savo PC rinkimas

E
  • 15 Geg '12

Ramai - Gūt.
HDD - Gūt.
Motina - Gūt.
Procesorius - jeigu tiek užtenka - Gūt, bet patarčiau pasirinkti kokį i5 3.2GHZ (bus jau daugiau mažiau visiem gyvenimo atvėjams)
Dėžė - NeGūt, netaupyk, nusipirk tokią kuri turi filtrus, ventiliatorius (normalų aušinimą), tada ir kompas ilgiau tarnaus ir geriau tarnaus.
O vaizdo plokštės nereik?

S
Shookees
Paulius
  • 15 Geg '12

Pritariu eko dėl dėžės - ji praktiškai bus kankynė, tad kuo gražiau sudelioti filtrai aušintuvam, tuo gyvenimas lengvesnis. O išvis geriausiai į akvariumą pilną alyvos dėt )

V
  • 15 Geg '12

Aciu uz atsakymus.
Kompas biudzetinis.
T.y. Viskam 1000LT Neuzteko pinigu dezei.
O
vaizdo plokshte kolkas integruta pabutu.
Man didziausias klausimas ar i tokia deze tilps motinine.
Ir jai tilps ar dezes maitblokio pakaks?
Ir dar klausimas ar toks hardas tiks del jungciu prie kompo?

A
  • 15 Geg '12

@vyrishkis rašė:
Man didziausias klausimas ar i tokia deze tilps motinine.

Jei dalys iš vienos parduotuvės, tai gal kokį jiems emailą pasiusti galima. Gi klientas esi tai bent galėtų jų tech-darbuotojas patvirtinti, kad dalys eis vieną į kitą įkišt. Emailai nekainuoja, plius patikrinsi kompetencija, aišku atsakymo pora dienų laukt gali reikėti

S
Shookees
Paulius
  • 15 Geg '12

@vyrishkis rašė:
Man didziausias klausimas ar i tokia deze tilps motinine.
Ir jai tilps ar dezes maitblokio pakaks?
Ir dar klausimas ar toks hardas tiks del jungciu prie kompo?

Pagal aprašymą - tilps: tiek motininė, tiek dėžė mATX dydžio ( http://en.wikipedia.org/wiki/ATX#Variants )
450W pakaks, nebent labau jau naudingumo koef. blogas (susisiek su skytech'u dėl maitblokio )
Dėl hardo nesu tikras

E
  • 15 Geg '12

@Shookees rašė:

@vyrishkis rašė:
Man didziausias klausimas ar i tokia deze tilps motinine.
Ir jai tilps ar dezes maitblokio pakaks?
Ir dar klausimas ar toks hardas tiks del jungciu prie kompo?

Pagal aprašymą - tilps: tiek motininė, tiek dėžė mATX dydžio ( http://en.wikipedia.org/wiki/ATX#Variants )
450W pakaks, nebent labau jau naudingumo koef. blogas (susisiek su skytech'u dėl maitblokio )
Dėl hardo nesu tikras

Nebrokuoti hardai - visi geri. Iš patirties. WD ar Samsung paveda dažniau nei kiti, mažiau žinomi brandai, dėl to jog gaminami mažesniais kiekiais ir dažnai kokybės kontrolė panaši ar net geresnė.

M
  • 15 Geg '12

Dėžė tokiam kompui tikrai tiks. Nebus ten ką tiek aušinti. Gero efektyvumo maitblokio užtektų ir 250W prie tokio kompo (jei neplanuoji išorinės vaizdo plokštės). Į korpusą viskas tilps, bet jei norėsi vėliau papildomai dėtis vaizdo plokštę, tai greičiausiai tiks tik žemo profilio.
Pritariu kitiems, jei tik į finansus įtelpi geriau imk geresnę dėžę ir geresnį maitinimo bloką.

V
  • 15 Geg '12

Ačių labai žmones.

Jūs man tikrai padėjote....