Naudojama grafinė aplinka (apklausa)

L
  • 16 Bal '12
Kokią grafinę aplinką dažniausiai naudojate?
Balsai: 56.
L
  • 16 Bal '12

Šiokia tokia apklausėlė apie dažniausiai naudojamas grafines aplinkas.

L
  • 16 Bal '12

Kažkodėl dingo visi rezultatai, pridėjus papildomą pasirinkimo variantą... Teks balsuot iš naujo.

J
  • 18 Bal '12

Naudoju MATE.
G3 nepripažįsta mano kompiuterio, o KDE atkastruot nuo iškastravimo nemoku.
Dar kartais galvoju XFCE įsidiegt, ji patiko.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 18 Bal '12

@jatawis rašė:
Naudoju MATE.
G3 nepripažįsta mano kompiuterio, o KDE atkastruot nuo iškastravimo nemoku.
Dar kartais galvoju XFCE įsidiegt, ji patiko.

Isbandyk narveli, tavo namu augintinis (taip, tas kuris kastruotas) tikiu noretu tokio apsisaugoti nuo taves.

L
  • 19 Bal '12

@sirex rašė:
http://www.omgubuntu.co.uk/?p=26708

Atrodo, tarp mūsų linuxistų Unity nėra pati populiariausia grafinė aplinka.

Kas labiausiai man Unity aplinkoje nepatinka, tai visiškai ribotos konfigūravimo galimybės. Na, aišku, erzina ir negalėjimas minimizuoti langų spustelėjus ant launcher'io ikonos, visi tie didesniame ekrane prasmės neturintys scrollbar'ai, globalus meniu, notify-osd notifikacijų demonas, kurio konfigūravimo galimybės lygios nuliui...

Gnome Shell irgi su default'iniais nustatymais ne itin tinkama kasdieniam naudojimui, bet su priedais ir kokiu Avant Window Navigator galima susikurt daugmaž patogią aplinką. Be to, by default atrodo žymiai patraukliau nei Ubuntu. Aišku, vis tiek išlieka erzinančių dalykėlių su notifikacijomis ir vėlgi ta pati konfigūravimo stoka. Ir kam po galais reikėjo iš Gnome 3 išmesti didžiąją dalį išvaizdos nustatymų? Bent jau aš kaip tik juos dažniausiai ir keisdavau, o dabar reikia diegti papildomą programėlę. Keistokas sprendimas paslėpti "shut down", jei ne Google, iš kur man žinoti, jog reikia spausti Alt? Taip pat nesu tikras, ar paieškos dialogas ir programų meniu per visą ekraną yra gera mintis. Man jis kažkaip atitraukia dėmesį. Šiaip ar taip Shell'e jis man pasirodė patogesnis nei Unity, o Synapse visų geriausia...

KDE vis atsiranda problemų su stabilumu, o ir šiaip norisi kažko lengvesnio...

O kol kas kažkaip visai pripratau prie Xfce...

A
  • 19 Bal '12

Ant laptopo: Unity ant stacionaraus: Gnome-Shell kažkaip normaliai naudojuosi ir vargo nematau nei su vienu. Tas klasikinis gnome jau tiesa sakant net pabodęs buvo.
Šiaip visada galima desktop enviromentą pakeisti, arba išvis visą distro jei jos požiūris pradeda labai krypti nuo tavojo. Tad nematau pagrindo panikuoti ir kitus debilintį..

S
Shookees
Paulius
  • 19 Bal '12

Grįžau prie debian 6 (jei ne backportai, tai nekažką laptopo palaikymui būtų buvę ), o tuo pačiu ir prie klasikinio gnome'o. Nemeluosiu - pasiilgau , bet pastebėjau, kad labai jau pripratęs prie dash'o ir hud'o buvau (kol, žinoma, nepabodo eksperimentuoti) ir kažkaip to pasiilgstu to gnome 2am, nors realiai, kiek atsimenu, yra Gnome DO, bet čia niuansai. Labiausiai pasiilgau notification'ų su galimybę ką nors pakeisti (perjungti dainą, atsidaryti parsisiųstą failą, pasileisti iš torrent'o parsiųstą filmą etc), o ne tik paskaityti apie atliktą darbą :p

V
  • 19 Bal '12

O kas per grafinė aplinka - kita? Kas tai?

S
  • 20 Bal '12

@Vladasl rašė:
O kas per grafinė aplinka - kita? Kas tai?

Spėju „kita“ yra dėl lietuviško „na, maža kas...“

R
  • 20 Bal '12

O kokia yra windows os aplinka?
Čia tikriausia yra tai. Ir tarp "linuxistų" būtų, toks jausmas, kad dažniausia naudojama. Tik gėda pripažint.

M
  • 20 Bal '12

Aš jei balsuočiau tai dėčiau prie kita, nes naudoju Gnome2, o jos sąraše nėra, kaip nėra ir MATE aplinkos

S
Shookees
Paulius
  • 23 Bal '12

@Mariijus rašė:
Aš jei balsuočiau tai dėčiau prie kita, nes naudoju Gnome2, o jos sąraše nėra, kaip nėra ir MATE aplinkos

Nesu tikras, bet ar bendruoju klausimu gnome shell'as nėra tiek gnome2 ir gnome3 atstovas? Visgi shell yra bendroji sąvoka grafinės aplinkos apvalkalams.