Reikalinga informacija > Darbui

R
  • 11 Lie '12

Sveiki,

Išsiuntė mane mokytis, ant mano vargšės senos galvos, tai ir vargstu dabar. Reikalas tame, kad reikia parašyti raštą (per artimiausias tris savaites) tai to rašto rašymui net alus nebepadeda . Leido pasirinkti temą ir rašto esmė tame, kad būtų išlaikyta visa darbo eiga nuo pradžios iki pabaigos.
Pagalvojau, na kadangi mėgstu ubuntu, kodėl gi nepasirinkus ko nors su tuom susijusio, kaip galvojau taip ir padariau:
"Atviro kodo panaudojimas biudžetinėse įstaigose"
Reikalinga jūsų pagalba:
Reikalinga info apie (būtų gerai internetinė nuoroda (idealiausia jei tai .edu, .gov, .org -bet jei nėra tai nėra ):

  1. Biudžetinės organizacijos (įstaigos) išlaidos programinei įrangai.
  2. Biudžetinės organizacijos (įstaigos) išlaidos programinės įrangos atnaujinimui

P.S. Jei kam pravers po to galėsiu tą darbą atsiųsti, ar patalpinti čia (anglų kalba)
Dėkavoju iš anksto.

A
  • 12 Lie '12

Man atrodo, kad biudžetinės įstaigos turi teikti savo finansines ataskaitas viešai, bent jau Lietuvoje. Tiesa jos gana neišsamios (neišskirsto konkrečiai kokiai programiniai įrangai)..
Šiaip gali būti sunku iškrapštyti skaičius, kiek išleidžiama (nes tokiais niekas nesigiria), bet buvo pasaulyje pavyzdžių, kur masiškai kokioje biudžetinėje infrastruktūroje keičiamas vienas ar kitas komercinis produktas į atviro kodo, tuomet apie skaičiukus kalbama drasiau (nes norima pagrįsti perejima).
Deja nieko konkretesnio nurodyti negaliu, pernelyg tuom nesidomiu.

S
  • 12 Lie '12

Apie išlaidas programinei įrangai gal būt ką nors pavyks surasti http://www.viešai.lt/ svetainėje. Ten žmonės pasistengė ir gavo visus reikiamus duomenis.

Taip pat informacijos apie atviro kodo naudojimą gali prisirinkti iš buvusio osor.eu, kuris susijungė su semic.eu ir tapo joinup.ec.europa.eu:

https://joinup.ec.europa.eu/news/all
R
  • 12 Lie '12

Labai labai dėkavoju, ka gryšiu namolio alum atsiskaitysiu

I
  • 12 Lie '12

Jei aktualu ir įdomu, galiu pasiteirauti savo įmonėje.

R
  • 12 Lie '12

@Igelis rašė:
Jei aktualu ir įdomu, galiu pasiteirauti savo įmonėje.

Jei informacija prieinama internetu?
Jei tai biudžetinė įstaiga?
Tada būtu malonu

I
  • 13 Lie '12

Yra viešųjų pirkimų ataskaita 2012 metams. Peržiūrėk Viešųjų pirkimų skiltį, gal ką rasi. Deja, nėra išskirstyta kiek konkrečiai buvo išleista opensource'ui, kiek kitkam.

R
  • 13 Lie '12

@Igelis rašė:
Yra viešųjų pirkimų ataskaita 2012 metams. Peržiūrėk Viešųjų pirkimų skiltį, gal ką rasi. Deja, nėra išskirstyta kiek konkrečiai buvo išleista opensource'ui, kiek kitkam.

Va čia tai ko man reikėjo!!!!!! Didelis didelis dėkui.