard? Gal kas zinot kodel ?

R
  • 7 Bal '12

@windows rašė:
As pamenu juokaudavau, kad windows yra dazna OS ubuntu.lt forumuose, kadangi kai nuluzta X serveris, tenka is dualbooto ar kito kompiuterio uzeiti i ubuntu.lt ir klausti kaip ji atgaivinti. Tas pats pasakytina ir su networku.

Šiaip tai live CD naudojamas, jei nulūžta.