Problemos su Flash'u

V
  • 15 Bal '12

Vladai bet firefox pas mane viskas tvarkoje tik google chrome kvailioja.

V
  • 15 Bal '12

Šiame saite norėjau patikrinti ar eina online tv http://ovego.3dn.ru/.Manęs paklausė ar leisti flash papildinį, atsakiau kad visada leisti.Tai dabar jau ir yuotube rodo o per chromium ne,čia aš rašau apie google chrome.

V
  • 15 Bal '12

@virgis123 rašė:
Vladai bet firefox pas mane viskas tvarkoje tik google chrome kvailioja.

Na pas mane versiją tokią, kad du flash playeriai „pjaunasi“ tarp saves Chrom-e ir Chromium naršyklėje rašo, kad paketas sugadintas. Pabandyk išjungti arba ištrint flashplayer iš FF arba Chrome, visvien jis iš FF ima flashplayerį.
Chrome yra numatytoji naršyklė?
Instaliavau Chrome.
Pažiūrėjau - chrome://plugins/.
Štai ką rašo pas mane.

Flash (2 files) - Versija: 11.2 r202
Shockwave Flash 11.2 r202
Vardas: Shockwave Flash
Versija: 11.2 r202
Vieta: /opt/google/chrome/libgcflashplayer.so
...
Vieta: /usr/lib/flashplugin-installer/libflashplayer.so
...

Atkreipk pas save ką rašo, kur randasi.

A
  • 16 Bal '12

Firefox'e panašiai galima patikrinti iš kurios vietos traukia flash pluginą.
Firefox adreso lange parašyti: about:configSusirasti plugin.expose_full_path (galima ieškoti per filtrą)
Padaryti jo value "true" (su pele paspaudžiant keletą kartų pasikeičia)Firefox adreso lange parašyti: about:plugins
*Prie "Shockwave Flash" turėrų rastis ir "File name" informacija
Pakopijuok "Shockwave Flash" failo adresą čia. Taip pat pridėk ir iš Chrome flash plugino adresą, kurio prašė Vladasl.

V
  • 16 Bal '12

Pasiskaitymui ir gal sprendimui?
http://maketecheasier.com/enable-flash- ... 2009/08/19
Labai intriguojanti citata.
Note: change the source path if your libflashplayer.so file is not located at other location.

V
  • 17 Bal '12

Vladai,išinstaliavau google chrome stable versiją. Įdiegiau unstable versiją,kol kas viskas gerai flash dirba.

V
  • 7 Geg '12

Pas mane buvo tokia problema,pradėjo flashas kvailioti,nerodyti.Tai aš paėmiau ir google chrome stable pašalinau ir įdiegiau google chrome unstable.Dabar rodo,bet vaizdą per visą ekraną matau tik yuotube o jei koks nors online tv puslapis arba nubo tv per 15min.lt tai per visą ekraną nerodo,gal kas turite minčių.
Linux mint10.

V
  • 7 Geg '12

Išjungt flasho aparatini spartinimą (Settings>Enable Hardware accelartion nuimti varnele).

V
  • 7 Geg '12

Vladai bandžiau ir nuimti varnelę ir uždėti,bet nepadeda.

V
  • 7 Geg '12

1.Pabandyk Firefox, kaip ten rodys. Atnaujint flash iki paskutinės versijos. 2.Chrome stable sugrąžint.

  1. Gal nubo tv ir nerodo per visą ekraną?
V
  • 7 Geg '12

Per Firefox rodo, bet ten varnelė ant spartinimo uždėta.Nubo tv ankščiau irgi rodė,paprasčiausiai man firefox nelimpa,bandysiu grįžti prie stable versijos ir parašysiu kas gavosi.

V
  • 7 Geg '12

Štai kas gavosi su stable versija http://itmages.ru/image/view/510377/ace97176
Redagavau paveikslėlio nuorodą iš Img į URL. Vladasl.

V
  • 7 Geg '12

virgis123 kiek metų tęsiasi flash-o problemos? Gal užtektų ir vienos temos?
viewtopic.php?f=1&t=8229&start=0
viewtopic.php?f=1&t=6994&p=51559&hilit=virgis123#p51554
Temas sujungiau.
Pabandymui
http://www.webupd8.org/2009/08/google-c ... g-ins.html

V
  • 21 Geg '12

Ką aš žinau,atsinaujino google chrome unstable ir pradėjo rodyti.

S
  • 2 Bir '12

Kažkokios problemos su Shockwave Player. Instaliavau naujus 12.04 LTS, bet vat negroja pvz. soundcloud.com.
Ir taip ir anaip, lyg ir atsisiunčiau naują player'į, sumėčiau failus kur prašė, bet nepadeda
Ką daryt?

A
  • 2 Bir '12

Srs, ši tema padaryta dažna su viltimi, jog nauji žmonės susidūrę su problema nepatinges permesti akimi jau siulytus sprendimus šioje temoje. Pamėgink jau siulytus sprendimus ir parašyk ką mėginai ir kas nesigavo.

S
  • 4 Bir '12

[SOLVED]
Bandžiau pats atnaujinti Shockwave player - nesigavo. Instaliavau kažkokį naujesni iš Ubuntu Soft centrer - nesigavo. Instaliavau rekomenduotą Firefox add-on "Flash Aid", kuri išinstaliavo mano instaliuotus shockwave players ir įdiegė naujausią versiją shockwave_player_xxx.tar.gz
Dabar su *.swf nėra problemų, viskas groja.

A
  • 10 Rugp '12

Kadangi Adobe Flash Linux'ui naujų pluginų nebekeps, ir daugeliui padėjęs flash problemas spręsti "Flash-Aid" pluginas nebepalaikomas (dėl tos pačios priežasties). Nutariau rakinti temą bei nuimti "dažnos temos" žymeklį.

Naujoms flash problemoms, ieškokit/kurkit naujesnės temos (per daug atsakymų šioje temoje out-dated).