Skype 4

V
  • 14 Bir '12

Kas norit atsisiųst
http://www.skype.com/intl/en/get-skype/ ... ter/linux/
Pasirenkame Ubuntu 10.04 priklausomai nuo OS 32 arba 64 bitų versiją. Atsisiunčiame, instaliuojam, naudojame.
Pats instaliavau 12.04 viskas veikią.

E
  • 14 Bir '12

po 25200454520 metų atnaujino!

A
  • 14 Bir '12

@eko rašė:
po 25200454520 metų atnaujino!

Juokinga, bet mažas ir minkštai tai padarė

E
  • 14 Bir '12

@almairsimas rašė:

@eko rašė:
po 25200454520 metų atnaujino!

Juokinga, bet mažas ir minkštai tai padarė

Bet atnaujinimai matosi, poklabiai padirbti kaip reikiant. Svarbu, akd bent prisiminė ir jau nebe beta.

D
  • 14 Bir '12

Šaunu, reiks ieškoti kur savo nešiojamą kompiuterį prisijungti prie interneto, kad atsinaujinti

O jei rimtai, tai gerai, kad bent kažkas juda šiuo reikalu, tačiau šiandien teko skaityti naujienas, kad artimiausiu metu per pokalbius skype programa bus pradėtos rodyti reklamos...

A
  • 15 Bir '12

@donatas_s rašė:
Šaunu, reiks ieškoti kur savo nešiojamą kompiuterį prisijungti prie interneto, kad atsinaujinti

Kiek keistai nuskambėjo, turint galvoje, kad pačiam Skype reikalingas internetas

O dėl reklamų tai ir aš girdėjau, skambinsi draugams ir užuot aptarinėjes reikalus pliurpsi apie išokančias reklamas

D
  • 15 Bir '12

Tai juk pirmoji dalis mani teksto ir buvo įronija, kadangi pats be interneto kompiuteryje busiu ilgai, tai nieko ir neatnaujinsiu, nes prasmės nėra.
Tetruktu dar, kad pokalbio metu tavo ar kito žmogaus vardu parašytas reklamines žinutes pradėtu mėtyt.

S
  • 16 Bir '12

Kokie atsiliepimai ar nebeluzineja?

E
  • 16 Bir '12

@simbav rašė:
Kokie atsiliepimai ar nebeluzineja?

Dar nei karto nelūžo ir nelagina.

D
  • 16 Bir '12

O jums senesnė versija lagino ar lūžinėjo? Kažkaip su tuo neteko susidurti.

V
  • 16 Bir '12

Neteko. Veikė stabiliai. Kiek supratau naujesnėje versijoje yra ištaisyti kažkokie bugai, gaila nenurodomi . Uždaras kodas .

N
  • 18 Bir '12

Po atnaujinimo skype tapo stabilesne (bent kolkas nei karto nesustreikavo).

M
  • 18 Bir '12

na mano ir pastebejimas, bet dar mazai nauja naudoju. isvaizda pagerejo ir nezymiai pasikeite. tik gerai kad nera kaip W$ nes man linux labiau paprastesne ir asmeniskai tokia geriau tinka

D
  • 18 Bir '12

Šiandien prisijungiau kompiuterį prie telefono ir per valandą laiko maždaug atsisiunčiau skype
Šiaip užkliuvo tik vienas dalykas man, baisiai nepatogus tas dabar pokalbių langas, pabandžiau su keliais žmonėm bendrauti, tai vis ne tam žinutes nusiųsdavau.

Ar neįmanoma įjungti, kaip buvo, kad atskiram pokalbiui - atskiras langas būtu?

S
  • 19 Bir '12

Vienam vartotojui vienas langas Skaype4:
Options -> Chat nuimam Use default view varnele

M
  • 19 Bir '12

tik va keista kad nebeina pasijungti kelis vartotujus vienu metu ? ar as kazko nemoku su tuo nauju skype ?