Fedora

I
  • 9 Kov '12

Problemos su atnaujinimu. Gal kas gali "išversti".

KLAIDA su transakcijos ir priklausomybių tikrinimu:
kernel-uname-r = 2.6.41.10-3.fc15.i686 is needed by kmod-wl-2.6.41.10-3.fc15.i686-5.100.82.112-1.fc15.3.i686
Praneškite apie šią klaidą adresu http://yum.baseurl.org/report

Beje, naudoju Fedora 16

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 9 Kov '12

Keista, naudoji Fedora 16, bet turi Fedora 15 wireles moduli.
Gali pabandyti istrinti ji, ir po atnaujinimo vel idiegti.

I
  • 9 Kov '12

Ačiū.
O tai vien dėl vieno paketo man nesueina visi atnaujinimai (apie 16 MB)?
PS. Kiek supratau pagooglinęs, RPM Fusion nebeliko broadcom paketų ar kažkas tokio.
PPS. Bet kokiu atveju, patarimas padėjo, ačiū, labai. Tik ištryniau F15 modulį, iš naujo nebediegiau

I
  • 14 Kov '12

Gelbėkite: nesikrauna Grubas. Rašo "welcome to grub. Grub is loading". Nereaguoja į klaviatūrą net po reseto. Gal kaip nors įmanoma su kokiu live CD atgaivinti? Kompe Dual boot F16 ir Win7

A
  • 14 Kov '12

@Igelis rašė:
Gelbėkite: nesikrauna Grubas. Rašo "welcome to grub. Grub is loading".

Bandei kapstytis po senus atsakymus? (pvz: GRUB perinstaliavimas). Ir jei kas nesigaus tai manau ten (grub temoje) parašyk, ką bandei ir kokie rezultatai.

I
  • 18 Kov '12

Sveiki, kurį laiką grubas veikė (po reseto) ir apie savaitę visos OS ir kerneliai užsikraudavo. Šiandien vos pavyko užkrauti, iš pradžių Win7 per liveCD, o vėliau šiaip ne taip ir Fedorą. Paskaitinėjau senesnes forumo diskusijas apie Grubo problemas, bet taip ir nesupratau kaip mano problemą spręsti: perrašyti grubą?
PS. Jei jau perrašinėsiu grub2, tai ar man reikia tai daryti iš liveCD? Ar būtinai tai turi būti Fedoros diskas? O gal galiu perrašyti grub2 tiesiai iš OS?

I
  • 22 Kov '12

Nežinau, gal vis gi mano rankos kreivos, bet kuo toliau, tuo daugiau problemų su F16. Su grub2 neišsiaiškinau (žr. aukščiau), dabar pradėjo Epiphany naršyklė lūžinėt, nekalbant, kad flash neveikia su ja (čia jau be F17 šito bugo nepataisys). Šiandien atsinaujinau linux branduolį iki 3.3.0, tai nebeveikia bevielis ryšys. Googlas tyli dėl to

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 22 Kov '12

@Igelis rašė:
Sveiki, kurį laiką grubas veikė (po reseto) ir apie savaitę visos OS ir kerneliai užsikraudavo. Šiandien vos pavyko užkrauti, iš pradžių Win7 per liveCD, o vėliau šiaip ne taip ir Fedorą. Paskaitinėjau senesnes forumo diskusijas apie Grubo problemas, bet taip ir nesupratau kaip mano problemą spręsti: perrašyti grubą?
PS. Jei jau perrašinėsiu grub2, tai ar man reikia tai daryti iš liveCD? Ar būtinai tai turi būti Fedoros diskas? O gal galiu perrašyti grub2 tiesiai iš OS?

Gal tau uztenka mbr atstatyti ? Kaip tai nutiko ? ka raso grub ?

@Igelis rašė:
Nežinau, gal vis gi mano rankos kreivos, bet kuo toliau, tuo daugiau problemų su F16. Su grub2 neišsiaiškinau (žr. aukščiau), dabar pradėjo Epiphany naršyklė lūžinėt, nekalbant, kad flash neveikia su ja (čia jau be F17 šito bugo nepataisys). Šiandien atsinaujinau linux branduolį iki 3.3.0, tai nebeveikia bevielis ryšys. Googlas tyli dėl to

Ir vel mazai informacijos...

I
  • 22 Kov '12

Dėl bevielio: dabar rašau užsikrovęs 3.2 branduolį. Iki šiol bevielis veikė.
Paleidus 3.3 branduolį, iwconfig rašo, kad eth1 interfeiso nėra.
Wifi korta - Network controller: Broadcom Corporation BCM4313 802.11b/g/n Wireless LAN Controller (rev 01)
Naudoju broadcom-wl-5.100.82.112-2.fc16 STA driverį.

