Qt Creator versiju skirtumai

A
  • 10 Bal '12

Turiu isirases Qt Creator Ubuntu 9.10 , tai sumaniau isirasyti ta programa ir windows 7 . Bet pasirodo tai kad juos labai skiriasi pas ubuntu tai gali kurti programas KDE Linuxsams , o va su windowsams skirta Qt Creator versija tai cia nezinau gali kurti tik nokia telefonams su symbian jei nori koki faila persikelti is Linuxsines versijos tai netinka ir isvis kazkaip jis nepritaikytas windowsams tik Symbian telefonams ir internetiniems programoms kurti .Tai klausimas butu tai as ne ta programos versija skirta windowsams parsisiunciau ar jis tik tam ir teskirtas kaip KDE Linuxsams , o windowsines versijos tik Symbian ir internetiniems programoms .

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 10 Bal '12

Ant Microsoft Windows visai kitaip viskas, ten nerasi gcc ar make (nebent naudoji Cygwin) todel Qt Creator neturi sito.
Butu paprasciau jeigu parasytum ka nori daryti.
Patarciau isbandyti Microsoft Visual Studio kartu su http://qt.nokia.com/downloads/visual-studio-add-in

S
Shookees
Paulius
  • 10 Bal '12

Sveikas, būtų neblogai, jei būtum suformulavęs klausimą bent pabaigoje )
Qt creator tik su linux dirbu, tačiau, kiek žinau, Qt yra universali platforma, tai jos projektai (o gal tik sukompiliuotos ir paruoštos programos) veikia įdiegus atitinkamai Qt windowsuose, linux'e ar net mac'e.

A
  • 12 Bal '12

Na esu tik pradedantysis programu kurime tad man svarbu yra kad matyciau ka noriu sukurti tad Qt Creator man labai tinka nes ten daug kas automatizuota nereikia pradeti nuo nulio ir gali matyti programos langa .Dabar apie tai kaika darau kai as pasirenku kad kurtu C++ programa tai tuoj rodo kad tuo ar kituo truksta reikia patiems isirasyti ir nustatyti Qt Creator programoje kas man siek tiek per sudetinga . Siaip pradzioje bandziau sukurti kazka panasaus i windowsu uzrasine/nootepad ant Linuxsine versija tas gan nesunkiai pavyko va su windowsine Qt Creator versija kazkaip nesigauna . Dar ant windowsu bandziau wxDev-C++ IDE , bet ten viska beveik reikia surasyti ir kai reikia kad programa sukompiliuoti ji kazko nusminga .Tad prisiminiau Qt Creator kurio Linuxsine versija visai puiki kuo nepasakysi apie windowsine versija nes pas ja daug kuo truksta . Dar apie Linux ir windows Qt Creator progrmu tekstu skirtuma as pakeiciau tas include reiksmes nes linuxsines netinka meta klaida , bet matyt kas nors ten programos source tekste skiriasi . Na kaip minejo reikes pabandyti parsiusti ta Microsoft Visual Studio addons skirta Qt Creator .