Prisijungti

Ar eina naudot zmule ant linux?

  • 28 Bir '12

Sveiki parsisiunciau zmule skirta windows, isirasiau ja su wine bet man negroja muzikos kaip parsisiusnciu o eina padaryt kad einu klausytis?

  • 28 Bir '12

Kas pas tave konkrečiai neveikia?

A: Nieko nesiųnčia;
B: Negroja parsiųntus (du kart paspaudus zMulės programos lange);
C: Negroja jei nukeliauji į aplanką į kurį siunčia zMule (~/.wine/....) kai atidarai ten esančius mp3 failus per Linux grotuvą (pvz. Rhythmbox).
Jei teisingai supratau zMule yra specifinis eMule-like klientas skirtas jungtis prie zebra keityklos serverio (galvojau jau užlenkti tie servai).

  • 28 Bir '12

NIEKO NEATIDARO

  • 28 Bir '12

@GerasisZmogutis rašė:
NIEKO NEATIDARO

Yra didelis skirtumas ar tu bandai zMulei atidarinėti ar nukeliauji ir atidarai su Linux'inę programa. Naudodamas caps-lock'ą bei nepatikslindamas klausimo tik apsunkinį problemos sprendimą.

Jei žinai, kurioje vietoje išsaugomi parsiųsti failai. Pabandyk nukeliauti ten ir atidaryti su standartiniu Ubuntu muzikos grotuvu. Jei grotuvas negros jis pasakys kodėl ("file corrupted", "missing codecs" ar pan.).

  • 28 Bir '12

Kažkada teko vartyti rankose tą zmule, kiek pamenu esmė tokia, kad tai windows'inė programa, ir ji muziką, bei filmus berods irgi paleisdinėja ar tai per winamp ar windows media player integraciją, todėl greičiausiai dėl to pati zmule parsiūstu failų ir negroją, nes linux sistemoje nėra minėtu failų. O standartiniai playeriai tikrai gros, nebent ten kokie failų tipai neaiškūs, nestandartiniai.

  • 28 Bir '12

Papildomai reikia instaliuot VLC playerį. Windovse.

  • 16 Lie

Stendra 100mg Avana Erectile Dysfunction ceadaDat [url=https://acialisd.com/#]cialis price[/url] sarkParl Viagra Kaufen Apotheke Juibre <a href=https://acialisd.com/#>cialis online reviews</a> BodyType Zithromax Syphilis Treatment

Atsakyti