Dėl grubo - mbr atnaujinau. Kol kas viskas gerai

V
  • 23 Kov '12

Pabandyk b43 tvarkyklės.

A
  • 23 Kov '12

Nuo 3.3 kernelio kažkokie pakeitimai buvo, kuriuos užsiminė vienam buge:

@Josh Boyer rašė:
The compat-wireless mechanism in Fedora is being dropped as soon as F16 rebases to the 3.3 kernel. I don't see us investing much effort to fix this when it's going to be removed completely.
gal tai susije su tavo atsiradusia problema.

I
  • 25 Kov '12

nepraėjo ir savaitė, pataisė wifi bugą.

I
  • 29 Kov '12

Ką gi, ir Epiphany nebelūžinėja po flash atnaujinimų

I
  • 30 Geg '12

Išleista Fedora 17 Beefy Miracle. Aš dar nedrįstu apsigreidinti, palauksiu, pora savaičių, kol bus garantuotai stabili. Bet jei kas jau turite - pasidalinkite įspūdžiais

R
  • 31 Geg '12

Jau antra diena tyrinėju. Prieštai buvusių versijų su gnome3 negalėjau naudot, labai drožė failų indeksavimas tracker. Dabar šito bugo (?) nebėra- svajonė kaip ir išsipildė naudotis savo pirmu linux distributyvu (Fedora Core 4)
Tai va, mano atveju teigiamas dalykas yra sutvarkytas tracker. Iš neigiamų- gnome3 (daugumoj distrų) atsirado šlykštūs pranešimai apie programų lūžius, kaip kadaise KDE4... Nors vizualiai tos programos kuo puikiausiai lyg ir veikia Gal žinot kaip tuos pranešimus atjungt?

A
  • 31 Geg '12

@raimeksas rašė:
Jau antra diena tyrinėju. Prieštai buvusių versijų su gnome3 negalėjau naudot, labai drožė failų indeksavimas tracker. Dabar šito bugo (?) nebėra- svajonė kaip ir išsipildė naudotis savo pirmu linux distributyvu (Fedora Core 4)
Tai va, mano atveju teigiamas dalykas yra sutvarkytas tracker. Iš neigiamų- gnome3 (daugumoj distrų) atsirado šlykštūs pranešimai apie programų lūžius, kaip kadaise KDE4... Nors vizualiai tos programos kuo puikiausiai lyg ir veikia Gal žinot kaip tuos pranešimus atjungt?

O kaip sistemos greitis? Ar vis dar tokia pati leta, kokia ir buvo?

R
  • 31 Geg '12

@anabolikas rašė:
O kaip sistemos greitis? Ar vis dar tokia pati leta, kokia ir buvo?

Kokia buvo lygint negaliu, nes apskritai neįmanoma buvo dirbt dėl tracker. Dabar normaliai, lygir...

W
  • 31 Geg '12

@raimeksas rašė:

@anabolikas rašė:
O kaip sistemos greitis? Ar vis dar tokia pati leta, kokia ir buvo?

Kokia buvo lygint negaliu, nes apskritai neįmanoma buvo dirbt dėl tracker. Dabar normaliai, lygir...

Kazkaip nepastebejau kad man stabdytu fedora 16. Matyt cia vienas is tu asmeniniu anekdotiniu atveju. Bet kas man nepatiko tai kad 17 versijoje rodos net negalima pasirinkti btrfs sistemos instaliacijos metu (pagal aprasyma ju puslapyje), kas buvo galima su 16 versija DVD. Taip sakant is pradziu zadejo su 16 versija default, veliau nukele i 17, o dabar dar karta nukele i busima 18

I
  • 11 Bir '12

Fedora 17 savaitė po apgreido: sukasi ir kraunasi greičiau nei F16, lūžimo nebuvo nei vieno (nors ir F16 skųstis negalėjau). Bėdos (atsakymo google neradau): 1) Epiphany naršyklė visiškai "išsigimė" - langas be višutinio freimo, nebėra išjungimo ir sumažinimo mygtuko, flash neveikia (kaip ir F16), jaučiu nebepažabosiu šios kažkada buvusios puikios naršyklės. 2) negaliu paleisti gnome-shell-weather-extension; bandžiau diegti skirtingus variantus - gnome-tweak-tool'e neaktyvus įjungimo mygtukas, šalia jo šauktukas.
Na, o apskritai - Fedoros kūrėjai padirbo iš širdies, puiki distra

A
  • 11 Bir '12

Su Flash'u problemų nebuvo pas mane nei F16 nei F17. Flash diegiau iš adobe svetainės. Jo pastebėjau, kad Gnome turi problemų su "backwards compatibility"(tai labiau filosofija nei problema, kuri ne visiems tinka)..