Del beryl

A
  • 29 Lap '06

zodziu taip susiinstaliavau beta nvidia driverius, susiinstaliavau beryl manager ir kai paleidu beryl manager viska veikia gerai tik langai pasidaro nukirpti ta prasme nerodo lango ishjungimo, minimize, maximize butonkiu, dalis kairio lango puses nukirptas yra ir nesvarbu kokia tema pasirinke tas pats, bandziau visokius varinatus su xorg.conf failo sreen, device ir monitor konfiguracijom niekas nepadeda tad jai padesit busiu dekingas nes ziauriai patiko man Beryl ir OpenGL galimybe desktope:)

A
  • 30 Lap '06

na matau kad nelabai cia zmones lankosi arba visai nesidomi situo reikalu

R
  • 30 Lap '06

Bandžiau ir aš beryl, tik be nvidia driverių. Rezultatas buvo panašus -- nukirpti langai. Prieš diegiant beryl viename forume buvo rekomenduojama pasitikrinti, ar veikia 3d akceleracija: glxinfo | grep rendering. Pas mane išvestis tokia:
libGL warning: 3D driver claims to not support visual 0x42
direct rendering: Yes

S
  • 30 Lap '06

Gal ir įdomus daigtas, bet kadangi aš daugiau konsolinis žmogus, tai pas mane nėra nei įmantrios vaizdo kortos, nei pakankamai galingo kompo , kad tokie daigtai veiktų, tai net ir nesiryžtų to išbandyti, tik screenšotus pažiūriu

S
  • 30 Lap '06

Beje pas mane štai ką rodo:

~ % glxinfo|grep rendering
direct rendering: No

A
  • 30 Lap '06

nu pas mane vaizdo korta irgi nestebuklas 3d veikia pakankamai normaliai tik va del langu nukarpymo tai nekas paskaitinejau uzsienieciu forumus ir buvo toks paaihskinimas kad reikia nukilint emerald: kill emerald. o ar pades nzn pabandyisu kai grysiu ish darbu namo, beto dar visokiu varinatu reikes ishbandyti kur radau tuose forumuose, jai susitvarkysi busiu beveik per nepilna menesy daugiau maziau pradmenis ykirtes tu linuxu

J
  • 4 Grd '06

Pas mane tai viskas tvarkoje veike - naudojausiu kazkokiu online manualu. Jokio nukarpymo nebuvo visai. Tiesa, veike tik su naujausiais beta draivais is NVIDIA. Su defaultiniais nieko nepavyko.

F
  • 17 Rugs '08

del minimize ir maximize man buvo kaltas Apperance nustatymas None
SYSTEM<Preferences<Apperance/Visual effects - ten pasirinkau extra (buvo nustatyta: None) viskas atsistojo i vieta

N
  • 2 Spa '08

gali naudoti emerald
sudo apt-get install emerald
tada surenki alt + f2 paspaudes emerald --replace