neerkaas „teismas“

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Bal '12

Esame draugiska bendroume ir stengiames padeti vieni kietiems, bet yra tokiu kurie dergia foruma.

Tau ka, berukant zole tokios "puikios" mintys issirutulioja? suvarei kazkokia nesamone... tai yra sudo uzmalei, kad galima butu kokio kaimo 10 hektaru plota tavo organika patrest.

Kai man su linux problemu nera, tai turiu laiko tokiems kaip tau sudo pamalt.

ale kokie juokingi poooveiksliukai, nu ir is kur jus ju rovet, berniukai???
tikriausia daug laiko sugaistate kol juos cia partempete
Miela, bet neveiksminga...

Liudnoka ziuriu Jums daros, broliai jaunuoliai tik "copy - paste" argumentais apsibarste esat. Pamire kazkodel troliu kampelis,a? vitaminu gal reikia? Windows, tu pakviesk gal daugiau savo bendraminciu, is savo troliu stazuotoju bendruomenes nors tarpusavyje pabendrausit ubuntu saite...

Apsisikt tu galetai issvis. zmones neuzsiima kazkokiom nesamonem kaip tu, o tik numete clika ir fsio. O tau iskart salyga smegenyse ka cia padarius, kad pasirodyciau kvailiau.

Uzsiciaupk visiems laikams!!! tau turetu ir netik priminti, bet ir koreguoti smegenu impulsu skyrstymo mechanizma.

Perspetas tikrai ne karta.
Kodel forumo moderatoriai nieko nesiima ?!
Kodel toks elgesys yra toleruojamas ?!

R
  • 27 Bal '12

Kaži kodėl man atrodo, kad visą šią bendruomenę skaldo būtent windowsas ir techtronikas? Gal kam irgi taip pat atrodo?
Mano manymu, atskira forumo zona nieko gero nedavė...

V
  • 27 Bal '12

Vieno forumo temos nelankau . Delfi.lt lygis, suprantu.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Bal '12

@Ramashk rašė:
Kaži kodėl man atrodo, kad visą šią bendruomenę skaldo būtent windowsas ir techtronikas? Gal kam irgi taip pat atrodo?
Mano manymu, atskira forumo zona nieko gero nedavė...

Tai reiksti savo nuomone reiskia "skaldyti jusu bendruomene" ? O izeidineti kitus yra visiskai normalu Ubuntu bendruomenei ?

R
  • 27 Bal '12

Kur tokios diskusijos vystomos nera prasmes manau ten teist ka nors ar panasiai. Turbut tik delto. Butu kituose forumuose- beabejo imtumemes priemoniu. Ir imames.
P.S.
Pries ka nors teisiant, reikia labai idemiai ir kritiskai ivertint savo pasisakymus.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Bal '12

@Ramashk rašė:
Kaži kodėl man atrodo, kad visą šią bendruomenę skaldo būtent windowsas ir techtronikas? Gal kam irgi taip pat atrodo?
Mano manymu, atskira forumo zona nieko gero nedavė...

As tau patariu rinkti zodzius, nes tokiu kaip neerkaas gali ir padaugeti.

R
  • 27 Bal '12

@Techtronic rašė:
As tau patariu rinkti zodzius, nes tokiu kaip neerkaas gali ir padaugeti.

Čia ką? Grasinimas???

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Bal '12

@raimeksas rašė:
Kur tokios diskusijos vystomos nera prasmes manau ten teist ka nors ar panasiai. Turbut tik delto. Butu kituose forumuose- beabejo imtumemes priemoniu. Ir imames.
P.S.
Pries ka nors teisiant, reikia labai idemiai ir kritiskai ivertint savo pasisakymus.

Butent kokios diskusijos ? Ir ar tu tikrai manai, kad ten yra vieta vienas kita izeidineti ?

R
  • 1
  • 27 Bal '12

@Techtronic rašė:
Butent kokios diskusijos ? Ir ar tu tikrai manai, kad ten yra vieta vienas kita izeidineti ?

