Dažniausiai naudojama naršyklė (apklausa)

G
  • 1 Bir '12

@gintarinis rašė:
Tik Firefox Vien ko vertas Adblock Plius priedas

Aga,tu turbūt tik FF ir tenaudojei,jei manai,kad adblock tik joje yra.Šiaip geras dar flash block.

L
  • 1 Bir '12

@Greitukasxxx rašė:

Na, juk apklausos variantų tegali būti 10, ar ne? Be to, negi dėsim IE ar Safari

O tai opera kuom to nusipelnė?

Elementaru, IE ir Safari nėra Linux naršyklės, o Opera turi versijas daugeliui OS, įskaitant ir Linux. Na, juk savaime suprantama, kad tokioje apklausoje turėtų būti sudėtos žinomesnės, populiaresnės Linux naršyklės. Taip ir buvo padaryta.

Chrome ir Chromium nematau reikalo išskirti, nes praktiškai visose naršyklių statistikose to nėra daroma. Per daug nusismulkinti neverta.

Pats ilgą laiką naudojau Firefox, o dabar kažkaip apsistojau ties Chrome. Opera irgi visai patogi naršyklė, bet nuolat kyla problemų su stabilumu, smulkiais bugais (pvz., neišeina pakeisti numatytojo kurio nors tipo šrifto - iš naujo paleidus naršyklę atsistato Dejavu Sans)...

G
  • 1 Bir '12

Elementaru, IE ir Safari nėra Linux naršyklės, o Opera turi versijas daugeliui OS, įskaitant ir Linux.

Matai, Linux grįstas atvirumo politika ir nepririštas prie .deb ar .rpm, o ir IE su Safari, jei kūrėjai norėtų galėtų būti ir Linux draugiškomis, tačiau jos nėra atviro kodo kaip ir Opera.

Va dar radau, senokas bet manau aiškiau nepasakysi.
https://lists.akl.lt/pipermail/akl/2005 ... 02352.html

L
  • 1 Bir '12

@Greitukasxxx rašė:

Elementaru, IE ir Safari nėra Linux naršyklės, o Opera turi versijas daugeliui OS, įskaitant ir Linux.

Matai, Linux grįstas atvirumo politika ir nepririštas prie .deb ar .rpm, o ir IE su Safari, jei kūrėjai norėtų galėtų būti ir Linux draugiškomis, tačiau jos nėra atviro kodo kaip ir Opera.

Va dar radau, senokas bet manau aiškiau nepasakysi.
https://lists.akl.lt/pipermail/akl/2005 ... 02352.html

Norėtųsi pabrėžti, kad ši apklausa nėra tinkama vieta tokio pobūdžio diskusijoms. Jei naršyklė turi Linux versiją, nors ir yra uždaro kodo, ji ir įtraukta į šią apklausą. Kaip ne kaip, rezultatai rodo, kad Opera tarp mūsų linuxistų gan populiari, todėl jos neįtraukimas tiesiog iškreiptų realią situaciją.

A
  • 3 Bir '12

@donatas_s rašė:
Kad tą adblock priedą ko gero visos be išimties jos turi...

Turi, bet ten tik "kastratai". Asmeniškai aš adblockplus naudoju ne vien tik reklamų blokavimui.

Na dar tekstą firefoxse galima pasirinkt kaip ir OS... Ką irgi gan dažnai naudoju.

E
  • 3 Bir '12

FB planuoja nusipirkt operą, tai nežinau kaip ten bus ir ar aš toliau ją naudosiu..

J
  • 4 Bir '12

O aš bandau Lynx pradėt naudot
Minimalistiška, kompo neapkrauna.

(parašiau iš Chrome)

G
  • 4 Bir '12

@jatawis rašė:
O aš bandau Lynx pradėt naudot
Minimalistiška, kompo neapkrauna.

(parašiau iš Chrome)

Reikia ir man pažiūrėt kas per minimalistiškumas.Nepatinka griozdiškos programos ,o naršyklės juo labiau.

W
  • 4 Bir '12

@jatawis rašė:
O aš bandau Lynx pradėt naudot
Minimalistiška, kompo neapkrauna.

(parašiau iš Chrome)

Pff.. Tikri vyrai naudoja telnet
http://www.dgate.org/~brg/bvtelnet80/
(parasiau is links)

D
  • 4 Bir '12

Aha, o chuckas Norisas iš viso naršyklės nenaudoja, kad naršyti internete...

