Belaukiant Ubuntu 12.10

V
  • 22 Bal '12

Papildymas. Distribuciją vadinsi - „Quantal Quetzal“.
Paskelbtas Ubuntu 12.10 tvarkaraštis.
Birželio 7 d.- alfa 1;
Birželio 28 d. - alfa 2;
Rugpjūčio 2 d. - alfa 3;
Rugsėjo 6 d. - beta 1;
Rugsėjo 27 d. - beta 2;
Spalio 18 d. - finalas.
https://wiki.ubuntu.com/QReleaseSchedule

S
Shookees
Paulius
  • 23 Bal '12

Codename'o dar nėra?
Šiaip, net nežinau ar belauksiu to 12.10, kai 12.04'as toks netrumpas LTS bus

V
  • 23 Bal '12

@Shookees rašė:
Codename'o dar nėra?
Šiaip, net nežinau ar belauksiu to 12.10, kai 12.04'as toks netrumpas LTS bus

Kol kas nėr. Kaip visada. Kažkas iš R-raidės bus?
Tikrai 5 metų palaikymas ... Taigi bus per akys, nebent kažką turės sugalvot to ko nebus LTS versijoje ir labai norėsis ar reikės, kad pereitum į kitą versiją.

A
  • 23 Bal '12

@Vladasl rašė:
Kažkas iš R-raidės bus?

Man atrodo bus iš raidės "Q"

S
saulys
saulius Bacevicius
  • 23 Bal '12

quack-quack
arba
queasy quean

S
Shookees
Paulius
  • 23 Bal '12

@saulys rašė:
quack-quack
arba
queasy quean

Nujaučiu, kad dilema nemaža galvojant bus

@Vladasl rašė:

@Shookees rašė:
Codename'o dar nėra?
nebent kažką turės sugalvot to ko nebus LTS versijoje ir labai norėsis ar reikės, kad pereitum į kitą versiją.

Nu kaip, realiai visos programos, išskyrus tos core'ines, bus atnaujinamos. Jaučiu, kad aptvarkys, patobulins, galbūt ir pagreitins Unity ar kokią notification'ų sistemą, bet pristatys tik su kitu leidimu.

Beje, nebuvo kalbos apie tai, kad nebeleis kas pusmetį, o kada jau kažką labiau pakeičia?

R
  • 23 Bal '12

Quantal Quetzal http://www.markshuttleworth.com/archives/1121

Lietuviškai šitas paukštis vadinasi kvezalis.

V
  • 23 Bal '12

@raimeksas rašė:
Lietuviškai šitas paukštis vadinasi kvezalis.

Gerai kad tik lietuviškai vadinasi

D
  • 21 Lie '12

Gal kas iš kolegų jau bandė, testavo 12.10 alphas?
Yra kokios didesnės naujovės pastebimos jau ar dar ne?

Man jau knieti pirštai parsisiūsti ir įsirašyti, bet kol neturiu jokių galymybių prieiti prie normalaus interneto, negaliu nieko pasidaryti, net 12.04 update parsisiūsti (kurių jau susikaupė net 550 Mb ).

S
Shookees
Paulius
  • 22 Lie '12

Neteko, tačiau iš ubuntu naujienų tarnybų randasi vis daugiau pranešimų apie visokius įdomius unity patobulinimus

V
  • 22 Lie '12

Ubuntu WebApps

Galima pabandyt ir su 12.04

sudo add-apt-repository ppa:webapps/preview
sudo apt-get update
sudo apt-get install unity-webapps-preview
R
  • 23 Lie '12

Ubuntu patobulino nautilus (gal čia paskutinio gnome navarotas... ) https://dl.dropbox.com/u/6501087/Screen ... 5%3A22.png Dar matosi gtk tema nelabai sutvarkyta, bet iš esmės atrodys gerai ir patogiai .

E
  • 6 Spa '12

Gal kas jau išbandėt? Kokios pagrindinės naujovės? +/- Prieš 12.04?

D
  • 17 Spa '12

Šiandien vakare bandysiu atsinaujinti savo ubuntu gnome shell remix 12.04 į 12.10. Manau pats laikas jau.
Kiek skaičiau Nautilus vis dėl to pagal nutilėjimą bus paliktas 3.4, o ne 3.6.

D
  • 18 Spa '12

Įsirašiau 12.10.
Iš pradžių bandžiau upgrade, bet kažkodėl pirmą kartą su upgrade susidūriaus su problema: viskas atsinaujino, persikrovė, viskas veikė puikiai, bet įdomi problema atsirado: prisijungiu prie interneto per omnitel modemą. Rodo, kad prisijungta, skype veikia, tačiau daugiau jokia programa nemato interneto ryšio (atnaujinimų tavrkyklė, opera, firefox, xchat ir visos kitos). Neturėjau laiko gilintis, tai parsisiunčiau iso failą ir persidiegiau nuo 0.

Dabar sakiau pabandysiu bent kiek pasėdėti su unity, nors ji man iškart per nervus groja, bet noris pasižiūrėti kas joje pasikeitė nuo senų laikų.

Šiaip dirba atrodo stabiliai, klaidų nemėto. Tik vienas kolkas neaiškumas su opera.:

Uploaded with ImageShack.us

Tiesioginė nuoroda į paveiksliuką, nes dabar dar gimp neįsirašęs, negaliu sumažinti:
http://imageshack.us/a/img132/372/96491737.png

Esmė tokia, kad kaip matote kai būna atidaryta daugiau kortelių, ir jos uždaromos lieka šešėliai tokie buvusių kortelių. Print screene atidaryta tik viena kortelė ubuntu forumo, o matosi ir prieš tai buvusių. Bandžiau perdiegt operą, tas pats. Su firefox ar kitom programom to kolkas nepastebėjau.

Vėliau parašysiu manau daugiau pastebėjimų, nes kolkas tik vos spėjau apšilt kojas naujoje sistemoje.

R
  • 18 Spa '12

Man taippat opera tokia kreiva atrodo... Matyt su naujais gtk varikliukais nesiderina.

D
  • 18 Spa '12

Būtu gerai, kad greitai pataisytu tai, nes į kitą naršyklę migruot nesiruošiu.

R
  • 18 Spa '12

Aš vien dėlto nesidiegiau 12.10, nes dukra grįžus iš mokyklos būtų labai nepatenkinta už operos išdarkymą. Dar man ten nepatiko, kad dash'e shoping lens prikišta- ubuntu virsta labai jau komercine distra.

D
  • 18 Spa '12

Man tik už amazon kolkas akys buvo užkliuvusios, pašalinau kad nesimaišytu po akim ir viskas.

Dar dabar žiūrinėju kas ten su tais soc. tinklų integravimu per reikalas į ubuntu. Nelabai supratau tikslo, ar čia tik į gwibber ar kokė emphaty sumes kontaktus ar kas nors mandresnio?

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 18 Spa '12

Tai taip ir nesuprantu, ar išėjo ta nauja versija, tik žioplas esu ir nematau kur atsisiųst, ar visi cypauja apie daily build ar beta?