Prisijungti

Prisijungimas prie router'io

• 9 Kov '12

Sveiki! Pasikeiciau marsrutizatoriu ir iskilo tokia problema, kad negaliu prie jo prisijungti. Be to, matau kazkokius keistus duomenis apie gatewaybash-4.1# netstat -r Kernel IP routing table Destination Gateway Genmask Flags MSS Window irtt Iface 212.122.69.0 * 255.255.255.192 U 0 0 0 eth0 loopback * 255.0.0.0 U 0 0 0 lo default 212.122.69.62 0.0.0.0 UG 0 0 0 eth0
Kai bandau ssh, telnet ar putty nurodytu adresu - prisijungti nepavyksta. Gal galite kas pakomentuoti ar paaiskinti?
Router'is tp-link TP-WR1043ND.

• 9 Kov '12

Ar kam yra pavyke prisijungti prie svetimo routerio?

• 9 Kov '12

Koks tu protingas. Butent, kad jungiuosi prie savo router'io, bet ip rodo isorini (ir net ne mano), juk todel ir klausiu.
Be to, jei jungciausi prie svetimo, manes bent slaptazodzio prasytu, o cia tiesiog "connection refused".

• 9 Kov '12

Tai kad ne. Ir savas be slaptažodžio nesijungia. O zebra tai dar ir savo slaptažodį įpiešus... Bent jau su speedtouch tai taip dariau - parsisiunčiau zebros konfigūravimo ini failus, ten ištryniau visus slaptažodžius, tada routeriui perrašiau originalų firmware ir sukėliau zebros ini, bet jau be slaptažodžio

• 9 Kov '12

Žinau, kad klausymas nuskambėjo "ne i tema'
Tiesiog nenorėjau daryti tam atskiros temos ir tikėjausi/-iuosi kieno nors retorinio atsakymo "man yra pavykę"

• 9 Kov '12

@scania_gti rašė:
Tai kad ne. Ir savas be slaptažodžio nesijungia.

Nesupratau, ka norejai pasakyti. Juk rasiau, kad BENT SLAPTAZODZIO PRASYTU, o dabar nepraso nieko ir gateway keista rodo.

@EXEinjector rašė:
Tiesiog nenorėjau daryti tam atskiros temos ir tikėjausi/-iuosi kieno nors retorinio atsakymo "man yra pavykę"

Man yra pavyke, bet kas is to? Dabar net prie savojo pasijungt negaliu.

• 9 Kov '12

Tai kad neprašė slaptažodžio... Na, aš jungiausi per firefox http://192.168.1.1
ir tiesiog nerodė jokio prisijungimo. Ir per telnet (tada dar su win sėdėjau) nesijungė.
O zebros slaptažodis buvo:
_CYP_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e
toks neitin atspėjamas

• 9 Kov '12

Gerai, bet tau bent vidini ip normalu rode.

• 9 Kov '12

Daugiau jau negaliu padėt, visos mano žinos išsemtos... Dabar turiu DHCP per eth0 ir jokių rūterių...

• 9 Kov '12

tu cia gal prie to samknows routerio bandai jungtis?

• 9 Kov '12

@TreXeM rašė:

Taip.

• 9 Kov '12

@anabolikas rašė:

@TreXeM rašė:

Taip.

http://www.topzone.lt/tp-link-tl-wr1043 ... hackinimas

• 9 Kov '12

@TreXeM rašė:

@anabolikas rašė:

@TreXeM rašė:

Taip.

http://www.topzone.lt/tp-link-tl-wr1043 ... hackinimas

Tu rimtai? Tai gi as neklausiu kaip ji perinstaliuoti, as klausiu, kaip prisijungti prie jo, nes rodo keista gateway ir neprisijungia nei prie to, kuri rodo, nei 192.186.1.1, 192.186.1.100, 192.186.1.2 etc.
Ir kodel "netstat" man tokias pievas rodo?

• 10 Kov '12

Nežinau ar minėjai, bet ar per LAN laidą bandai jungtis? (pas manęs by default firmware su tokiais nustatymais, kad su wifi neprisijungsi)

• 10 Kov '12

Taip, per lan bandau. Kodel man toki gateway rodo?

• 12 Kov '12

@anabolikas rašė:
Taip, per lan bandau. Kodel man toki gateway rodo?

Kaip kodėl? - tavo maršrutizatorius taip nustatytas.

@anabolikas rašė:
Tu rimtai? Tai gi as neklausiu kaip ji perinstaliuoti, as klausiu, kaip prisijungti prie jo, nes rodo keista gateway ir neprisijungia nei prie to, kuri rodo, nei 192.186.1.1, 192.186.1.100, 192.186.1.2 etc.
Ir kodel "netstat" man tokias pievas rodo?

Tau pasiūlė išspręsti problemą.
netstat rodo kaip yra.

• 12 Kov '12

Bet mano supratimu marsrutizatorius gateway turi rodyti vidini ip, o sitas, atrodo, isorinis.
Pasiulyta sprendima as maciau, aciu, bet kadangi nepavyksta prisijungti, tai nematau is jo naudos.

• 12 Kov '12

Tau rodys tokį IP (kitaip tariant, skaičių), kuris yra įvestas maršrutizatoriaus nustatymuose.
Tavo IP prisijungia prie maršrutizatoriaus, tada jis sukramto tavąjį IP, nuryja ir pirsteli tau paketą, kuriame yra tiek informacijos, kiek jis užprogramuotas tau parodyti. (:

• 12 Kov '12

@Ghost rašė:
Tau rodys tokį IP (kitaip tariant, skaičių), kuris yra įvestas maršrutizatoriaus nustatymuose.
Tavo IP prisijungia prie maršrutizatoriaus, tada jis sukramto tavąjį IP, nuryja ir pirsteli tau paketą, kuriame yra tiek informacijos, kiek jis užprogramuotas tau parodyti. (:

Tai kaip as galiu prisijungti prie mano router'io, jei ne per gateway?

• 12 Kov '12

Gali pabendrauti su savo IPT ir paklausti, galiausiai (;

Atsakyti