Ultimate Edition

K
Krisna
Rolandas Krisna
  • 9 Vas '13

pirmiausia kompui reik geru pajegumu,jei nori naudot ue os,o siaip visai nieko...

U
  • 31 Geg '13

Naudoju Ultimate Edition 2.7 ir esu labai patenkintas super ! BANDŽIAU IR VĖLIVESNES VERSIJAS IKI3.5 BET APSISTOJAU TIES 2.7 .... SAKYČIAU YRA KELI ARGUMENTAI KODĖL RENKUOSI 2.7

  1. yra galimybė pakeisti ir susiderinti langų ir teksto spalvas pagal save lengvai ir greitai nes originale lango spalva juoda o textas baltas ,o tai vargina akis .
  2. 2.7 versija daug greitesnė už vėlivesnes ir windows 7 tai sakyčiau niekas neprieštaraus , kad esminis privalumas ! velyvesnė kaip 3.5 jei dvi programas ar dvi naršykles atidarai tai užsilogina , negaliu teigti kaip pas kitus , bet pas mane 4 ramai .
    Aišku , reikia išmesti daugybę programų ir begalę grotuvų kurie nereikalingi . Tik VIENAS nesusipratimas yra kurio neišsprendžiau , bet ne esminis :
    kai yra instaliuota cairo dokas skype dingsta prieiga prie web kameros , kalbi o vietoj kameros vaizdo yra skylė kaip iš žurnalo būtų iškirpta nuotrauka .

Todėl tenka naudoti AVANT DOCK ir viskas veikia puikiai !
P.S. AŠ bandžiau gnome ir kde aplinkoje , bet gnome labiau patinka .

T
  • 2 Bir '13

Šiai distrai kaip jokiai kitai tinka angliškas terminas - bloatware.

Do not want.

U
  • 4 Bir '13

Šiaip , jeigu ką, kad dalį sakinio parašysi angliškai kiečiau neatrodysi ir nieko nenustebinsi. Kad išpūsta tai niekas ir neginčija tik kiekvieno asmeninis reikalas
ar rinktis pagrindinę distrą ir instaliuotis programas ar rinktis UE ir šalinti nereikalingas programas čia jau kaip kam patinka