Padekit!

M
  • 7 Bal '12

Turiu ubuntu 11.10 ir pas mane viena beda.Suinstaliavau ati driverius paskui man monitorius rode out of range.Restartavau kompa ta pati rodo.Laukiau valanda vistiek tas pats.Ir man vel reikejo perinstaliuoti ubuntu.

R
  • 7 Bal '12

O be draiverių blogai? Šiaip ubuntu turi savyje ati atviro kodo draiverius.
Beto nėra info konkrečiai apie kokios ati vaizdo plokštės modelį kalba.

M
  • 7 Bal '12

Pas mane ati hd 4350.Bet vistiek ekrano rezoliucija pasikeistu.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 8 Bal '12

@mariuxx091 rašė:
Pas mane ati hd 4350.Bet vistiek ekrano rezoliucija pasikeistu.

Radau Linuxmint forume "ATI Radeon HD4350 driver issue <SOLVED>"
http://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?f=49&t=87442
Gal pades.

M
  • 8 Bal '12

Ta pati rodo out of range 75khz/60khz perinstaliavau i kubuntu

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 8 Bal '12

@mariuxx091 rašė:
Ta pati rodo out of range 75khz/60khz perinstaliavau i kubuntu

Praverciau ubuntuforums.org foruma del hd 4350 ir susidariau nuomone, kad turi didele problema.
Gal ir rastume sprendima, jeigu butu daugiau informacijos (logai ir panasiai).

M
  • 9 Bal '12

Tai gal monitoriaus problema?

M
  • 7 Spa '14

Nes pas mane lg flatron 19coliu w1934s pas mane kazkur 30~83kHz/56~75Hz(taip parasyta gamintojo tinklapyje.)Beje, man leidzia tik kazkur 800x600 ir 1024x768. Kokius linuxus nebandai tas pats, nebent pcbsd, bet ten sunkus veiksmas.

A
  • 8 Spa '14

Greičiausiai tai vaizdo driverių problemą ir ne tau vienam taip. Radeon versijavime nesigaudau, bet panašu jog čia senas modelis, tad vargu ar kas jo driverius betobulins.

Jei per pora metų problemos sprendimo neradai, rekomenduoju tiesiog pasikeisti į geresnį supportą turintį modelį. Asmeniškai į AMD/Radeon pusę net nesižvalgyčiau.

M
  • 8 Spa '14

Noreciau paklausti, pas mane motinine gigabyte ir vaizdo plokste taip pat gigabyte. Tai man reikia nupirkti tokios pacios gigabyte kompanijos vaizdo plokste kaip ir pati motinine?

G
  • 8 Spa '14

@mariuxx091 rašė:
Noreciau paklausti, pas mane motinine gigabyte ir vaizdo plokste taip pat gigabyte. Tai man reikia nupirkti tokios pacios gigabyte kompanijos vaizdo plokste kaip ir pati motinine?

Nėra visiškai jokios reikšmės, jei vaizdo korta bus kito gamintojo nei motina.
Išsirink pagal galimybes patinkančią, tik sužiūrėk, kad lizdas atitiktų tą, kuris yra tavo motinoje, nes kitaip jos neįkiši. (PCI Express 2.0, PCI Express 3.0)

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 10 Spa '14

Keisti HW yra stupid idea.
Va tarkim nesenai Alex Deucher (AMD's open-source team) at XDC2014 pristate
AMDGPU Linux driver atviro kodo. Kas yra aisku saunu, ir shame Nvidia... Todel ateiti ka reiktu pasirinkti Nvidia ar ATI/AMD's GPU yra ant gero klaustuko.

Autorius kaip ir nenurode detaliu kas ten tiksliai yra blogai, gal problema tame, kad nenaudojamas visai joks video driver (arba naudojamas netinkamas)...

Jeigu nori pagalbos, tai pasistenk pateikti kuo daugiau informacijos apie problema.