Nepatinka - nesilankyk čia.

P.S. Kaži kas čia išprovokuoja tą įžeidinėjimą?

A
  • 27 Bal '12

Dar mažai jums čia tų blevyzgų... Visa tai gali privest iki tokio lygio, kaip vienas mano karts nuo karto aplankomas saitas/forumas...
http://radioscanner.ru

@radioscanner.ru rašė:
Регистрация новых участников в настоящее время производится в «ручном» режиме. Если вы уверены, что лично ваше присутствие на этом сайте в качестве участника будет полезно для его ресурсов и сообщества, - направьте заявку о регистрации по адресу reg@radioscanner.ru. В заявке необходимо указать строго в приведенной последовательности:

 - **Желаемый ник** (сначала надо проверить поиском не занят ли он)
 - **Контактный e-mail** (на него придет уведомление в случае регистрации)
 - **Местонахождение** (населенный пункт обязательно, область и государство - по желанию)
 - **Род занятий** (отношение к сфере радиосвязи и радиомониторинга)
 - **Интересы и хобби** (применительно к сфере радиосвязи, радиомониторинга или смежным областям)
 Желательно указывать:
 - Имеющееся в вашем владении или распоряжении радиосвязное оборудование

При решении вопроса о регистрации оценивается вся указанная в заявке информация. Направляя заявку вы подтверждаете, что ознакомились с правилами и обязуетесь их соблюдать. При всем при этом никаких обязательств в отношении полученной заявки администрация сайта на себя не принимает. Сроки принятия решения по заявке не установлены.

Единственная гарантия такая: чем более безграмотный, кривой, непонятный, короткий (или наоборот бессмысленно раздутый) текст вы напишете в заявке - тем меньше шансов, что вы будете зарегистрированы. Если вы не привыкли утруждать себя знаками препинания, пробелами, заглавными буквами, не можете правильно воспроизвести марку и модель собственной радиостанции - лучше даже не пытаться.

Beje, Techtronic'ai, tas subforumas ir skirtas delfio lygio blevyzgoms...
Manau, supranti, apie ką aš...

E
  • 27 Bal '12

@Ramashk rašė:

@Techtronic rašė:
Butent kokios diskusijos ? Ir ar tu tikrai manai, kad ten yra vieta vienas kita izeidineti ?

Nepatinka - nesilankyk čia.

P.S. Kaži kas čia išprovokuoja tą įžeidinėjimą?

Geras pasiūlymas..

R
  • 27 Bal '12

@eko rašė:

@Ramashk rašė:

@Techtronic rašė:
Butent kokios diskusijos ? Ir ar tu tikrai manai, kad ten yra vieta vienas kita izeidineti ?

Nepatinka - nesilankyk čia.

P.S. Kaži kas čia išprovokuoja tą įžeidinėjimą?

Geras pasiūlymas..

Irgi tokios pat nuomones. Ir nusiraminkit.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Bal '12

@eko rašė:

@Ramashk rašė:

@Techtronic rašė:
Butent kokios diskusijos ? Ir ar tu tikrai manai, kad ten yra vieta vienas kita izeidineti ?

Nepatinka - nesilankyk čia.

P.S. Kaži kas čia išprovokuoja tą įžeidinėjimą?

Geras pasiūlymas..

Tai viskas ka galit parasyti apie tai ? Ar jau galiu daryti isvadas?

A
  • 27 Bal '12

Tik nebesilankyk trollių forumę - žiūrėk, kaip mat kažką praleidi

Kadangi trolį windowsistą nenuteisėm, trolį linuxistą teist tai pogį nėra prasmės. Sankcijos tos pačios "speciali erdvė - smėlio dėžė". Aš pats neerkaas kelis kartus perspėjau, kad neperlenktų lazdos. Dėja matyt dėl pernelyg karšto temperamento nusileist niekaip negali.