Šiaip tai sakyčiau faktas, kad yra pagrindinės naršyklės kurios kiekvienam asmeniškai patinka, ir greičiausiai net rekomenduojant kitas žmogus nemes ir nepereis prie kitos, dėl įpratimo.
O dėl minimalistinių, tai tikrai yra tam tikrų situacijų, kad jos tikrai reikalingos, bet manau ne kaip pagrindinės naršyklės.

W
  • 5 Bir '12

Today we are announcing the beginning of the end for two of our current Add-on platforms. Starting with the upcoming Opera 12 release, Opera Unite and Opera Widgets will be turned off by default for new users.

Ok suprantu del widgets, bet fck opera unite atjungimas yra ....
Nezinau cia koks google, facebook ar ten dar microsofto samokslas del savo "debesu" technologijos ar kaip..

Kas nelabai gaudosi ka sugeba daryti unite ir kas greiciausiai nepatinka facebookui.
http://unite.opera.com/applications/

T
  • 8 Bir '12

@Vladasl rašė:
Aš vis FF naudoju, kokia ji bebūtu. Nuo neatmenamu laiku, dar kai windovse sėdėjau su 0.6 versija. Bandžiau ir kitas naršyklės, tame tarpe ir Opera. Versija 4.58 pas mane prabuvo net du mėnesius . Neprigyja kažko kitos, tik - FF.

Tas pats ir man.

E
  • 8 Bir '12

@windows rašė:

Today we are announcing the beginning of the end for two of our current Add-on platforms. Starting with the upcoming Opera 12 release, Opera Unite and Opera Widgets will be turned off by default for new users.

Ok suprantu del widgets, bet fck opera unite atjungimas yra ....
Nezinau cia koks google, facebook ar ten dar microsofto samokslas del savo "debesu" technologijos ar kaip..

Kas nelabai gaudosi ka sugeba daryti unite ir kas greiciausiai nepatinka facebookui.
http://unite.opera.com/applications/

Operą naudoju ir džiaugiuos. Gal gali trumpai drūtai paaiškinti ką unite daro? Man netrukdo, bent jau nepastebiu.

W
  • 8 Bir '12

Ka daro opera unite kaip sakiau galima paziureti
http://unite.opera.com/applications/

Asmeniskai as ja naudoju lengvai sharinti nuotraukas ir kitus failus. Tai yra zmogui ar zmoniu grupei as galiu per 1 min suteikti priejima prie tarkime kazkurio savo katalogo kuri jie gali pasiekti is savo interneto narsykliu IE, FF ar etc.. kur jie gales tiesiog laisvai atsisiusti mano pateiktus failus. Kazkas panasaus i DropBox, tik skirtumas tame kad tie failai bus pas tave o ne kazkokiam "debesu" serveryje.
Tai yra situacija tarkime noriu zmogui greitai pasiusti kad ir 100 mb dydzio 1 faila. Su opera unite as greitai nurodau to failo buvimo vieta ir zmogui pateikiu linka, kuris gali buti su paswordu arba atviras visiems ir tas zmogus nesiknisdamas per visokius firewall ir kitokio briedo nustatymus tiesiog is savo narsykles tiesiogiai is manes ta faila atsisiuncia.

Tai neapsiriboja vien tik failais. Galima taip pat streaminti savo muzika - tai yra kas nori gali prie taves pasijungti ir klausytis, gali dalintis nuotrauku albumais, chatinti, sukurti savo bloga ar net grynai savo www puslapi - web serveri, webcamera.

Arba tarkime netgi leidzia tavo draugams atsiusti ju failus tiesiai i tavo kompiuteri, ar net daryti "excel" lenteles ar matematinius skaiciavimus bendrai. Etc ir etc...

Tai yra unite yra kazkas panasaus i Facebook, MegaUpload, Dropbox, ir kitas panasaus tipo "debesu" technologijas tik manyciau zymiai geriau kadangi visa tavo informacija neguli treciuju asmenu serveryje kur jie gali ja taip pat naudotis. Jie negali tau pardavineti papildomu gigabaitu, ar geresnio rysio failu siuntimams ir tt, tai yra visiskai galima sakyti zlugdo ju bizni jei tai butu ispopuliareje. Kai kurias aplikacijas rodos galima leisti indeksuoti paieskos botams taip pat, arba apriboti prieinamuma tiktais vietiniame tinkle.

