Repositoriumo atnaujinimo dažnis

G
  • 26 Bir '12

Gal kas esate pastebėję, per kiek laiko nuo programinės įrangos naujesnės versijos pasirodo Ubuntu repozitoriume? Konkrečiai domina kada ateis libreOffice 3.5.4 versija ir man atnaujins. Synaptic'as rodo kad prieinama tik 3.5.3 versija, nors jau beveik mėnuo, kai "best ever" 3.5.4 pasirodžiusi.

Šiaip paprastuoju būdu parsipūtus ten vargas naujinti- išinstaliuok sena, sudėk ten kažkur kitur, ir t.t. Dar infofailas gąsdina, kad visi nustatymai ir duomenys gali būti prarasti. Žodžiu noriu nieko nedaryt, bet viską turėt automatu Ar verta laukt?

P.S. pas mane libreoffise pats paketas nerodo atnaujinimu galimybės, nes nesukalibruoti ten kažkokie Interneto parametrai. Bent taip permetęs akimis helpą supratau. O kaip kalibruoti nenoriu knistis aiškintis. Žodžiu viltis -automatinis atnaujinimas.

W
  • 26 Bir '12

Na manyciau daznio nustatymu cia niekas tikrai neuzsimineja, taciau su tavo problema sprendimas pakankamai paprastas. Tiesiog idek libreoffcie ppa, kur randasi paprastai dar nepratestintos libreoffice versijos ubuntams ir lengvai updeitinsi savo libreoffice speju be galvos skausmo, bet su galimybe kad kazkas gali nuluzti savaime suprantama.

https://launchpad.net/~libreoffice/+archive/ppa

G
  • 26 Bir '12

Surizikavau, nes kitur perskaičiau, kad LO atnaujinimo ubuntu repositoriume teks laukti iki 12.10. Įsidiegiau atnaujinęs ppa, nes labai niežėjo pabandyti ištaisymus ir failų atidarymo greičio padidinimą. Man patiko- iš tiesų pastebimai greičiau ir iš pirmo žvilgsnio lenkia MS offiso didesnių failų užkrovimus. Problemų per trumpą laiką nepastebėjau.

Temą galima rakint.