E-klubas

S
  • 16 Bal '12

Sveiki,
man kilo įdėja sukurti e-klubą skirta linux, operacinei sistemai taip pat android'ui kur informacija būtų pateikiama lietuvių kalba pvz apie bugus, naujienas ir t.t.
Gal būtų pasiūlymų ko dar reikėtų šiam e-klubui.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 16 Bal '12

Kaip tu apie bugus pateiksi informacija?

S
  • 16 Bal '12

@Techtronic rašė:

aš dar galutinai nesu apsisprendęs kokią informaciją talpinsiu. Pagrindinis tikslas mano yra populiarinti LINUX OS, rašyti straipsnius apie LINUX kodėl jie geriau nei Windows. Taip pat pateikti informacija kaip kurti aplikacijas android sistemai. Tiesiog patogiau susisteminti info apie LINUX, kad ji būtų patogiau prieinama paprastiem vartotojam.

S
  • 16 Bal '12

O tai ubuntu.lt su forumu - ne klubas? Užuolaidos ne tokios spalvos?
Nori sukurti klubą - daryk. Sukurk tinklapį, prižiūrėk, vystyk, o kai tauta pamatys, kad pas tave šviežia ir vertinga informacija - patys susiburs!
Kito kelio nėra...
Atnaujinta: kai įdėjau komentarą, pamačiau:

@SkylineDiT rašė:
... apie LINUX kodėl jie geriau nei Windows. ...

Tai dabar viskas aišku
Temperatūra pakilo, ir į pamokas neini? Veikt nėra ko, tai...

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 16 Bal '12

@SkylineDiT rašė:

@Techtronic rašė:

aš dar galutinai nesu apsisprendęs kokią informaciją talpinsiu. Pagrindinis tikslas mano yra populiarinti LINUX OS, rašyti straipsnius apie LINUX kodėl jie geriau nei Windows. Taip pat pateikti informacija kaip kurti aplikacijas android sistemai. Tiesiog patogiau susisteminti info apie LINUX, kad ji būtų patogiau prieinama paprastiem vartotojam.

Gali prisideti prie:
http://www.akl.lt/
http://www.akmc.lt/

Arba kurk savo bloga

O kuom geriau GNU Linux nei Microsoft Windows ir atvirksciai turim tam foruma "Troliavimas, fleimai ir kitos beprasmės diskusijos". Nustebink mus

S
  • 16 Bal '12

scania_gti tu paprastam namų vartotojui pasakyk kad linux geriau nei windows ir į tave kaip į durnių pažiūrės

S
  • 16 Bal '12

Ir teisingai padarys. Paprastam vartotojui reikia kad viskas veiktų. Jam gi nereik laužyt galvos kaip paleist skanerį, tvtunerį ir t.t ir pnš.

A
  • 16 Bal '12

@SkylineDiT rašė:
aš dar galutinai nesu apsisprendęs kokią informaciją talpinsiu. Pagrindinis tikslas mano yra populiarinti LINUX OS, rašyti straipsnius apie LINUX kodėl jie geriau nei Windows.

Šiaip įdomu kiek laiko Linux naudojies. Nes rašyti gerus straipsnius reikia kompetencijos.
Nėra tokio dalyko kaip "geriau nei". Žodis "geriau" yra iš principo subjektyvus ir jis neturi bendro mato, tinkančio visiems.

@SkylineDiT rašė:
Taip pat pateikti informacija kaip kurti aplikacijas android sistemai. Tiesiog patogiau susisteminti info apie LINUX, kad ji būtų patogiau prieinama paprastiem vartotojam.

Manai paprasti vartotojai domisi kaip kurti appsus ant android'o?
Jei nori susisteminti info apie Linux galėtum padėti pildyti dokumentaciją, atnaujinti Linux-related straipnsius Lietuvos vikipedijoje, minėti puslapiai: akl.lt, akmc.lt irgi gera vieta prisidėti.

O jei tai netinka siulau pradėti bendraminčius rinkti nuo populiarių socialinių tinklų: G+, Twitter ar Facebook (juk ten renkasi paprasti žmonės).

W
  • 1
  • 16 Bal '12

@SkylineDiT rašė:
Pagrindinis tikslas mano yra populiarinti LINUX OS, rašyti straipsnius apie LINUX kodėl jie geriau nei Windows.

Gal galima placiau sita tema? Ypac troliavimo skyriuje. Nes mane irgi domina sitas klausimas

Edit. Paskaiciau ankstesnius tavo postus forume, ir suabejojau ar tu kartais nesumaisei LINUX su Windows vietomis savo sakinyje.

N
  • 16 Bal '12

Apie android lietuviskai galima pasiskaityti cia: http://www.androidmanija.lt
O linux bendruomene renkasi ubuntu.lt

S
  • 16 Bal '12

@windows rašė:
Edit. Paskaiciau ankstesnius tavo postus forume, ir suabejojau ar tu kartais nesumaisei LINUX su Windows vietomis savo sakinyje.

aha sumaišiau