12.04 release party!

S
  • 12 Bal '12

Sveiki,

Liko 14 dienų ir nieko negirdėt, pradedu baimintis, kad Sirex'ui atsibodo organizuoti. Tikiuosi ne?

S
  • 12 Bal '12

Neatsibodo, bet esu smarkiai užimtas. Šį šeštadienį vyks AKL pirtis (prisidedu, šiek tiek prie organizavimo), balandžio 28 d., šeštadienį organizuoju PyCon-LT 2012. Gegužės 1 d. laukia manoseimas.lt testo paleidimo deadline...

Todėl, tikrai nesupykčiau, jei kas nors apsiimtų Vilniuje paorganizuoti Release Party, gal net ir užsukčiau trumpam.

T
  • 25 Bal '12

12.04 Release'as artėja, o apie release party Vilniuje jokių žinių... Ar nėra norinčių dalyvauti, ar nėra kam organizuoti?

S
  • 25 Bal '12

Nebuvo kam organizuoti, bet jau atsirado:
http://www.ubuntu.lt/node/626

G
  • 2 Geg '12

Aš čia ne į temą, bet gal jau laikas pakoreguot pagrindinį šios svetainės puslapį. 12.04.

A
  • 2 Geg '12

@gintarinis rašė:
Aš čia ne į temą, bet gal jau laikas pakoreguot pagrindinį šios svetainės puslapį. 12.04.

Jo vis dar "Ubuntu 11.10".. na tokius pastebėjimus geriausia pasakyti irc kanale. Man rodos sirex vienintelis turi visas teises modifikuoti drupal puslapį

12.04 Ubuntu Release Party, kaip ir baigėsi plius pats įvykis buvo perkeltas į naujienas. Tad užrakinsiu temą, kad be reikalo į paviršių nebūtų kilnojama.