Galima issireiksti tai ir kaip ir megiama kai kuriu "freedom". Tai yra manes neriboja niekas kokius as failus kam noriu siunciu, kokio turinio web puslapis pas mane sukasi ir kokia muzika as leidziu kitiems klausytis bei ka as tarkime su kitais zmonemis diskutuoju ir sitie irasai neislieka kazkokiu kitu kompaniju serveriuose.

G
  • 9 Bir '12

Na naudojausi ir tikrai sužavėjo tos galimybės, patogu, viskas vienoj vietoj, bet viskas plaukia per operos serverius, o kaip žinia kodukas, tai uždaras, kas žino kas ten išlieka, o kas ne, ar aš ka nors ne taip suprantu?

A
  • 11 Bir '12

98 kortelės su tais pačiais puslapiais. Išjungta flash, nes kompe tik 2GB darbinės atminties. Procesorius athlon 64x2 7750

RAM CPU Naršyklės versija

986MB 49% Opera 11.64
939MB 49% Opera 12.00RC 1450
1844MB 18% Chrome 21
778MB 21% firefox 13
805MB 15% firefox 16a1

W
  • 11 Bir '12

@absys rašė:
98 kortelės su tais pačiais puslapiais. Išjungta flash, nes kompe tik 2GB darbinės atminties. Procesorius athlon 64x2 7750

RAM CPU Naršyklės versija

986MB 49% Opera 11.64
939MB 49% Opera 12.00RC 1450
1844MB 18% Chrome 21
778MB 21% firefox 13
805MB 15% firefox 16a1

Pas tave swap nera? ar cia tiesiog neitraukei swap duomenu? Gali duoti linka su kokiu puslapiu ziurejai?

G
  • 11 Bir '12

[quote="absys"]98 kortelės su tais pačiais puslapiais. Išjungta flash, nes kompe tik 2GB darbinės atminties. Procesorius athlon 64x2 7750

Na, kaip testą, parodantį naršyklių efektyvumą duomenis, tai priimu. Bet jei pamatyčiau pilietį atsidariusį 98 puslapius (tris kart ) ir tvirtinantį, kad jam to reikia, tai pirmiausia kaip patriotas norėčiau, kad jis apsilankytų pas psichologą ir pradėtų dirbti ties savo dėmesio koncentravimo problemom (http://en.wikipedia.org/wiki/Attention_ ... y_disorder). Tai visiems būtų saugiau

P.S. prieš komentuodami atkreipkit dėmesį, kad tema Blevyzgų apie viską dalyje. Ir šiaip Absys, adresuota ne tau konkrečiai, o tiem, kurie daro mln. darbų vienu metu, o rezultatai.... Nu kaip gausis.,.. Ai, žodžiu pabambėjau

W
  • 11 Bir '12

@GedisC rašė:
Bet jei pamatyčiau pilietį atsidariusį 98 puslapius (tris kart ) ir tvirtinantį, kad jam to reikia, tai pirmiausia kaip patriotas norėčiau, kad jis apsilankytų pas psichologą ir pradėtų dirbti ties savo dėmesio koncentravimo problemom

Viskas normaliai atrodo kai yra tabu virs 30. Paprasciausiai tada naudoji tab groupavima ir tiek. Tai yra narsykleje matysi kad ir tik 10 groupiu, kuriuose kiekvienoj tarkime bus po 10 tabu. Daznai taip buna kai tarkime skaitai ivairius straipsnius ir tam tikrus pasilieki kaip svarbius tolimesniam perziurejimui ar etc.. Visiskai manau netrugdo jei tvarkingai sugrupuota.

Aisku jei poreikiai apsiriboja tik 15min ar delfi skaitymu tai savaime suprantama tiek daug tabu nereikia.

E
  • 11 Bir '12

Iš 3 forumų atsidarau (kas kart po mokyklos) bent po 30 tabų, tiesiog tiek naujienų, ir visas išeilės atidarau, paskaitau, neįdomu - close. Nieko baisaus, ypač jeigu skaitai įdomesnius ar aktyvesnius forumus (lietuvoj tokių mastų beveik nėr).