Pasiūlykite interneto tiekėją kaimo vietovei

E
  • 29 Lie '12

@donatas_s rašė:
Vakar vakare ir naktį, bei ryte buvo tarp 100-200 kb/s (kai 2 padalos ryšios). Tai ryte atsisiunčiau per valandą laiko 12.10 versiją, įsidiegiau, atsinaujinau.

100kB/s-200kB/s?

D
  • 30 Lie '12

Ta prasme, kb/s - kilobaitai per sekundę, kbit/s - kilobitaiper sukundę.

Šiandien pasirašiau jau sutartį, pasiėmiau Huawei E173 modemą, jis turi lizdą išorinei antenai, tik kad antenos dar neatvežė, galbūt vakare jau bus.

Tai be antenos veikia tik ant ribos, bando kabinti 3G, bet neišvysto jo greitaveikos ir pametą ryšį, nušoką į EDGE.
Bet su antena manau bus pats tas man, nieko geriau ir nesitikiu, nes nieko geriau nepavyko už prieinamą kainą man gauti.

D
  • 1 Rugp '12

Prasideda keistenybės su omniteliu. Visą dieną neveikė beveik uploadas, laikėsi visad tarp 0.01-0.03 mbit/s. To pasekoje stabdė baisiai svetainės, skype, downloadas buvo puikus: 1-3 mbit/s tuo pat metu.
Situacija dabar kiek pagerėjo, bet tas pagerėjimas uploado tik 0.05-0.15 mbit/s.

Čia jiems taip dažnai užeina?

Ir dar įdomybė su sąskaita. Kadangi abonentą sudariau liepos 30d, tai sakė kad už tas kelias dienas bus poros lt sąskaita. Na pažiūriu, jau paruošta, bet 6.90 už 2 dienas. Tai kažin kaip čia suprasti? Nes lyg ir turėjo būti tik 3-4 lt. Ar nebus taip, kad vietos žadėtu 49 lt per mėnesį, ateis kokie 110 lt?

Jums kas naudojatės, kaip reikalai su sąskaitomis? Nebūna padidintos neaiškiai? Nes plane 10 gbit, juos viršijus, papildomi mb neapmokestinami. O nei skambinta, nei rašyta sms buvo.

Atnaujinta:

Atėjo vėlus vakaras ir susitvarkė ryšys. Įtariu taip dažnai bus.
Dabar lauksiu rytoj atsakymo dėl sąskaitos, kame ten reikalas.

R
  • 2 Rugp '12

Sąskaitos padidintos negavau nei karto, ryšis geriausias paryčiais.Naudoju jau virš metų.

D
  • 2 Rugp '12

Dėl sąskaitos išsiaiškinau pats:
Esmė, kad internetas pats kainuoja, ne 49 lt, o 45 lt su akcija, likę 3.99 lt, yra įrangos mokestis, kuris visad pastovus, dėl to ir gaunasi:
45/31*2+3.99=6.90 lt.

O dėl interneto ryšio, vėl nauja diena, vėl analogiška situacija kaip vakar.

Atnaujinta: praėjo gal 20 min, ir iš vėžliško greičio vėl pasidarė labai geras.

Na jau matau perspektyvas, nepastovus ryšys, nieko ir nepadarysi, tai ir rodo, kad tai ne laidinis ryšys, o ir ant 3G veikimo ribos esu.

A
  • 22 Rugp '12

Donatai. Išorinė antena yr tam modemui? jei yra, tada galima ką ir sukombinuot

D
  • 22 Rugp '12

Turi antenos lizdą. Tai dabar ir naudoju išorinę, bet ne kryptinę anteną. Mano poreikius dabar tenkina. Nuo to laiko interneto sutrikimų nebebuvo. Dienomis greitis visad ne mažesnis, kaip 1 Mbit/s, naktimis iki 3 Mbit/s.

Tik truputi nelabai kokybiškai padarytas tas modemo lizdas antenos, buvau jį truputi pakabinęs ant laido, tai paėmė ir truputi aplūžo lizdo viduriai. Teko pasitelkti lipnią juostą į pagalbą ir modemą pritvirtinti vienoje vietoje

S
  • 22 Geg '13

nepykit kad prikeliu seną temą, bet noriu pasidalinti ir savo patirtimi. Nežinau kaip Tavo kraštuose, bet man Lazdijų r. puikiausiai kaime traukdavo mezon. Ten gal kokia nors antena ar kas stovėjo netoliese, bet greitis būdavo superinis. Jei koks lietus stipresnis tai šiek tiek silpniau, bet naršyti būdavo vis dar įmanoma. Tai turbūt rekomenduočiau mezon. Erdvės kiek pamenu tai mirtinai lėtas, draugas turėjo ir spjaudėsi visą laiką.

D
  • 22 Geg '13

Mezon mano sodyboje net nebando jungtis, nėraryšio, nors už 200 metrų esančioje sodyboje, mezon veikia gerai. Man mezon ryšį užstoja didelis kalnas, todėl nėra tiesioginio bokšto matomumo, negelbėtu net kryptinė antena.
Su erdvėm viskas priklauso su kokiu planu būsi, nors daugelis planų yra labai lėti.
Dabar omniteliu džiaugiuosi, turiu pastovų 5 mbit/s greitį. 10 gb per mėnesį dienos metu niekad neišnaudodavau, nors internetas pajungtas didžiąją dienos dalį, jeigu ką reikia siūsti, siunčiu naktį. Kaip už 49 lt dabar manau idealus man variantas.

simkelyte's comment was removed prieš 6 metus,10 mėnesių
Arminas1121's comment was removed prieš 6 metus,8 mėnesius
Techtronic closed this prieš 6 metus,8 mėnesius