Jei pamatote netinkamą žinutę spauskit "šauktuką", moderatoriai pasistengs ją pašalinti.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Bal '12

Na jeigu jums svarbesni yra troliai, tai as neprisidedu prie jusu ir palieku jusu foruma.

W
  • 27 Bal '12

Tai kaip suprantu, dabar kai problema iskelta i pavirsiu ir matome kad vienas is posteriu atvirai izeidineja, ir dergia kita asmeni kas priestarauja rodos istatymams, tai pagal sirex nurodymus tokie postai turi buti salinami be jokio teismo.
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=416353
19 straipsnis

3. kurstomas karas ar neapykanta, tyčiojimasis, niekinimas, kurstymas diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu;

2. Draudžiama platinti dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą.

@sirex rašė:
Ghost, fleimų/trolių forumas yra moderuojamas, būtina trinti visus postus, kuriuose pateiktas turinys prieštarauja įstatymams:
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=416353 (skaityti 19 straipsnį).

D
  • 27 Bal '12

Aš tai asmeniškai tiek pasakysiu, tos juodosios zonos temų aš iš viso neskaitau ir ten nesilankau, tad ir viešai pareiškiu, kad tos zonos neprižiūriu ir nemoderuoju, nes jei būtu mano valia tai jos net nebūtu ten buvę
Pasiūlyčiau ir kitiems, kurie nenori gadintis nuotaikos, ten nesilankyti
O kitose normaliose temose aš tokių žinučių to nario nesu matęs, ar čia jos buvo siūstos jums į AŽ?

A
  • 27 Bal '12

@windows rašė:
Tai kaip suprantu, dabar kai problema iskelta i pavirsiu

Pagrindinė šio forumo problema esi TU - nusikratytumėm tavęs, nebūtų ir neerkoos.

W
  • 27 Bal '12

@apocalipso rašė:

@windows rašė:
Tai kaip suprantu, dabar kai problema iskelta i pavirsiu

Pagrindinė šio forumo problema esi TU - nusikratytumėm tavęs, nebūtų ir neerkoos.

Mano postai neskatina neapykantos kazkuriam asmeniui, as stengiuosi neizeidineti (jei izeidineju tai tik subtiliai o ne kaip vezikas), bei neskatinu naudotis piratine programine iranga kaip tik siulau atviro kodo alternatyvas. As rodos kvieciu diskutuoti ir pabandyti mane logiskais argumentais nugaleti, manyciau tai yra pakankamai normalu. Diskusijos tam ir yra kad praplesti mastymo horizonta.
O del kas yra ko problema neverta visko suversti i mane, tai yra jeigu zmogus skatina neapykanta ir dergia kita asmeni tai kaip ir sirexas sake tokio zmogaus postai turi buti trinami/moderuojami. Jeigu kai kurie sio forumo administratoriai nenori uzsiimti Troliavimo skyriaus moderavimu, tokia funkcija galiu atlikti ir as pats (kur man kreiptis del administratoriaus teisiu? )

N
  • 27 Bal '12

@apocalipso rašė:

@windows rašė:
Tai kaip suprantu, dabar kai problema iskelta i pavirsiu

Pagrindinė šio forumo problema esi TU - nusikratytumėm tavęs, nebūtų ir neerkoos.

Tai geriausias sios temos postas. nera windows nera nerkos. Uz savo principus atsakau pries ubuntu bendruomene, bet tokiems kaip windows nenusileisiu, nei uz "kapeika ir dabar tie veikejai bando pavergt ubuntu saito valdytojus savo beprasmiais jausmais, jau matau. Taigi nesusitvarko su mano mintimis... Taigi tai jau buvo akcentuota. As pasakiau, kad nebus cia gry...w..., tai ir nebus, nes as savo trigrasio nekisu i windowsu bendruomene. Aciu uz demesi. replay mayby to Redmond? Windows gana pasaku... su visais monologais skirtinguose accontuose, ok?